Jump to content

Iftah Gadon

 • הודעות

  83
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

ספרו לנו עליכם

 • מקצוע
  הנהלת חשבונות

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

הנקודות של Iftah Gadon

נהג חדש

נהג חדש (2/14)

1

מוניטין

 1. שלום, אני לא מצליח להעלות תמונה בשני הדרכים כפי שמופיע בדביק. אציין שהסיומת של התמונה היא jpg. אשמח לעזרתכם בנושא תודה, יפתח
 2. שלום לכולם, המתג החשמלי כמו שרשום בכותרת ברכב שלי יונדאי i20 שנה 2009 נראה שהולך לשבוק חיים בכל יום.הלכתי למוסך והמכונאי אמר לי שהמערכת של החלונות החשמליים מגיעה ברכב שלי כקומפלקט ואי אפשר להחליף רק את המתג בצד של הנהג. האם זה הגיוני מה שהוא אמר? בנוסף הוא אמר שלקנות חדש יעלה לי בסביבות ה500 שקל ומשומש מפירוקייה בסביבות ה300 שקל. אלה המחירים בשוק? תודה מראש.
 3. הי, אשמח לעזרה. הנורת esp דולקת ביונדאי i20 שלי שנה 2009.מה זה אומר? זה משהו חמור שאני צריך להגיע למוסך? תודה מראש.
 4. אני גר ממש קרוב למקום שחטפתי את הדוח ולפני שאשלם את הדוח הייתי רוצה לוודא קודם אם יש לי על מה לערער. האם לחפש שם תמרור בצומת שלפני או על המדרכה ליד איפה שחניתי? תודה.
 5. הי, מבקש לשנות לכינוי iftah תודה
 6. שלום, קיבלתי דוח ע"ס 100 ש"ח על שחניתי בכחול לבן באחד מצידי הכביש המוביל לבית חולים קפלן. בטיפשותי, לא חשבתי להפעיל את הפנגו. האם הדוח והסכום שלו מוצדקים? תודה.
 7. המוסך הוא של מקום עבודה שלי חברה מוכרת להשכרה ומכירת רכבים. אני חושב שכן שזה מוסך מורשה הם מטפלים בהמון סוגי רכבים של החברה. לגבי החלפים מה שאני יודע זה שהם היו צריכים להזמין אותם מהספקים שלהם כי לא היה להם במלאי.
 8. הי צירפתי את הקבלה על הטיפול.מה דעתכם? רק הערה קטנה הסעיף של הטסט זה כולל את התשלום על הטסט ועל זה שהם לקחו אותו למכון והעבירו אותו. תודה.
 9. הי לכולם, הרכב שלי הנ"ל עבר טיפול שנתי במוסך במקום העבודה שלי (חברת רכבים). סך הטיפול יצא 1,545 ש"ח כולל מעמ וזאת גם לאחר שעשו לי כעובד חברה הנחה של 25 אחוז על החלפים שהחליפו לי ו60 ש"ח עבור כל שעת עבודה . האם זהו מחיר שהוא הגיוני בהתייחס לכל הנתונים שרשמתי? אני כמובן יכול גם להעלות את החשבונית שתראו את הפירוט של כל הטיפול. ועוד שאלה בשביל הפעמים הבאות: האם כאשר אני נכנס למוסך בשביל טיפול שנתי אני יכול לקבל הצעת מחיר עוד לפי הטיפול?וכך להימנע ממצבים של בדיעבד שיכולים להיות יקרים ולא נעימים. תודה מראש.
 10. הי, הלכה לי הידית הפנימית בדלת הנהג ביונדאי שלי שנה 2009? איפה אני יכול לקנות בזול? יש גם מאתרים בחו"ל? תודה מראש.
 11. אוקיי. ואיפה אני יכול לראות מה היה המחיר של הרכב שלי כשהיה חדש? ובנוסף יש טבלה כזאת שאפשר לראות עד איזה מחיר רכב כל קבוצה? אני שואל כי נראה לי קצת לא הגיוני שהרכב שלי לא נחשב על הקבוצה הראשונה. תודה מראש..
 12. בהמשך לנושא, מישהו יודע להגיד לפי מה קובעים איזה רכב לשייך לכל קבוצת רישוי? למה למשל הרכב שלי (i20 שנת 2009) שייך לקבוצה 2? תודה מראש.
 13. בגלל שאני עובד של החברה אז אין להם אינטרס 'לדפוק' אותי. ככה לפחות אני יודע מאנשים מהחברה.. לגבי להיות שם כשהם עושים את הטיפול זה מאוד בעייתי ולא יקרה כנראה כי אני מתכנן להגיע בבוקר מוקדם למוסך, לשים את הרכב ולנסוע או עם רכב חלופי או טרמפ לעבודה (מקום העבודה שלי זה בעיר אחרת). אני לא יודע בדיוק מתי יתחילו לטפל ברכב שלי, יש להם גם את העבודה שלהם, וממש לא בא לי לחכות שם סתם בלי לדעת מתי יטפלו לי ברכב וזה זמן עבודה שהולך לי... פעם אחת חיכיתי שם מעל שעה עד שהגיעו לרכב שלי וזה לא היה תענוג בכלל.. ככה זה גם נהוג במקום עבודה שלי ששמים בבוקר את הרכב במוסך ואוספים אותו אחה"צ. תודה.
×
×
 • תוכן חדש...