Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יום GTI בסוכנות פיג'ו בתל אביב - 18.8.17

קבוצת לובינסקי
שימו לב! השרשור הזה בן 2448 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

איזה יוזמה מדהימה! לנסות לשפר מכירות חלשות ולמשוך כמה שיותר אנשים עם פיתוי של גימיקים פשוטים. אולי באמת יהיו כמה טמבלים שיקנו מכוניות האלה בגלל שני אגזוזים ותפירה אדומה. שאפו ללובינסקי. במקום לארגן יום מבחן רציני, במתחם סגור ומדריכים מקצועים (אני כבר לא מדבר על מסלול שכבר קיים בארץ) עושים איזה מפגש חברתי ללא אפשרות לנסיעת מבחן רצינית.

רוצים לדעת מה זה יוזמה מבורכת ומה זה שאפו ליבואן? לדוגמה בסיאט - אתה נרשם לנסיעת מבחן בקופרה - מקבל מדריך נהיגה ספורטיבית שמראה לך מה הרכב יכול ואחר כך נותן לך לנסות את היכולות שלו בכבישים מתאימים.

עוד דוגמה - יבואן הונדה-וולוו היה שולח את הנציגים שלו עם טייפ R ופולסטאר למתחם מצדה לימי מסלול ומציע לנסות אותן על המסלול.

זאת גישה רצינית למכירות מכוניות ספורט.

בהצלחה לכל הפראנקופילים עם היבואן שלהם.

עריכה אחרונה על ידי baget
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 49
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• אחראי פורום

לא מסכים עם האגרסיביות והכינויים, אבל כן עם תמצית הדברים.

אלו רכבים שצריך לנהוג אותם מחוץ לעיר.

אני מעריך את היוזמה וההשקעה באירוע מיוחד לתת דגם נישתי, אבל גם מאחר ואני רחוק רחוק מת"א

וגם כי אני באמת מאמין שרכב כזה צריך להיבדק בתנאי אמת, לא אגיע.

במקום זה הזמנתי נסיעת מבחן על ה-308GTI, מקווה שתצא לפועל מהר.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם עם כל ההסתייגויות, צריך לברך את לובינסקי על הרצון והיוזמה.

יבואנים אחרים לא נוקטים בשום יוזמה, כך שצריך לראות כל צעד שכזה בברכה גם אם הוא לא מושלם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שום לברך ושום נעליים.

יבואן שעשה הכל חוץ מלומר לי בפנים אני לא רוצה למכור!

ולפני שכולם ייקפצו ארחיב ואומר:

ניסיתי את כל הדרכים לרכישה! 2 סוכנויות שונות. משמע הבעיה היא לא בסוכנות.

פניה למכובדנו כאן ישירות.

ועוד פניה דרך מכרים בכדי להראות כמה "רציני" אני כמו שאנשי המכירות בסוכנויות אוהבים לשמוע.

לובינסקי זלזלו בי אישית ויתרה מזאת נתנו הצעה מזלזלת לקניית הרכב(308GTI).

בפעם האחרונה שהייתי בסוכנות הם עברו כל גבול(4 פעמים ביקרתי שם)...

יצאתי נכנסתי להונדה אחרי שעה הוזמנה טייפ אר חדשה!

ואפילו העסקה יותר משתלמת ממה שלובינסקי הציעו! ברכב שעולה הרכבה יותר כסף מ308.

ותחשבו על זה............

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם עם כל ההסתייגויות, צריך לברך את לובינסקי על הרצון והיוזמה.

יבואנים אחרים לא נוקטים בשום יוזמה, כך שצריך לראות כל צעד שכזה בברכה גם אם הוא לא מושלם.

על הרצון והיוזמה למה? למכור מכוניות? מה עוד הם יעשו בחיים? ממש עושים לנו טובה שמוכרים.

