Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יום GTI בסוכנות פיג'ו בתל אביב - 18.8.17

קבוצת לובינסקי
שימו לב! השרשור הזה בן 2448 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אף אחד לא השתיק אותך, תירגע. אמרו לך שהשפה לא מתאימה. גם לקרוא ללקוחות מתעניינים "טמבלים" וללגלג עליהם ששני אגזוזים יעוורו אותם זה מעליב ומגוחך.

אתה שב ותוקף יבואן שהרים יוזמה לאוויר. לדעתך היא לא מוצלחת וכל מה שהוא רוצה זה לשמן אותך עוד קצת לפני החדירה - סבבה.

אתה יכול לתת רעיונות (כמו שנתת) בלי להוציא את כל הסחלה מהגרון.

מעניין אותך האוטו באמת? לך ובדוק לבד, בלי להרעיש יותר מדי. כמו שאני מתכוון לעשות.

אני מאוד רגוע, על דאגה.

לגבי הוראות שלך מה אני צריך לעשות - על תגיד לי מה לעשות ואני לא אגיד לך לאן ללכת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 49
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ברור. אני מתנצל. אם אכתוב: בהצלחה לכל חובבי צרפת ומה שקשור אליה - זה יכאב פחות? זה שבפורום נהוג לקרוא לבעלי מכוניות יפניות וקוראניות "עדר" זה בסדר ואף אחד לא צועק "גוועלד". ומונח תמים francophil פוגע בעצב הצרפתי החשוף. מציעים לי כאן על כל קמפיין פירסומי להגיד תודה או לשתוק. פורום - עוד מתקופה של רומא עתיקה - זה מקום לדיונים וויכוחים. להגיד תודה או לשתוק - זה מתאים לפורום בצפון קוראה (אם יש דבר כזה).

לגבי ארוע עצמו - נציגי היבואן מזמינים אותכם ביום שישי לארוע מיוחד.הם מבטיחים קפה, הרבה בלונים ומתנה סודית (זה מזכיר לי את התקופה של מכירות ב"קלאב הוטל")

זה רק לחברי הפורום? לא. אפשר להירשם לנסיעת מבחן? לא. סתם תבוא כדי להכיר יותר טוב את המכוניות. תראו את גודל תא המטען, תעבירו הילוכים "על יבש", תראו איך ההגה מסתובב בצורה ספורטיבית. ונציגינו (אם יהיו פנויים) יספרו לכם על הרכבים (או שאתם תספרו להם כי הם לא ממש בעניינים). ובסוף אולי תוכלו קצת לנסוע, אבל זה לא בטוח, "זמני המתנה ארוכים מהרגיל". זאת יוזמה במבורכת? אני מקבל כאלה עשרות לדואר זבל וסתם לתא דואר: "לילות הזוהר הצפוני", "דירת החלומות שלך מחכה רק לך", "לילות של אלפא" וכו בלי סוף. ולגבי איך זה צריך להיות אם המטרה לפנות לקהל היעד ולהראות רצינות - נתתי שתי דוגמאות בהתחלה ויש עוד - מהשאודי עשו לדגמי S בנמל חיפה והיו עוד.

לסיום - בהצלחה לכל החברים היקרים. תיהנו.

ההתקרבנות מיותרת, זכותך גם לא להתקרב למכוניות שמגיעות מהמקום הזה שאוכלים בו בגטים, התקפה כזו, כוללנית ומכוערת, על היבואן והקליינטים הטמבלים הפוטניצאליים ( כאלו שחוט אדום במושבים ועוד יציאת אגזוזים יספיקו להם לטעמך ) מיותרת לחלוטין. היבואן רוצה להכיר את האוטו הזה לקהל גדול ככל האפשר, את זה קשה עד בלתי אפשרי לעשות יחד עם נסיעות מבחן ארוכות וממצות, היכרות שטחית לרבות נסיעת מבחן קצרה די בה כדי לעורר תיאבון להמשיך ולבדוק, או לעזוב ולרוץ למקום אחר, לא ברור מה לא ראוי כאן.

עריכה אחרונה על ידי רועי5
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההתקרבנות מיותרת, זכותך גם לא להתקרב למכוניות שמגיעות מהמקום הזה שאוכלים בו בגטים, התקפה כזו, כוללנית ומכוערת, על היבואן והקליינטים הטמבלים הפוטניצאליים ( כאלו שחוט אדום במושבים ועוד יציאת אגזוזים יספיקו להם לטעמך ) מיותרת לחלוטין. היבואן רוצה להכיר את האוטו הזה לקהל גדול ככל האפשר, את זה קשה עד בלתי אפשרי לעשות יחד עם נסיעות מבחן ארוכות וממצות, היכרות שטחית לרבות נסיעת מבחן קצרה די בה כדי לעורר תיאבון להמשיך ולבדוק, או לעזוב ולרוץ למקום אחר, לא ברור מה לא ראוי כאן.

אתה כנראה צודק.

אני פשוט רואה את זה אחרת.

מתנצל שוב אם פגעתי במישהו מהלקוחות הפוטנציאלים.

מקווה שתיהנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

בוקר טוב לכולם,

יום שישי הקרוב, 18.8.17,

זמינות במלאי - גם ה 308GTI וגם ה 208GTI נמצאות במלאי.

שעות - 09:00-13:00

לגבי נהג חדש / צעיר (נשאלנו בהודעה פרטית) - אין בעיה.

