Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סקודה קארוק או 3008

mikefur
שימו לב! השרשור הזה בן 1682 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 34
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

נהגתי על שני הרכבים דיזל ברמת גימור בסיסית.

אכן בחרתי והזמנתי היום את הסיטרואן.

היתה התלבטות קשה ומה שהכריע היו שני פרמטרים.

1. הרכות שהיתה לי מאוד חסרה בפיג'ו.

2. תיקון סטייה מנתיב אקטיבי. בימינו שאנו מאוד מוסחי דעת מהטלפון ואני מאלה שמתקשים לשלוט ביצר, לדעתי זו מערכת בטיחות חשובה.

אני מעדיף את העיצוב החיצוני הפחות בולט של הסיטרואן והדבר שהיה לי הכי קשה איתו היה העיצוב הפנימי.

לאחר מחשבה רבה הגעתי למסקנה שאחרי חודש אתרגל ואקבל כמובן מאליו גם את התא המרשים יותר של הפיג'ו ובשקלול עלות מול תועלת, מחיר ושווי שימוש, בחרתי בסיטרואן.

עם זאת, to each his own. אני משוכנע שהפיג'ו לא תאכזב את מי שיבחר בה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהגתי על שני הרכבים דיזל ברמת גימור בסיסית.

אכן בחרתי והזמנתי היום את הסיטרואן.

היתה התלבטות קשה ומה שהכריע היו שני פרמטרים.

1. הרכות שהיתה לי מאוד חסרה בפיג'ו.

2. תיקון סטייה מנתיב אקטיבי. בימינו שאנו מאוד מוסחי דעת מהטלפון ואני מאלה שמתקשים לשלוט ביצר, לדעתי זו מערכת בטיחות חשובה.

אני מעדיף את העיצוב החיצוני הפחות בולט של הסיטרואן והדבר שהיה לי הכי קשה איתו היה העיצוב הפנימי.

לאחר מחשבה רבה הגעתי למסקנה שאחרי חודש אתרגל ואקבל כמובן מאליו גם את התא המרשים יותר של הפיג'ו ובשקלול עלות מול תועלת, מחיר ושווי שימוש, בחרתי בסיטרואן.

עם זאת, to each his own. אני משוכנע שהפיג'ו לא תאכזב את מי שיבחר בה

תתחדש! אני מניח שאתה מקבל רמת גימור feel

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1682 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...