Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התקנת דלקן פרטי - למה זה לא יותר נפוץ?

misterb
שימו לב! השרשור הזה בן 2315 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אפשר לחייב שמנים ומוצרים אם אישרת את זה כשעשית את הדלקן.

מעבר לזה כל דלקן מוגבל לסכום חודשי מקסימלי שנקבע במחשבי חברת הדלק.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 71
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני לא מדבר על תדלוק באותו הזמן.

אבל אני יכול להגיד מקרה אמיתי שעובדים תדלקו רכבים פרטיים על חשבון דלקנים בתחנה הנ"ל.

בנוסף אפשר לחייב שמנים ונוזלי קירור(כל מה שאפשר לחייב במשאבת דלק ולא אצל המוכרים) על דלקנים.

לכן רק אנשים שבאמת חדי עין יכולים לשים לב לזה.

לא מדובר בתרחישים אימה,כמתדלק לשעבר הרבה לקוחות דלקנים היו מבקשים לחייב שמנים על הדלקן.

אם העובדים כל כך גאונים שהצליחו לפרוץ את הקוד של הטבעת. אני מניח שהם לא היו עובדים בתחנה דלק תמורת מינימום.

עכשיו ברצינות: יש תחנות שעובדים עם כרטיס מאסטר שהעובדים יודעים את הקוד. לזכור כמה מספרי רכב זו לא בעיה.

יש תחנות שעובדים עם תלושים שנמצאים בתחנה. לזייף תלוש זו לא בעיה. אבל סיכוי מסוים שמנהל תחנה יעיף אותך בגלל שיזכור את הכתב שלך.

כל דבר שיש לו גישה אפשר לפרוץ. כי יש גישה.

אף מנהל תחנה יישאר לעבוד על הרציף מחשש לגנבה. הרי בשביל זה יש לו עובד שהוא סומך עליו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נצל"ש

יש לי מספר משאיות שאני רוצה להרכיב עליהן דלקן( יש לי מפתח דיסקונט אז זה יהיה בסונול ) מתלבט בין כרטיס תדלוק או רכיב על המיכל, מה כדאי? מבחינת נוחות וביטחון?

Finger's gonna kill me.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצד המתדלק: דלקן.

יש נהגי משאיות עם רמה מינימלית להפעיל מכונה, ויש מפונקים שרצו שאעזור להם לפתוח את המשאבה.

אם יש בעיה בדלקן, המתדלק פותח.

לגבי גניבה: בשני המקרים אפשר לגנוב דלק (מי שיגנוב הוא הנהג, ולא מישהו אחר).

היתרון בדלקן שבקרוב כל משאית תוכל לתדלק בכל תחנה בזכות הרפורמה של המדינה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נצל"ש

יש לי מספר משאיות שאני רוצה להרכיב עליהן דלקן( יש לי מפתח דיסקונט אז זה יהיה בסונול ) מתלבט בין כרטיס תדלוק או רכיב על המיכל, מה כדאי? מבחינת נוחות וביטחון?

גם אני בדיסקונט והיה לי דלקן סונול בגלל זה. תכלס אין בזה שום יתרון - ב׳דלק׳ קיבלתי יותר בחינם, בדיסקונט אין ריכוז נפרד לחיובים (זה יורד מהכרטיס אשראי), אין חיבור לספידומטר.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

עדכון אחרי שקיבלתי חשבון חודשי ראשון במייל, כולל קילומטרז׳. מפורט לעילא עם כל הנתונים ומאד נוח לקריאה ובדיקה.

אגב מסתבר שהחיוב הוא חודשי ולא מיידי לכל תדלוק (בבנק חויב הסכום החודשי של אוגוסט ב3/9).

בקיצור - ממליץ ביותר.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שום דבר לא נורא, זה פשוט יותר מהיר ונוח, עם תיעוד מסודר, ובחינם.

אגב זה יכול להיות גם שימושי למצבים שבדיוק שכחת ארנק ואתה בלי דלק, גם זה קורה.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי שבדקתי בכמה חברות דלק, אף אחת לא עמדה בהנחה של מפתח דיסקונט (אפילו לא חצי מזה) שעומדת על כ- 5% על סולר.

אגב,

לצערי דלקן סונול לא זוכה להנחת מפתח דיסקונט, היות והחיוב הוא ישירות לחשבון ולא דרך כרטיס האשראי.

עריכה אחרונה על ידי Aדי

Finger's gonna kill me.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

האם מישהו שמע על החברה הזאת שנותנת לך דלקן אוניברסלי שמתאים לכמה תחנות דלק?

http://www.dalkanim.net

אחרי מה שקראתי פה על דלקנים אני מעוניין להתקין ברכב, אבל מעדיף לא להגביל עצמי לחברה ספציפית.

לכן הפתרון ש"דלקנים" מציעה נשמע לי מעולה, אבל מעולם לא שמעתי עליהם, לא יודע מי עומד מאחוריהם ורוצה לוודא אמינות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדיבורים על דלקן אוניבסלי נמשכים כבר 19 שנים. כרגע יש פסיקת בג"ץ שמחייבת את חברות הדלק להשלים את הפריסה את סוף 2018.

מאחר שהמהלך מנוגד לאינטרס של חברות הדלק - אני מהמר שהן יעשו כל שביכולן כדי למרוח את המהליך כמה שיותר.

האתר שהבאת הוא אחד מני רבים שטוענים לדלקן "אוניברסלי" בפועל מי שיתקין את הדלקן שלהם יוכל לתדלק בדור-אלון, טן, ומיקה (רשתות טובות עם תמחור אגרסיבי - אבל רחוק מ"אוניברסלי")

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2315 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...