Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יש פה נהגי אגד ? או אנשים שמבינים בקורס של אגד

HelpPliz
שימו לב! השרשור הזה בן 1552 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מרב"ד מקבל נתונים (בין היתר) מהצבא, אבל גם מרופאי קופות חולים, בתי חולים, מרכזי אישפוז לנפש ועוד.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לא רק שהוא מקבל נתונים, אלא שרופאים מחוייבים בחוק לדווח למרב"ד על נהגים עם מחלות מסכנות. אחד הסעיפים לדיווח הוא "מחלת נפש אקטיבית הפוגעת בשיפוט". אם יש למרב"ד שאלות הוא מבקש מהנבדק לספק מידע רלוונטי מהרופא המטפל בו.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע פרטים. קישרתי לך את הדף הרלוונטי באתר משרד התחבורה, עכשיו לך לחקור בעצמך. חייבו לומר שמה שהבנתי הוא שתחילת גיל הלימודים הוא 20ץ5 וקבלת הרשיון בגיל 21, אבל לא ברור לי מאיזה גיל אפש להתחיל את התהליך, שאורך מספר חודשים (מרב"ד!).

מן הסתם סעיפים נפשיים מסויימים, בודאי אם הם אמיתיים ולא מונפצים לצורך התשמטות משירות צבאי, עשויים להפריע לך.

הכול עניין של אם פותחים תיק רפואי ... , לנהוג אני יודע ויכול , פאק אם זה רק גיל 21 אני צריך משהו ללמוד עכשו להישאר בעבודה כללית עוד תהרוג אותי :/ , תודה על העזרה אחי שיהיה שבת שלום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בבקשה, בפורום הזה שמור על לשון נקיה. מול צעירי הפורום ובודאי מול זקניו.

כיון שלא למדת לנהוג באוטובוס אינך יודע כיצד לעשות זאת. יש סיבה לכך שנהיגה באוטובוס מחייבת לימודים ורישוי נפרדים מאלה של רכב פרטי, הכלי הזה שונה לחלוטין מרכב פרטי - ארך, רחב וגבוה. ווצריך להתמודד לא רק עם הרכב והתנועה, אלא גם עם הנוסעים.

גילוי נאות - את כל זה אני יודע רק כנוסע שרואה את עבודתו הקשה של הנהג, ומעריך את הסבלנות והסובלנות הנדרשים ממנו.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התהליך לקבלת רישיון נהיגה לרכב ציבורי מתחיל בהצהרת בריאות ועומד דרך המרב"ד, אם בידך פטור משירות צבאי יבדדקו בוודאות את הסיבה לפטור, את המרב"ד לא מעניינת היכולת הפונקציונלית שלך לנהוג, אלא ההתאמה שלך מבחינת בריאותית (פיזית ונפשית) לנהיגה ברכב ציבורי הכוללת אחריות על שלומם של עשרות נוסעים.

בהצלחה בכל אשר תעשה.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוסיף על קודמי מניסיון:

קיבלתי פטור רפואי פרופיל 21 נפשי.

לאחר שנתיים הוצאתי רשיון לאוטובוס - אבל הייתי צריך להוכיל למרב"ד כי אין לי כל בעיה נפשית כלל וכלל, והמבין יבין.

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תינוקי - באיזה גיל התחלת את התהליך? כמה זמן מקבלת הפטור משירות עד הגשת הבקשה לרשיון לרכב ציבורי, וכמה זמן ארך הטיפול במרב"ד?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הצלחתי לערוך:

בשתי המקרים ההליך במרבד לקח כחצי שנה. המדובר לפני 15 שנה. שמעתי מחברים שהיום ההליך דומה או אף זהה

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגיל 18 רשיון פרטי וקטנוע.

בגיל 19 פטור מצהל

זימון למכון מדיטון עקב דיווח צהל למשרד התחבורה, ללא התליית רשיון בינתיים.

בגיל 20 רשיון 15 טון ללא דרישות מיוחדות.

בגיל 21 רשיון טרקטור ללא דרישות מיוחדות.

בגיל 22 רשיון לאוטובוס אחרי מכון מדיטון. חפרו קצת על הנושא של הפטור והפסיכיאטרית אמרה לי כי זה הדבר היחיד שמפריע. תודה לאל שכנעתי אותם בבריאותי.

2004 רשיון A ללא הגבלה ללא דרישות מיוחדות.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הקשר למדיטון? אני מבין שמדובר במכון לרפואה תעסוקתית. האם הם ביצעו לך איזו שהיא בדיקה נפשית? האם הסתמכו על המידע מהצבא, עם ליקוי שאינו מגביל לנהיגת רכב ציבורי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יודע מהי הגדרת "מחלת נפש" בחוק?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הקשר למדיטון? אני מבין שמדובר במכון לרפואה תעסוקתית. האם הם ביצעו לך איזו שהיא בדיקה נפשית? האם הסתמכו על המידע מהצבא, עם ליקוי שאינו מגביל לנהיגת רכב ציבורי?

מכון מדיטון אדם נחשב לרופא של משרד התחבורה, ומסמכותו לקבוע מי כשיר לנהיגת רכב ציבורי. לעיתים מאשרים לנבדקים מונית ולא אוטובוס.השאלון שיש להם כולל 774 שאלות אשר חוזרות על עצמן בווריאציות שונות וכדאי מאוד להשיב בכנות לכל השאלות.

מעבר לשאלונים יש שיחה ארוכה עם פסיכיאטר

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התהליך שהיה לפני המון שנים עדיין רלוונטי גם היום, חצי שנה בערך לתהליך של המרבד.

השאלות היום הם מול המחשב, פסיכוטכני ועוד שאלות ממש פשוטות שכדאי מאוד לא לזלזל בהם וסתם ללחוץ מהר, תאר לך מה קורה אם לחצת "כן" כתשובה לשאלה "האם אני שומע רעש של אנשים כשאין אחד לידי ואני לבד?" לא תצא מזה בקלות מול הפסיכיאטר.

השיחה שלי עם הפסיכיאטר ארכה אז 2 דקות.

למדיטון שלחו אותי מהמכללה עצמה, עושים בדיקת עיניים אקג ושתן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1552 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...