Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיאט פנדה או סמארט - התלבטות!

Darth-Vader
שימו לב! השרשור הזה בן 7018 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מצחיק... אם נדמה לך שהפנדה היא איטלקיה סקסית ושובבה בצבעים מרעננים, אז אתה חי בסרט איטלקי. זאת קופסה מרובעת ומשעממת למראה, שהסקסיות ממנה והלאה.

הסמארט לעומת זאת, מיוחדת הרבה יותר. וזה ממש לא משנה אם היא גרמניה או יפנית או קוריאנית. ואם כבר - הצבעים שלה משמעותית יפים יותר מאלו של הפנדה הסתמית למראה.

רוני

רונינקה ,

אתה מכיר את המשפט על טעם ועל ריח ?

אני מצטער מאד שאני לא חושב כמו כבודו אבל לדעתי היא הרבה יותר סקסית מהמוטציה הגרמנית הזאת

שכל נגיעה קלה נשברת לחתיכות... :roll:

אתה ראית בכמה צבעים יש בכלל את הפנדה ?

Il Futuro ha un passato legendario

8C Competizione

Alfa Romeo 156 2.0 T.S 2000

Alfa Romeo 75 1.6 Carb.1990

Lancia Dedra 1.6 1997

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לסמארט יש שילובי צבעים, מה שאין לפנדה. ואם כבר צבעים משוגעים, שוב הסמארט מנצחת. לדוגמא בזו שאני כתבתי עליה. לדעתי גם היא הרבה יותר שובבה. מה שכן, הפנדה יותר שימושית בגלל שהיא לא דו מושבית.

ולגבי הפלסטיק, הוא לא ממש נשבר בקלות. גם הכנפים ברוב הרנו החדשות הן מפלסטיק, אז? המטרה שהבמידה והן יקבלו מכה קלה בכנף היא תתעקם ותחזור חזרה לאחר מכן ללא נזק. אין מה להיתפס לנושא הפלסטי.

אתה אוהב יותר את העיצוב של הפנדה? לבריאות. עניין של טעם (אני מסכים שהיא חביבה אבל לדעתי הסמארט יפה הרבה יותר...)

גיא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7018 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...