מצפים לראותכם,

צוות לובינסקי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה כנראה צודק.

אני פשוט רואה את זה אחרת.

מתנצל שוב אם פגעתי במישהו מהלקוחות הפוטנציאלים.

מקווה שתיהנו.

אני עוזב את השפה והכינויים כי הגיבו לך כבר ואתה התנצלת.

נדבר על האירוע. מבין את הביקורת שלך. יחד עם זאת הנציג שפתח את השרשור תיאר מה הולך להיות בצורה די מדויקת, ורמז בין השורות למה אפשר לצפות ולמה לא.

לא רואה במפגש כזה פסול. כן קונה רציני שמעוניין לבחון את הרכב שלא יצפה לחתום שם על הזמנה. מה שהוא כן יכול לעשות זה נסיעת מבחן קצרה שתתן לו תחושה פחות או יותר איך הרכב ירגיש ביום יום, כשהוא לא על המסלול. זה גם חשוב מאוד לאנשים מסוימים.

מכאן יחליט איך להתקדם ואם להזמין נסיעת מבחן רצינית, ואז היבואן יעמוד גם למבחן.

לא בא לו לבזבז את הזמן על זה? לא חובה.

אם לובינסקי יודעים למכור רכבי ספורט או לא אין לי שמץ. צריך לתת ביקורת תמיד אם יש ולהעלות הצעות לשפור ויעול בצורה תרבותית. סך הכל הם חזרו לשוק הזה אחרי הרבה זמן. מקווה שהם יפיקו לקחים מהביקורות שלך ושל אחרים והשתפרו.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקר טוב לכולם,

יום שישי הקרוב, 18.8.17,

זמינות במלאי - גם ה 308GTI וגם ה 208GTI נמצאות במלאי.

שעות - 09:00-13:00

לגבי נהג חדש / צעיר (נשאלנו בהודעה פרטית) - אין בעיה.

מצפים לראותכם,

צוות לובינסקי

מעולה שיש במלאי !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה ללובינסקי, האם יש צפי ל 208 gti ps?

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מצטער, באמת שרציתי, אבל המקטרגים צדקו.

אני מסייג ואומר שאני לא באמת יודע איך נראה או אמור להראות יום gti, אם יש לו ריח או צבע מיוחדים, אולי איזה מרקם שונה, אבל אני חושש שלא ממש היה את זה היום.

אני גם לא מחפש להיות מיוחד או להרגיש כזה, לא באתי כדי שנהג סלב כזה או אחר יראה לי איך לנהוג ברכב (לא שאני חושב שאני יודע, פשוט לא היו לי ציפיות לזה) או לקבל יום מסלול בחינם על חשבון היבואן.

בקיצור, היה יום רגיל לגמרי, מי שבמקרה הזמין מראש נסיעת מבחן נסע, מי שהגיע (יחסית מוקדם, קצת אחרי תשע וחצי) וחשב שיש לו סיכוי לעשות נסיעת מבחן קצרה (כי לא היה נראה שמישהו בכלל שמע שהיום זה היום), די התבדה. מעבר לזה, רכב שעומד בתצוגה, נציג מכירות אדיב, קפה ובורקסים (או קרואסון), ודי זהו.

עכשיו, מכיוון שכל נסיעת מבחן מתוזמנת לשעה, והיום אורך 4 שעות, יש בדיוק 4 נסיעות מבחן (לפחות על ה-308, להבנתי יש אחת כזו). שזה נחמד, אבל פשוט אפשר היה להציע לאנשים להירשם מראש לנסיעות מבחן, וזהו.

אם לא הייתי גר ממש קרוב הייתי יוצא, איך נגיד בעדינות, מאוכזב. חבל.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם השאלה מופנית אלי, אין לי מושג, מתנצל. מבחינתי, במקרה המאוד לא סביר שהייתי קונה משהו זו היתה רק ה-308 (ילדים ו-3 דלתות לא הולך טוב ביחד). גם לגביה אין לי מושג: דיברתי קצת עם הנציג, חיכיתי בערך רבע שעה כדי שנסיעת המבחן שיצאה בתשע תחזור, החבר'ה שם יבינו שיש מישהו שכבר מחכה לעשר ומישהו שרשום (מראש?) לאחת עשרה, השארתי טלפון והלכתי.

עדיין לא התקשרו.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם השאלה מופנית אלי, אין לי מושג, מתנצל. מבחינתי, במקרה המאוד לא סביר שהייתי קונה משהו זו היתה רק ה-308 (ילדים ו-3 דלתות לא הולך טוב ביחד).

לחבר יש רנו מגאן RS CUP,מקפיץ כל יום את הילדים לבית הספר וממשיך לעבודה.

אין שום בעיה (מניח שה308 לא קטנה משמעותית..זה לא קופסת גפרורים כמו הפיאט 500 נניח)

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכמה תמכרו היום את ה 208 , עדיין עולה 126k?

מישהו יודע בכמה הציעו את ה 208 gti?

קליאו ספורט 03' 2.0, לוגמת 98 - נמכרה :'(

מגאן 07' 1.5, לוגמת סולר - נמכרה :'(

Say hello to 2015 Megane RS CUP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לחבר יש רנו מגאן RS CUP,מקפיץ כל יום את הילדים לבית הספר וממשיך לעבודה.

אין שום בעיה (מניח שה308 לא קטנה משמעותית..זה לא קופסת גפרורים כמו הפיאט 500 נניח)

הוא התכוון ל208

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2448 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...