Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פנסים בסופרב 2007

leibel
שימו לב! השרשור הזה בן 2666 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם.

יש לי בעיה בפנסים שהם מאירים ממש חלש, מדובר בסופרב 2007 עם פנסי קסנום מקורי.

ניסיתי לעשות להם פוליש וזה לא פתר את הבעיה כנראה הבעיה בתוך הפנס עצמו.

חיפשתי כאלה חדשים והם עולים הון תועפות ובפירוקים לא מצאתי אם יש משהו שיכול לעזור אני ישמח

ועוד שאלה אם אני מזמין אותם מחול כמה מכס אני ישלם? והאם יכולים לעשות לי בעיות מבחינת תקינה?

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שאתה רוצה, אולי בכל זאת אפשר לחדש ולא עשית את התהליך כמו שצריך.

בכל אופן אם אתה רוצה חדש צור קשר עם אבי מ-JUSTMOTOR, הוא מומלץ מאוד בפורום והמחירים שלו טובים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך פה:

https://www.auto365.co.il/productlist.aspx?partype=74&man=34&model=%D7%A1%D7%95%D7%A4%D7%A8%D7%91&year=2003-2008

בלי שום קשר אם לא לחוץ לך קסנון אתה יכול פשוט לעבור לפנסי הלוגן ולא יהיו לך כאבי ראש בעתיד.

עריכה אחרונה על ידי aviron1984
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2666 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...