לגבי האגרסיביות כביכול - אני מודה - אני לא סובל יבואנים ישראלים - כארטל מגעיל ודורסני וכאשר אנשים שדופקים אותם גם במכירות, גם בשרות שרים להם שירי הלל - זה מוזר בעיניי. גם חמדנים, גם לא מקצועים, גם עושים עלינו קופה - ואנחנו אומרים תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין ספק שלובינסקי צריכים לשדרג את הנסיעות מבחן שלהם למכוניות ספורט

עשיתי פעמיים נסיעת מבחן על 208GTI ובחור (כל פעם אחד אחר) שהיה בניסעה לא ידע כלום על הרכב , נסענו קצת בעיר קצת באיילון וחזרה לסוכנות. כנ"ל על הפולו GTI

אם היו דוחפים לי קצת יכול להיות שהייתי משתכנע לקנות אותה ישר אחרי הנסיעה, הייתי חם מאד עליה אבל היה חסר משהו

לעומת זאת עשיתי נסיעת מבחן באלפא על המיטו תלתן, אין ספק שאתה יוצא מהנסיעה עם חיוך על הפנים, הם יודעים עבודות שיווק כמו שצריך ונותנים לך להרגיש "מיוחד". חבל שהרכב לא כזה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא פלא שאברט מוכר כל כך הרבה ובמחירים יותר גבהים

לובינסקי זה פשוט בושה ,צורת התנהגות ומוכרים שלא מכבדים את עצמם ובטח את הקונים שלהם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלי להידרש לשיווק של לובינסקי ו/או אבארט (שהוא, להזכירכם, מותג נפרד וסביר להניח שזה משפיע על השיווק שלו), אתם קונים רכב או ידע של נציג מכירות?

לגיטימי לגמרי לטעון שלובינסקי חלשים בלמכור רכבים ספורטיביים (אין לי מושג, אני לא קהל היעד) אבל לפסול רכב רק בגלל זה נשמע לי תמוה.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה תמוה ... 208 GTI הרבה יותר ספורטיבית מכל דגם בסיסי של אבארט ,וגם הרבה יותר זולה !

שאנשים מקבלים יחס לא מקצועי ,זה מוריד את המוטיבציה לקנות ,לדעתי לפחות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה יוזמה מדהימה! לנסות לשפר מכירות חלשות ולמשוך כמה שיותר אנשים עם פיתוי של גימיקים פשוטים. אולי באמת יהיו כמה טמבלים שיקנו מכוניות האלה בגלל שני אגזוזים ותפירה אדומה. שאפו ללובינסקי. במקום לארגן יום מבחן רציני, במתחם סגור ומדריכים מקצועים (אני כבר לא מדבר על מסלול שכבר קיים בארץ) עושים איזה מפגש חברתי ללא אפשרות לנסיעת מבחן רצינית.

רוצים לדעת מה זה יוזמה מבורכת ומה זה שאפו ליבואן? לדוגמה בסיאט - אתה נרשם לנסיעת מבחן בקופרה - מקבל מדריך נהיגה ספורטיבית שמראה לך מה הרכב יכול ואחר כך נותן לך לנסות את היכולות שלו בכבישים מתאימים.

עוד דוגמה - יבואן הונדה-וולוו היה שולח את הנציגים שלו עם טייפ R ופולסטאר למתחם מצדה לימי מסלול ומציע לנסות אותן על המסלול.

זאת גישה רצינית למכירות מכוניות ספורט.

אני ממש לא לקוח פוטנציאלי של רכבי הספורט שלהם והסיכוי שארכוש רכב חדש מלובינסקי בכספי קלוש (ולא בגלל הרכבים אלא בגלל ההתנהלות) אבל בא יבואן, מזמיןם אותך לאירוע שהוא מארגן בלי שום התחייבות מצידך ובמקום להגיד תודה (או לשתוק) אתה בוחר לתקוף בצורה מאוד לא יפה גם את היבואן (לא יפה אבל לגיטימי) וגם את הלקוחות שלו (מגעיל ולא לגיטימי).

אין ספק שנסיעות מבחן סבירות לא יהיו וסביא להניח שיהיה מאוד קשה לקבל תשובות בפורום כזה אבל עדיין זה צעד לכיוון הנכון ולכן גם אם יש לך ביקורת תכתוב אותה תקיפה כמה שאתה רוצה אבל בשפה של בני אדם נורמטיביים.

אני יכול להגיד לך רק שלקוח שבא בכזה סגנון גם אני הייתי מנפנף.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צודק, התגובה המצוטטת אצלך מעידה יותר על כותבה יותר מאשר על לובינסקי או הקליינטים שלו. מיותר לייחס ליבואן עודף טיפשות בכך שתייחס לו אמונה אוילית שמפגש שכזה שבו יראה לטמבל התורן זוג אגזוזים וחוט אדום יפתח אצל האדיוט את הארנק, מפגש שכזה מהווה הזדמנות להיכרות של אנשים רבים ככל האפשר עם המכוניות, מי שירצה להעמיק יותר כנראה יעשה זאת בכל מקרה לפני שיחליט מה הוא מעדיף. בכל מקרה לא מכיר הרבה יבואנים עם גישה שכזו ואפשר בהחלט לברך עליה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ממש לא לקוח פוטנציאלי של רכבי הספורט שלהם והסיכוי שארכוש רכב חדש מלובינסקי בכספי קלוש (ולא בגלל הרכבים אלא בגלל ההתנהלות) אבל בא יבואן, מזמיןם אותך לאירוע שהוא מארגן בלי שום התחייבות מצידך ובמקום להגיד תודה (או לשתוק) אתה בוחר לתקוף בצורה מאוד לא יפה גם את היבואן (לא יפה אבל לגיטימי) וגם את הלקוחות שלו (מגעיל ולא לגיטימי).

