Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחיר למשתכן (או למסתכן?) - מוכרים דירות שלא קיבלו אישור בניה

tzvipper
שימו לב! השרשור הזה בן 1184 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא הבנתי... הפואנטה שלי היתה שכמו שיבגני דורש מזגן למרות שלדרעי זה לא חשוב, דרעי ידרוש מזוזה למרות שליבגני זה לא חשוב. תחליף מזוזה בחדר תפילה ייעודי בכל בניין חדש, משהו שאינו עד כדי כך far fetched במדינת ישראל 2045, תוסיף לכך שעלויות בניית השטות הזו יואצלו על הרוכשים, ו(אולי)תסכים איתי שרגולציה יתרה יכולה להוות חרב פיפיות.

מה שאני אומר בגדול הוא, שכשהשינוי הדמוגרפי של 2045 יקרה, כל מה שאנחנו מתארים יהיה לא רלוונטי בכל מקרה :)

צודק Jston, סליחה.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חמישהתווים.

אני לא מסכים עם רוב מה שכתבת, חלק מהדברים גם לא נכון עובדתית (עוסק מקבל את הכסף אם אתה משלם באשראי - אתה יכול להכחיש עסקה במידת הצורך. ואתה רוצה לקבל את המוצר ואז לשלם, גם זה לא נכון כי אתה משלם שכירות על כל חודש בתחילת אותו חודש - מראש). אבל אין לי חשק להתחיל לכתוב מגילות עכשיו. עמך הסליחה.

למיטב זכרוני אתה דיברת על המצב בו דורשים ממך כל מיני תנאי סף (ערבים, קרדיט צ׳ק, משכורות), אם זה המקבילה שלך ל״אינקוויזיציה״ אז יש לנו הגדרות מאוד שונות למהי אינקוויזיציה, ואני לא בטוח שהדמגוגיה במקרה הספציפי הזה מגיעה מהצד שלי...

עם רוב מה שאתה כתבת (חוץ מההאשמה שלי בדמגוגיה :)) אני מסכים, ואני מבין פשוט שאנחנו אומרים די את אותם הדברים פשוט מכיוונים שונים. אתה אומר מה כן בסדר, ואני אומר מה לא בסדר - ורוב הדברים שונים, כלומר אני אומר ש-X לא בסדר ואתה אומר ש-Y כן בסדר. רק לחדד שוב - אני מסכים שצריכים לעשות בדיקה ולוודא שהשוכר יוכל לעמוד בתשלומים ולנסות לאמוד את האופי שלו ולוודא שהוא לא ישמיד את הבית. אני גם מסכים שצריך לקחת איזשהו ערבון (כמו בשכירת רכב).

מה שהלנתי נגדו זה כל מיני סיפורים כמו של יבגני על ההוא שמפחד להגיד שהמזגן לא עובד, או על השרשור של ההוא שנעל בית של שוכר שנפטר עם כל הרהיטים בפנים, או משכירים שדורשים צ'ק פקדון של שנה שכירות במזומן ועוד כל מיני הזיות כאלה.

בקיצור, מזעור סיכונים - לגיטימי. ניצול לרעה של הכוח (הנתפש, כי כמו שאמרת לשוכר יש הרבה יותר כוח בתכלס) - לא לגיטימי.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל העובדה היא שזה לא קורה עם אף מוצר אחר.

אתה מדמיין מצב שבו לא מוכרים לך רכב, כי מנהל האולם מחליט שאולי תפרד מבת הזוג שלך וזה לא מתאים?

ואנחנו לא מדברים פה על מתן הלוואה, כן?

לא קורה ? זכורים לי חברי פורום שמכרו את הרכב שלהם רק למי שנראה להם שישמור עליו...

"when you see a good move, look for a better one..."

Mazda 2 2014

Kawasaki Z400 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מסכים עם רוב מה שכתבת, חלק מהדברים גם לא נכון עובדתית (עוסק מקבל את הכסף אם אתה משלם באשראי - אתה יכול להכחיש עסקה במידת הצורך. ואתה רוצה לקבל את המוצר ואז לשלם, גם זה לא נכון כי אתה משלם שכירות על כל חודש בתחילת אותו חודש - מראש). אבל אין לי חשק להתחיל לכתוב מגילות עכשיו. עמך הסליחה.

זה פשוט לא נכון. אתה לא יכול להכחיש עסקה מכל סיבה שבא לך, רק אם לא אתה ביצעת אותה או אם לא קיבלת כלום.

וגם זה לא מטוב ליבו של הסוחר שמקל עליך לעשות עסקה כמו שאמרת. לו היה רוצה להיות נחמד היה מאפשר לקבל את המוצר, ותתקשר לשלם לו אחר כך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

https://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1001272737&fbclid=IwAR0Q3MNzCk4vo6CuZAGpdCVsczKyEroWOZLwCaKIIY4SxjtRosyGNC7fOoI

[h=1]אושר: המדינה תרכוש דירות לא מכורות בפרויקטים של מחיר למשתכן[/h]

יאי :roll:

משכנתא זה קל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אז בסוף כן יהיה דיור ציבורי? חבל שכל דבר במדינה הזאת נעשה דרך התחת.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה בטח מבין מה המשמעות של "דיור ציבורי" בפרויקט כזה, ובפרויקטים עתידיים בשיווק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז זו שכונה נפרדת מהעיר,

בסמיכות לבית קברות,

שהולכת להפוך לסלאמס,

ובנתיים תהיה אתר בניה,

סה"כ תגידו תודה שזכיתם בהגרלה.

משכנתא זה קל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוצה להבין

בבניין של מחיר למשתכן , כל הדירות הם רק לזוכים בהגרלה או יש גם כאלה שקנו מהקבלן במחיר שוק חופשי ו בבניין הסמוך לו כולו למכירה בשוק החופשי או שמדובר במתחם של רק זוכים בתוכנית.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להבנתי (בקרית ביאליק) זה גם וגם וגם.

לא הצליחו למכור, פתחו גם למשפרי דיור בתכנית.

עדיין לא הצליחו למכור, פתחו גם לשוק.

עדיין לא הצליחו למכור, פתחו לדיור ציבורי (מוכרים למדינה).

משכנתא זה קל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה

מעולה

מיקס מכל דבר מבטיח שלא בהכרח יהיה סלאמס מחד וייתן פתרון גם לאלה שאין ביכולתם לרכוש מאידך.

גלו לי

האם יש בחירות בפתח?

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוצה להבין

בבניין של מחיר למשתכן , כל הדירות הם רק לזוכים בהגרלה או יש גם כאלה שקנו מהקבלן במחיר שוק חופשי ו בבניין הסמוך לו כולו למכירה בשוק החופשי או שמדובר במתחם של רק זוכים בתוכנית.

בדרך כלל ברוב המוחלט של הפרוייקטים רוב הדירות (בפרוייקט שלי 80%) זה לזוכים והשער בשוק החופשי. יש פרוייקטים שלא זכו לביקוש מהזכאים שניתן לראות אותם כאן: https://www.gov.il/apps/moch/viewlist/list/yitrat_dirot_lemchira

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז זו שכונה נפרדת מהעיר,

בסמיכות לבית קברות,

שהולכת להפוך לסלאמס,

ובנתיים תהיה אתר בניה,

סה"כ תגידו תודה שזכיתם בהגרלה.

חסר דירות שנבנו בשכונות חדשות?

חסר דירות שנבנו בסמיכות לבתי קברות?

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...