Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הורדת מחירי הביטוח

חי עם קטנוע
שימו לב! השרשור הזה בן 6952 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בקיצור, אם תקרא את שכתבתי בתוך הודעתך, תראה מדוע נראה שכלל לא קראת את הודעות האשכול הנ"ל
יש דמוקטריה במדינה הזאת.

אנחנו צריכים לצאת נגד בלי אלימות ובלי בלאגן רק להראות שאנחנו מגובשים ואנחנו ביחד

בואו נתארגן בפסח וניסע כלונו לירושלמים בשירה ארוכה !!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 68
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

זו מדינת עולם שלישי שחיה וניזונה מכספו של האזרח העמל והעובד. המדינה היא כמו עלוקה, כמו יצור נאלח שצמא לדם, המחירים רק יעלו חביבי, עבדו עליך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודיעו לנו על האירוע המרעיש שאתם מתכננים, שנצטרף.

אין בעיה,

אני ספרתי 2 בינתיים.

טיגר רץ למצוא קברים פנוים מזיכרונות ישנים.

When a world of oppertunities comes knocking at your door,

Make sure you know where is the rear exit.

There's no place like 127.0.0.1

הכל עובר בחיים.

גם החיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפה האדון המייצג את מועדון האופנועי טיולים? זה בדיוק תחום שהם צריכים לפעול מועדון האופנועים הישראלי, הנה משימה עבורכם תרימו את הכפפה? אני מסופק, עדליידא יותר חשוב בחולון!! שלמה כהן המכונה כוכבי או להיפך זה פרוייקט עבורך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפה האדון המייצג את מועדון האופנועי טיולים? זה בדיוק תחום שהם צריכים לפעול מועדון האופנועים הישראלי, הנה משימה עבורכם תרימו את הכפפה? אני מסופק, עדליידא יותר חשוב בחולון!! שלמה כהן המכונה כוכבי או להיפך זה פרוייקט עבורך

לפני שתמשיך לדבר או לקשקש, אתה יכול לעבור על אתר המועדון ועל הדברים שנאמרים שם.

עיין בפרק "מול הרשויות".

אז תמשיך בקריאות הגנאי הכל כך לא מוצדקות שלך.

קשקשן.

When a world of oppertunities comes knocking at your door,

Make sure you know where is the rear exit.

There's no place like 127.0.0.1

הכל עובר בחיים.

גם החיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למי שלא הבין על מה טייגר מדבר - בפעם האחרונה שעלינו לירושלים, נהרגו 2 רוכבים, היה רעש ובלאגן, חבר'ה נסעו כמו מטורפים...וכמובן לא התקדמנו בכלום.

בואו נחשוב על זה ברצינות - מספיק טמבל אחד שירים גלגל בנסיעה, זו תהיה התמונה בעיתון והצילום לטלויזיה וזהו, הלך הכל, נראה אותך מצליח לשכנע את הרשויות להוריד את מחיר הביטוח...

ברוך ממועדון האופנועים הסביר לי באדיבות כי פקק אופנועים יהיה בעוכרינו ושהוא מתנגד למהלך כזה. אני לא אזום שום פעולה המנוגדת לעמדת מועדון האופנועים כי כולנו באותה סירה ואסור לנו לחבל.

רוצים להראות ולהראות כרוכבים זהירים?

מה שכן אפשר לעשות, וברוך מאוד מתלהב מזה - כנס בטיחות לאופנוענים או כנס מקצועי וכו', ברוך ישיג אולם ואפילו מרצים מקצועיים. אפשר לעשות ממש יום מרוכז בנושא, למלא את יד אליהו או לחלופין בו זמנית בבאר שבע, ירושלים, חיפה ותל אביב והופה! זה יום מבורך ומעשיר, חיוני מאוד לרוכבים ובהחלט ישמש כקלף לטובת בחורינו הטובים שמנסים להוריד מחיר הביטוח.

