Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התחדשתי ב-s-max titanium 2012 (שרשור מתגלגל)

hans

פוסטים מומלצים

מסקרנות מה היא התנהלות מעצבנת של התיבה?

אני מאמין שאני יודע על מה מדובר אך הייתי רוצה לאמת

Sent from my PRO 6 using Tapatalk

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 266
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בעיקר "הינעלות" מהירה מדי של המצמד במעבר מראשון לשני. לפעמים הנעילה מתרחשת תוך כדי גלישה ואז בכלל הרכב מאיץ. לא מרגיש כמו תקלה, סתם לא מוצלח.

כמו כן, שכחתי לציין, השהייה של כשנייה במעבר מ-d להילוך אחורי. ממש שנייה שלמה. ניסיון לנוע לפני כן ייגמר בתנועה קדימה, לא סתם גלישה.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בס"ד

האסמקס השחורה שהייתה בשי לי שלך?

לענייננו, לאחר שירות מילואים קצר, הצלחתי להוציא 1)ל 10 וגם זה עם לחיצות בקטנה.

לאחר החלפת מצמדים, ההשהיה לרוורס לא קיימת, בנוסף המעבר בין הילוך 1 ל 2, השתפר מאוד, והרכב לא בורח קדימה.

אז אני מאמין שזה עניין של מצמדים בלויים ברמה כזו או אחרת.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

אני קם כל בוקר בשביל הילדים, בלעדיהם הייתי קם בצהריים...:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני את הרובוטי הדו מצמדי הכרתי במגאן שהייתה לי, לרוב עבד חלק אבל מדי פעם היה העברה קשוחה בין הילוך 1 ל 2, למזלי הרגשתי את זה אחת ל.. אציין שרוב הנסיעות היו או בין עירוניות או עירוניות ללא פקקים או רמזורים, בפקקים העסק היה הופך למעט מעצבן.

Sent from my PRO 6 using Tapatalk

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן, ביקרה בשי לי ביום ראשון.

מעניין מאוד (ויקר...) מה שאתה כותב, תודה רבה על המידע.

כל עוד זה קורה "אחת ל" זה עוד לא מציק, ואחרי שהרכב מתחמם זה בכלל נדיר.

נמשיך לחסוך בצד ולעקוב...

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו כן, שכחתי לציין, השהייה של כשנייה במעבר מ-d להילוך אחורי. ממש שנייה שלמה. ניסיון לנוע לפני כן ייגמר בתנועה קדימה, לא סתם גלישה.

ברכב שלי אין את התופעה הזו.

מדובר ברכב מעולה, איכותי וגם פרקטי. כתבתי סקירה קצרה לפני כחודש.

https://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?629507-%D7%A1%D7%99%D7%9B%D7%95%D7%9D-%D7%A2%D7%9C%D7%95%D7%99%D7%95%D7%AA-%D7%A9%D7%A0%D7%AA%D7%99%D7%99%D7%9D-%D7%A2%D7%9D-%D7%A4%D7%95%D7%A8%D7%93-SMAX-%D7%98%D7%99%D7%98%D7%A0%D7%99%D7%95%D7%9D-240-%D7%9B-quot-%D7%A1-%D7%9E%D7%95%D7%93%D7%9C-2011

החיסרון העיקרי שלו הוא מזגן חלש (עד כדי כך שלא אקח אותו לחופשה המתוכננת באילת). גם הגיר לא חלק לגמרי בנסיעה במהירות איטית, אבל סה"כ בסדר גמור.

עריכה אחרונה על ידי ETAA
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בס"ד

בקשר למזגן הוא לא קוטל קנים, החלפה של הפילטר אצלי הראתה שינוי ניכר בספיקה והקירור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חייב לציין שבמקס שהיה לי, קרו לי לא מעט פעמים בעיקר במהירות נמוכה שהמנוע פשוט כבה בגלל שילוב לא מוצלח.

אם נותנים גז ואז ברקס (למשל בפקק כשאתה מאיץ אבל אז הרכב שלפניך בולם) הגיר מתבלבל והבלבול הזה מכבה את המנוע.

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חייב לציין שבמקס שהיה לי, קרו לי לא מעט פעמים בעיקר במהירות נמוכה שהמנוע פשוט כבה בגלל שילוב לא מוצלח.

אם נותנים גז ואז ברקס (למשל בפקק כשאתה מאיץ אבל אז הרכב שלפניך בולם) הגיר מתבלבל והבלבול הזה מכבה את המנוע.

יש לי את הרכב כבר 3 שנים וזה מעולם לא קרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בס"ד

פעם ראשונה אני שומע על כך.

יכול להיות שצריך ניקוי מצערת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק אהיה עסוק באיתגור הרישיון בפינה אחרת בארץ, 'צטער, אבל תודה על ההזמנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...