Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פוקוס-חצי-פלצת - סיכום קצר ושרשור תחזוקה מתגלגל, אקובוסט ידני 2013

pooh-bear
שימו לב! השרשור הזה בן 1238 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• 11 חודשים מאוחר יותר...

הופ, עברה לה עוד שנה.

למרות המצב, קפצתי היום שוב לשי-לי. למרות המצב, הכל שם רגוע ומתפקד כרגיל. מרשים. הטיפול הפעם כלל את הסטנדרט + החלפת נוזל בלמים ובולמים קדמיים עקב נזילה + נורת חניה שנשרפה + טסט (שעבר חלק).

מד האוץ הגיע כבר ל-116 (יותר לכיוון 117). אין לי מושג איך נסעתי כל כך הרבה (כי למשרד אני לא מגיע ברכב).

מעבר לזה לא הרבה השתנה - לא היו שום תקלות, תאונה אחת קלה בפקק נגמרה בתיקון קוסמטי (לא ממש מוצלח, אבל על חשבון חברת ההשכרה של הפוגע אז זה מה יש) וכיוון לשני הסרנים, מדי פעם יש איזה קרקוש קטן שנעלם מעצמו, והפלסטיק במרכז ההגה הופך לאט לאט לדביק. ככה זה, מזדקנים.

חג קורונה שמח לכולם!

• מעניין 3

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפלסטיק במרכז ההגה זה "מחלה" שדי קל לפתור - תקרצף אותו עם מגבון לך. בלי לרחם. זה פתר לי את הבעיה.

הניקלים המתקלפים זה סיפור אחר.

אם לא אכפת לך לחלוק את העלויות של הטיפול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על הטיפ! היה לי משהו דומה גם ב-C5 על כל הדשבורד, שם זה היה די הרבה עבודה. אני מניח שמתי שהוא אני אגיע לזה.

ניסיתי לשלוח לך בפרטי. תפנה קצת את התיבה שלך.

ואם כבר הקפצנו. אני חייב לציין (מהמעט שיצא לי לנהוג בתקופה ההאחרונה) שהבולמים החדשים עושים עבודה טובה והרכב נהיה נח משמעותית. לא ברמה של "ממש נח", אבל פתאום יש הרבה יותר שיכוך והרבה פחות קפיצות.

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...
בתאריך 19.3.2020 בשעה 23:09, pooh-bear כתב:

הופ, עברה לה עוד שנה.

למרות המצב, קפצתי היום שוב לשי-לי. למרות המצב, הכל שם רגוע ומתפקד כרגיל. מרשים. הטיפול הפעם כלל את הסטנדרט + החלפת נוזל בלמים ובולמים קדמיים עקב נזילה + נורת חניה שנשרפה + טסט (שעבר חלק).

מד האוץ הגיע כבר ל-116 (יותר לכיוון 117). אין לי מושג איך נסעתי כל כך הרבה (כי למשרד אני לא מגיע ברכב).

מעבר לזה לא הרבה השתנה - לא היו שום תקלות, תאונה אחת קלה בפקק נגמרה בתיקון קוסמטי (לא ממש מוצלח, אבל על חשבון חברת ההשכרה של הפוגע אז זה מה יש) וכיוון לשני הסרנים, מדי פעם יש איזה קרקוש קטן שנעלם מעצמו, והפלסטיק במרכז ההגה הופך לאט לאט לדביק. ככה זה, מזדקנים.

חג קורונה שמח לכולם!

שמת בולמים ומשולשים מקוריים? מה היו העלויות? מחזיק גם אחת כזו וחושש שאצטרך אוטוטו להחליף אותם + קלאצ

focus ecoboost 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איציק, נראה לי שדיברנו על זה בווטסאפ. המשולשים היו סד"ג של 2,000 ש"ח, לפני שנתיים. כולל מע"מ והכל. אני חושב שמקוריים, כבר לא זוכר. גם לא בטוח שהמחיר רלוונטי.

הבולמים למיטב זכרוני היו קצת מעל 1,000 גם כולל מע"מ והכל. חליפיים של מונרו.

הקלאץ' אמור להיות הרבה יותר יקר.

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 7 חודשים מאוחר יותר...

כמעט שלוש שנים, פחות מ-30,000 ק"מ - ונראה (לעין הלא מקצועית שלי) שהגיע הזמן להחליף.

נכון? לא נכון? ואם נכון - למישהו יש המלצה ל-215/50R17 95w?

IMG_20201125_074701.thumb.jpg.1b0afae242d9c60c70b3d05c9d05d745.jpgIMG_20201125_074444.thumb.jpg.fdd51dd582a93a5d6c73cf3ebcfa7a4a.jpg

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^

אני לא יודע איפה אתה גר, אבל קרא את זה:

לא יודע מה אופי הנהיגה שלך, אבל כל אחד מהצמיגים שהתקנתי על שתי המכוניות בהודעה הנ"ל מצויינים ליום-יום. וכאמור, ממליץ על הצמיגייה הנ"ל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה!

אני אשקול את המקום (דוקא היה לי מישהו מאוד אמין ממש ליד, אבל הוא עבר ואני לא מצליח למצוא אותו).

השאלות הן:

א. האם באמת הגיע הזמן להחליף?

ב. במידה הספציפית שלי עם התקן הנדרש יש די מעט הצע - לא בטוח ששתי הסדרות שהזכרת בכלל בתקן, ועם כן מדובר בעלות משמעותית (500+ לצמיג, במקרה הטוב).

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^

1. לעניות דעתי- כן, בייחוד כשאנחנו נכנסים לחורף. היובש שנראה בתמונות שהעלית דומה מאד למה שהיה באסטרה אצלי, אבל כאמור, מדובר ברכב שחונה רוב מוחלט מזמנו בחניונים תת-קרקעיים וזה הבדל עצום מול רכבים שחונים בחוץ. הצמיגים החזיקו ארבע שנים ובסביבות קמ" 75K.

2. צמיגים כאלו יש במידה שלך, אפילו בצמיגיה האמורה (אם כי עדיף לבדוק מלאי). ונכון, בקוטר 17 המחירים מזנקים למעלה, וזה כואב. האסטרה הנוכחית החליפה את הקודמת, שלמרות שהגיעה עם חישוקי ברזל וטאסות הם היו במידות דומות לשלך. הנה, מצאתי את הדיווח שהעליתי בזמנו בשרשור הייעודי:

וזה לפני יותר מחמש שנים, ולא מישלין או גודייר. אני חייב לציין שעם הזמנת האסטרה החדשה, התאכזבתי מעט מכך שאני "יורד" לקוטר 16, אבל בהמשך הבנתי כמה הקוטר הזה הגיוני במשפחתיות סטנדרטיות- מעבר למחיר ההחלפה, גם הנוחיות עולה (בקורסה 2014 שהייתה לי, בכלל היה חישוק 14!).

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1238 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...