אני הודעתי לברוך שאעזור לו בכל מה שיצטרך. עכשיו כל אחד צריך לעזור במשהו - מי יכול להשיג אולם בחינם? מי יכול להשיג הגברה? מי לוקח אחריות על שיווק? עד כה קראו כמעט 1,000 איש את השרשור הזה, בטוח שחלקכם יכול לסייע. כל מי שיכול, נא ליצור קשר עם ברוך ממועדון האופנועים. כולנו זקוקים לכל עזרה. בואו עם מוטיבציה ושמחת חיים!

:-D
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למי שלא הבין על מה טייגר מדבר - בפעם האחרונה שעלינו לירושלים, נהרגו 2 רוכבים, היה רעש ובלאגן, חבר'ה נסעו כמו מטורפים...וכמובן לא התקדמנו בכלום.

בואו נחשוב על זה ברצינות - מספיק טמבל אחד שירים גלגל בנסיעה, זו תהיה התמונה בעיתון והצילום לטלויזיה וזהו, הלך הכל, נראה אותך מצליח לשכנע את הרשויות להוריד את מחיר הביטוח...

ברוך ממועדון האופנועים הסביר לי באדיבות כי פקק אופנועים יהיה בעוכרינו ושהוא מתנגד למהלך כזה. אני לא אזום שום פעולה המנוגדת לעמדת מועדון האופנועים כי כולנו באותה סירה ואסור לנו לחבל.

רוצים להראות ולהראות כרוכבים זהירים?

מה שכן אפשר לעשות, וברוך מאוד מתלהב מזה - כנס בטיחות לאופנוענים או כנס מקצועי וכו', ברוך ישיג אולם ואפילו מרצים מקצועיים. אפשר לעשות ממש יום מרוכז בנושא, למלא את יד אליהו או לחלופין בו זמנית בבאר שבע, ירושלים, חיפה ותל אביב והופה! זה יום מבורך ומעשיר, חיוני מאוד לרוכבים ובהחלט ישמש כקלף לטובת בחורינו הטובים שמנסים להוריד מחיר הביטוח.

אני הודעתי לברוך שאעזור לו בכל מה שיצטרך. עכשיו כל אחד צריך לעזור במשהו - מי יכול להשיג אולם בחינם? מי יכול להשיג הגברה? מי לוקח אחריות על שיווק? עד כה קראו כמעט 1,000 איש את השרשור הזה, בטוח שחלקכם יכול לסייע. כל מי שיכול, נא ליצור קשר עם ברוך ממועדון האופנועים. כולנו זקוקים לכל עזרה. בואו עם מוטיבציה ושמחת חיים!

עם מטמטיקה כזו נגיע רחוק.

כמה מתוך 1,000 הצפיות בשרשור הזה הם אותם אנשים?

האם כנס כזה יגרום לביבי להוציא 40 מליון ש"ח מהכיס בכדי להוזיל את הביטוח לאופנועים ב 25%?

גם כן פורום של אופנועים,

חצי מהאנשים כאן כשהם יוצאים לרכב עושים את זה במגרשי חניה, אופנוענים עלק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על הקומפלימנט

קחו עורך דין שלמו לו וצאו לדרך. הפגנות לא עוזרות, בית משפט עליון? מכיר כמה נושאים שזה עבד.

יש הרבה חברים אצליכם

וידידי ,לכתוב באתר שלכם מול רשויות עזר?

קשקוש?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סקוטר - גם מלשבת על התחת ולקטר לא נשיג הרבה...

