Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נגמר הביטוח-מה עדיף מקיף או צד ג'

שימו לב! השרשור הזה בן 1900 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב,

בסוף החודש נגמר לי הביטוח ואני צריך לחדש אותו (אגב היה לי ביטוח מקיף שעשיתי דרך הפניקס ישירות) ואני מתלבט בשני דברים שכיחים שבטח שמעתם פה הרבה בפורום ואשמח לעזרה בהם:

1. האם לחדש את הביטוח דרך סוכן/סוכנות או ישירות דרך חברות הביטוח- מצד אחד כנראה שיצא לי יותר זול לחדש ישירות דרך אחת מחברות הביטוח וזה חוסך לי כסף 'מיותר' לשלם לסוכן עבור משהו שאני יכול לעשות בעצמי אבל מצד שני אולי יש יותר סיכוי שסוכן ידע לסדר לי את העסקה הטובה ביותר עבורי ועבור הרכב שלי ובמקרים חס וחלילה של גניבה/תאונה יש לי אל מי לפנות שידאג לי ואולי פחות ביורוקרטיה וסחבת כמו שהייתי מתנהל ישירות מול החברות ביטוח.

2. האם לעשות ביטוח מקיף או צד ג' בהתחשב בנתוני הרכב המופיעים למטה?

פרטים על הרכב שלי ועלי:

יש לי יונדאי i20 מודל 2009. הרכב עבר 87,850 ק"מ. אני יד 2 (קניתי אותו מפרטי). המחירון שלו לפי לוי יצחק לאחר שקלול זה 27,152 ש"ח.

אני בן 29 (בדיוק אתמול היה לי יום הולדת..) ויש לי רישיון נהיגה מנובמבר 2012.

אשמח לתשובות והמלצות,

תודה רבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1)מזל טוב ליום הולדתך

2)מספיק עם הסטיגמה הזאת שאצל הסוכן זה יותר יקר!! אני עושה אצל סוכן לאחר שהתקשרתי לחברות אינטרנט והציעו לי מחיר דומה כמו הסוכן

3) אוטו משנת 2009 כמעט 10 שנים על הכביש לא הייתי עושה מקיף,אלא רק צד ג'מחיר מחירון 27000 זה מחיר שוק פחות מ25 אלף ,בהחלט לא כדאי לעשות מקיף ,אתה חוסך כ1400 שקל לשנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בודק את הפער בין מקיף לצד ג' + גניבה.

מה יקרה אם הרכב הלך טוטל לוס? האם יש לך מהיכן לממן רכב אחר?

לפי זה תדע אם כדאי מקיף או צד ג'

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שישה אמר - ההחלטה הזאת היא בהתאם למצבך הכלכלי.

אני מעדיף לעשות מקיף, כי בכלי רכב ישנים התוספת על צד ג' איננה גבוהה, ובמקרה של נזק משמעותי זה משתלם מאד.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1900 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...