אין ספק שנסיעות מבחן סבירות לא יהיו וסביא להניח שיהיה מאוד קשה לקבל תשובות בפורום כזה אבל עדיין זה צעד לכיוון הנכון ולכן גם אם יש לך ביקורת תכתוב אותה תקיפה כמה שאתה רוצה אבל בשפה של בני אדם נורמטיביים.

אני יכול להגיד לך רק שלקוח שבא בכזה סגנון גם אני הייתי מנפנף.

רק שאלה אחת - איפה השתמשתי בשפה "לא נורמטיבית"? או איפה השמצתי לקוחות של לובינסקי? אם אני כותב על לובינסקי דברים חריפים - זה מתוך נסיוני האישי ולא איכפת לי מגינונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או איפה השמצתי לקוחות של לובינסקי?

12345

מי שחי לפי הספר - סופו שימות מטעות דפוס (ר' משה שפירא)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור. אני מתנצל. אם אכתוב: בהצלחה לכל חובבי צרפת ומה שקשור אליה - זה יכאב פחות? זה שבפורום נהוג לקרוא לבעלי מכוניות יפניות וקוראניות "עדר" זה בסדר ואף אחד לא צועק "גוועלד". ומונח תמים francophil פוגע בעצב הצרפתי החשוף. מציעים לי כאן על כל קמפיין פירסומי להגיד תודה או לשתוק. פורום - עוד מתקופה של רומא עתיקה - זה מקום לדיונים וויכוחים. להגיד תודה או לשתוק - זה מתאים לפורום בצפון קוראה (אם יש דבר כזה).

לגבי ארוע עצמו - נציגי היבואן מזמינים אותכם ביום שישי לארוע מיוחד.הם מבטיחים קפה, הרבה בלונים ומתנה סודית (זה מזכיר לי את התקופה של מכירות ב"קלאב הוטל")

זה רק לחברי הפורום? לא. אפשר להירשם לנסיעת מבחן? לא. סתם תבוא כדי להכיר יותר טוב את המכוניות. תראו את גודל תא המטען, תעבירו הילוכים "על יבש", תראו איך ההגה מסתובב בצורה ספורטיבית. ונציגינו (אם יהיו פנויים) יספרו לכם על הרכבים (או שאתם תספרו להם כי הם לא ממש בעניינים). ובסוף אולי תוכלו קצת לנסוע, אבל זה לא בטוח, "זמני המתנה ארוכים מהרגיל". זאת יוזמה במבורכת? אני מקבל כאלה עשרות לדואר זבל וסתם לתא דואר: "לילות הזוהר הצפוני", "דירת החלומות שלך מחכה רק לך", "לילות של אלפא" וכו בלי סוף. ולגבי איך זה צריך להיות אם המטרה לפנות לקהל היעד ולהראות רצינות - נתתי שתי דוגמאות בהתחלה ויש עוד - מהשאודי עשו לדגמי S בנמל חיפה והיו עוד.

לסיום - בהצלחה לכל החברים היקרים. תיהנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

אף אחד לא השתיק אותך, תירגע. אמרו לך שהשפה לא מתאימה. גם לקרוא ללקוחות מתעניינים "טמבלים" וללגלג עליהם ששני אגזוזים יעוורו אותם זה מעליב ומגוחך.

אתה שב ותוקף יבואן שהרים יוזמה לאוויר. לדעתך היא לא מוצלחת וכל מה שהוא רוצה זה לשמן אותך עוד קצת לפני החדירה - סבבה.

אתה יכול לתת רעיונות (כמו שנתת) בלי להוציא את כל הסחלה מהגרון.

מעניין אותך האוטו באמת? לך ובדוק לבד, בלי להרעיש יותר מדי. כמו שאני מתכוון לעשות.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2448 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...