דורות - לא כל כך הבנתי את התגובה שלך. עו"ד מה יעזור? בג"צ? על מה ולמה? אם תקרא את כל השרשור תבין שאם היינו צריכים לשלם ביטוח לפי נזקי האופנועים - היינו משלמים כ 10,000 ש"ח. למה? כי כל זב חותם שמחליק מה 50 סמ"ק שלו - תובע את הביטוח וזוכה בכמה אלפים יפים. ומאיפה הכסף נראה לך? הסיבה שאנחנו משלמים רק 3,000 ומשהו חובה היא בזכות רוכבי המכוניות שמשלמים כל אחד בלי שירצה - כ 50 שקלים לטובתינו. אם יעלו את מחיר ההשתתפות של המכוניות, (שאשמות ב 92% מתאונות הדו-גלגלי) יוכלו להוריד משמעותית את מחיר הביטוח ל 2,000 ש"ח הגיוניים. על מהלך כזה מחליטה וועדת הכלכלה של הכנסת שעתידה לדון בזה בפעם הבאה שתתכנס (כרגע אנחנו בפגרה בכנסת, נשוב למושב קייץ) נציגי מועדון האופנועים פועלים ישירות מול חברי הוועדה. לא צריכים עו"ד לא צריכים הפגנות ותהלוכות...כל מה שצריך זה:

1) צימצום תאונות הדו גלגלי (ע"י הסברה וכד')

2) הצטרפות כחברים במועדון האופנועים (כדי שידברו בשם אלפים ולא בשם מאות בודדות).

אם תקראו את השרשור תראו שגם אני לא התלהבתי לשלם 120 ש"ח כדי להיות חבר במועדון. זה היה לפני חודש. שוכנעתי כי זה המינימום שאני יכול וחייב לעשות כדי להוריד את מחיר הביטוח ולמען שאר הפעולות של מועדון האופנועים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סקוטר - גם מלשבת על התחת ולקטר לא נשיג הרבה...

ומלשבת על התחת ביד אליהו נשיג יותר?

סקוטר אגב לא נוהג לקטר על עלות הביטוח.

גם כן פורום של אופנועים,

חצי מהאנשים כאן כשהם יוצאים לרכב עושים את זה במגרשי חניה, אופנוענים עלק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנס בטיחות הוא לא לשבת על התחת - הוא מעשיר ומחכים ולכן יוריד את מספר הנפגעים בתאונות הדו גלגלי. לדעתי, זהו כנס חובה לכל נוסע דו גלגלי, בעיקר אגב, לרוכבים המנוסים שיכולים לתרום ידע לצעירים וכדי לרענן לעצמם את הידע. (מי כמוך יודע - אחרי שנים של נסיעות, הרוכב נעשה שאנן ויש לו סיכוי רב לתאונה). בנוסף, כנסים כאלו ישמשו כקלף עבור אלו המייצגים אותנו מול הרשויות. (אנחנו פועלים לצמצום התאונות, אתם תפעלו לצמצום עלות הביטוח).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנס בטיחות הוא לא לשבת על התחת - הוא מעשיר ומחכים ולכן יוריד את מספר הנפגעים בתאונות הדו גלגלי. לדעתי, זהו כנס חובה לכל נוסע דו גלגלי, בעיקר אגב, לרוכבים המנוסים שיכולים לתרום ידע לצעירים וכדי לרענן לעצמם את הידע. (מי כמוך יודע - אחרי שנים של נסיעות, הרוכב נעשה שאנן ויש לו סיכוי רב לתאונה). בנוסף, כנסים כאלו ישמשו כקלף עבור אלו המייצגים אותנו מול הרשויות. (אנחנו פועלים לצמצום התאונות, אתם תפעלו לצמצום עלות הביטוח).

כוונת הכנס היא להעשיר את הידע של הרוכבים בנושאים מקצועיים, ולהראות לרשויות שיש התעניינות ומחיבות של הציבור בנושא - ובעקיפין, גם נכונות להתאחד ולפעול למען מטרה משותפת (ואולי יוזמן ח"כ כדי להביע את עמדתו בנושא? זה רעיון...)

