Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שוק הנדל"ן מתחיל להתקרר בדרך למטה?

iceco

פוסטים מומלצים

• חברי המעגל הראשון

השאלה אם זה באמת מה שמשלמים הדיירים או שאנשים מפרסמים מודעות וחיים בסרט.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפסגות מה שמפרסמים זה מה שמשלמים בערך, 5.5 כבר לא נדיר.

כשאני עברתי לראש העין לפני קצת יותר מ-3 וחצי שנים, 5.5 היה לדירת גן 5 חדרים חדשה בפסגות עם 2 חניות

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כבר כשמונה שנים בשכונה הזו. אף פעם לא היתה ממש גמישות, במחירים המפורסמים אבל אף פעם לא פניתי לאלה שפרסמו, בצד הגבוה של הסקאלה. תמיד פניתי לאלה שפירסמו בצד הנמוך של, הסקאלה וביקשו הרבה בטחונות. לא היה מקום כ"כ להתווכח על המחיר, אבל היה אפשר לסגור חוזה טווח ארוך במחיר קבוע ולהיבחר מבין כמות גדולה של מתעניינים. 

עריכה: בפסגת אפק המחירים לפי יד 2 כבר מעל 6.

עריכה אחרונה על ידי Nemesis
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני משלם ברמת גן 6300 לדירת 4 חדרים מתחילת שנות ה90 (יש חניה מעלית ומרפסת ללא ממד), למזלי לבעלי הבית שלי חשוב מאוד לשמור על שוכרים טובים ולאורך זמן אז המחיר ישאר קבוע עד 2026 (במידה ובאמת נישאר עד אז)

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי לא חסר לו כסף, והוא נכווה קשות משוכר קודם. 

בעל הדירה שאני גר בה המתין לי חמישה חודשים עד שהגיע מועד הפינוי של הדירה הקודמת, שילמתי לו את הוצאות הארנונה והוועד בתקופה זו. גם הוא נכווה משוכרים קודמים. משכיר שמוכן לקבע מחיר לחמש שש שנים עדיין לא נתקלתי. 

זה היה בדיוק בתחילת הקורונה. 

עריכה אחרונה על ידי Nemesis
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 53 דקות, om2 כתב:

מחיר קבוע עד 2026.

וואו!

מעניין מה מביא בעלים לדבר כזה 

בדירה הנוכחית אני כבר כמעט 5 שנים, הבעלים לא העלה לי שקל בשכר דירה בזמן הזה. 

יש בעלי דירות שבאמת נכוו(ההורים שלי למשל, שבטוח ירדו להם כמה שנים מהחיים בגלל שוכר מהגיהנום), ואם מצאו שוכר טוב, הם מעדיפים כמה שיותר לשמור עליו. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נמצא בדירה שכורה עם חוזה ל-3 שנים קדימה במחיר קבוע שלא עולה, בעלת הדירה כבר אמרה לי מראש שמבחינתה שנישאר כמה שבא לנו וכל עוד טוב לה טוב לנו.

לדייר הקודם שאנחנו החלפנו, שגר 5 שנים בדירה, היא לא העלתה בשקל מאז שהוא נכנס.

יש בעלי דירה שמבינים ששקט ודיירים טובים ששומרים על הדירה זה הדבר החשוב ביותר.

עריכה אחרונה על ידי yuvalganim
  • אהבתי 3

(Sold) Chevrolet Aveo LT 2006

Citroen C3 Shine 2017

C5 AirCross Feel 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק קופץ על העגלה,
זו הדירה הרביעית שנצטרך להחליף ב-6 שנים האחרונות (זו שאנחנו נמצאים בה כרגע נהדרת, אבל בעלת הבית מוכרת אותה) ולעבור עם 2 ילדים זה קשוח.

האמת, שאין לי מושג מה יהיה הלאה עם המחירים וכו' ואני גר בכפר יונה, לא באיזה איזור ביקוש יוקרתי.

רוכב אופניים בהתהוות, רוכב אופנועים בדימוס ונהג פחנוע בהווה,
BIKEDEALZ.net - מגזין אופניים בגובה העיניים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חושב שיש אפשרות כזו באיזור שלי, נראה מה עושים הלאה.

רוכב אופניים בהתהוות, רוכב אופנועים בדימוס ונהג פחנוע בהווה,
BIKEDEALZ.net - מגזין אופניים בגובה העיניים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנסה לסגור עם מינימום שנים שלא תצטרך להחליף כל פעם (גם אם המחיר עולה מעט) זה עדיין יותר זול מלעבור דירה כל שנה

(Sold) Chevrolet Aveo LT 2006

Citroen C3 Shine 2017

C5 AirCross Feel 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני משכיר דירת מחיר למשתכן בטירת כרמל. הכי חשוב היה לי למצוא שוכר טוב, ופחות המחיר. 

הגיע זוג מבוגר, מבוסס יחסית (הבעל פנסיונר של משרד הבטחון), סגרנו על מחיר שהיה קצת נמוך ממחיר השוק באותו זמן (לפני שנה וחצי), 

והחוזה עם אופציה ל-4 שנים, כששנתיים ראשונות באותו מחיר, ובשנה השלישית והרביעית עליה של 3%.

היום ברור לי שהמחיר גם אחרי ההעלאה הקטנה יהיה נמוך משמעותית ממה שיכולתי לקבל, אבל אני חי עם זה בשקט כי הם באמת דיירים טובים.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...