הצטרפון למועדון חשובה, כדי להגדיל את הכח ברמות הפעילות השונות. כל רוכב דו"ג יכול וצריך (לדעתי..) להצטרף - האינטרסים שלשמם פועל המועדון הם אוניברסאליים לרוכבים, בלי הבדל דת גזע מין סמ"ק וסל"ד.

עו"ד, בג"צ - מי שרוצה - מוזמן.. אולי אפילו יש מקום לשקול צעד כזה בעתיד - אבל צריך להבטיח את מקורות המימון )ותשכחו ממתנדבים, או שהיבואנים יממנו - רק הרוכבים, למען הרוכבים)

"מסע", "הפגנה" - מי שחזר מהפגנה, רק כדי ללכת לבקר משפחה בשבעה, והלך ללויה, ואזכרה - לא יחזור על השטות. יותר מזה: לפעולה כזו צריך אישור של המשטרה (חסימת כבישים). אי אפשר פשוט לשבת על האופנוע ולנסוע.

אבל יותר מזה: את מה שהפגנה כזו אמורה להשיג (תשומת לב בבית המחוקקים) - מזמן כבר יש לנו.

זה לא אומר שהכל טוב, או שהכל נכון, או שהכל מוצלח.

זה אומר, שמי שלא לומד מההיסטוריה, נידון לחזור עליה.

מי שרוצה שינוי - ואינו סתם אחד שאצה לו הדרך - צריך ללמוד את הרקע המקצועי, את מה שנעשה - ואם יש צורך, להציע דרך אחרת ולמתוח ביקורת (וד"א, אחת ההרצאות בכנס מיועדת בדיוק למטרה זו).

בוא נתאחד כדי להשיג את המטרה - כי היא המטרה של כולנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר מארגנים מסע לכנסת, רצוי לעשותו דווקא עם 4 גלגלים לאיש. ככה נמחיש את מסת כלי הרכב שנחסכים מהעם כל יום. ככה גם יש מקום למנגל שנעשה מול הכנסת.

ציפיתי שבשלב זה יהיו יותר משניים... אבל כרגיל, דיבורים כמו חול ואין מה לאכול...

טייגר, אני ואתה על משאית וצופר אוויר...?

dirty old man

need love too

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר מארגנים מסע לכנסת, רצוי לעשותו דווקא עם 4 גלגלים לאיש. ככה נמחיש את מסת כלי הרכב שנחסכים מהעם כל יום. ככה גם יש מקום למנגל שנעשה מול הכנסת.

ציפיתי שבשלב זה יהיו יותר משניים... אבל כרגיל, דיבורים כמו חול ואין מה לאכול...

טייגר, אני ואתה על משאית וצופר אוויר...?

ואתה חושב שזה אפשרי? או שזה יעבוד? או שאפשר לארגן את זה? או שיש מטרה רצויה ברת השגה שלשמה ראוי לבצע דבר כזה, מטרה שעדיין לא הושגה?

הביטוח אינו יריחו, וגם אם תקיף את משרד האוצר 7 פעמים - עדיין כלום לא ישתנה.

תתפוס: האוצר לא רוצה, לא מאמין, לא מקבל את כל הטיעונים - ולדעתי, חבל לבזבז שם את הזמן.

המקום שבו צריך לפעול הוא הכנסת - וזה בדיוק מה שעושים.

אבל בלי תמיכה של הציבור - אי אפשר. ותמיכה כאן פירושה אחת: להצטרף מועדון.

אם אתה מתעקש ללכת במעגלים, ולחזור על מה שנעשה (ואתה יכול לבדוק אצל אותם הפעילים שעדיין בשטח) - יערב לך.

אבל אני (עדיין) מקווה ומאמין שיגיע הרגע שרוב הרוכבים יבינו שכדי להשיג מטרות פוליטיות (כן, פוליטיות) צריך לצבור כח פוליטי בהתארגנות מסודרת. ולהתארגנות הזו קוראים "המועדון".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6952 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...