Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טויוטה יאריס, מהיבואן או ליסינג 0 ק"מ?

משפחתית
שימו לב! השרשור הזה בן 2687 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אמא שלי החליטה להתחדש בטויוטה יאריס 2017.

עכשיו נשאר להחליט מה משתלם יותר לקנות.

אמא שלי נוסעת כ- 7,000 ק"מ בשנה. בממוצע היא נשארת עם אותו רכב כ- 7-8 שנים.

עד היום היא לא מכרה רכב (אחד נגנב, אחד טוטלוסט בתאונה, ואת הנוכחי כנראה תביא לאח שלי), מה שאומר שסיכוי טוב שגם את הרכב החדש היא לא תמכור בבוא היום.

יאריס סול (הדגם הפשוט) בליסינג 0 ק"מ: 90,250 ש"ח (כולל אגרת רישוי).

יאריס סטייל (היותר מפואר) מהיבאן: 100,500 ש"ח (כולל אגרת רישוי).

מה ש'תפס' את אמא שלי זה שבסטייל יש מערכת מובלאיי, דיבורית BT, ומצלמת רוורס. שאר התוספות פחות מעניינות.

1. בהנחה שקונים דרך ליסינג, כמה יעלה להוסיף מובילאיי, דיבורית BT ומצלמת רוורס?

האם צריך להחליף את הרדיו למערכת מולטימדיה? כמה זה אמור לעלות?

אני רוצה לדעת, פחות או יותר, מה יהיה ההפרש מחיר אחריי ההתקנות ואז לקבל את ההחלטה.

2. האם ההשקעה שווה את ההפרש? יש את הכסף, אבל אין לה עניין להוציא אותו סתם.

3. מישהו הצליח לקבל לאחרונה יאריס סטייל במחיר זול יותר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנחת ה-0 ק"מ כאן יחסית נמוכה. בד"כ זה 15%.

בדגם המפואר יש מגנזיום, בטח הגימור יותר שווה.

עכשיו נשאלת השאלה האם יש מערכת מולטימדיה איכותית שמגיעה בדגם המפואר יותר, כן או לא.

מערכת מולטימדיה טובה תעלה כמה אלפים טובים. זה כבר מקרב אותך למחיר של הדגם המפואר.

עוד קצת מיקוח מול היבואן אולי יוריד 4-5K מהמחיר ואז פשוט לא משתלם לקנות דגם ערום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנחת ה-0 ק"מ כאן יחסית נמוכה. בד"כ זה 15%.

בדגם המפואר יש מגנזיום, בטח הגימור יותר שווה.

עכשיו נשאלת השאלה האם יש מערכת מולטימדיה איכותית שמגיעה בדגם המפואר יותר, כן או לא.

מערכת מולטימדיה טובה תעלה כמה אלפים טובים. זה כבר מקרב אותך למחיר של הדגם המפואר.

עוד קצת מיקוח מול היבואן אולי יוריד 4-5K מהמחיר ואז פשוט לא משתלם לקנות דגם ערום.

מסכים ב-100%.

אומנם אמא שלך נופלת על אלו שבדרך כלל הייתי ממליץ להם לשקול בחיוב עסקת 0 ק"מ (כי היא מחזיקה ברכב למשך הרבה מאד זמן, ככה שירידת הערך יותר ממתקזזת עם הקנייה הראשונית). אבל ספציפית ברכב הזה הפער בין מה שתקבל מהיבואן לבין מה שתקבל מחברת הליסינג כנראה לא מצדיק את המחיר הזול יותר.

בכל זאת, אם חברת הליסינג מספקת לכם את אותו הדגם בדיוק (עם אותה מערכת מולטימדיה וכו') שהיבואן מספק, אז כנראה שזה יהיה עדיף. אם לא, לכו על היבואן לדעתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר חודשים בסוכנויות מציגים את העסקה כמבצע - דגם סטייל במחיר של סול. כך שכנראה לא תהיה אפשרות לקבל מחיר נמוך מזה, גם היבואן לא גמיש במחירים ( קונים גם ככה, במחיר מלא ). אפשר להתמקח על קודן ( גובים מחיר מופקע ). תעבור בין כמה סוכנויות, אולי יש כאלה שנותנים צ'ופרים נוספים.

אני לא יודע איזו מערכת מולטימדיה מגיעה בדגם סול, אבל בסטייל זאת מערכת מקורית של טויוטה, והיא מוצלחת מאוד ( אבל ללא תמיכה בעברית וללא אפשרות לניווט ).

תבדקו גם תנאי ממון בשתי העסקאות, במידה וקונים רכב לא במזומן.

לדעתי, במקרה הזה לא שווה ליסינג 0 קילומטרים בתנאים האלה, כאשר הרכבים לא זהים באבזור.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2687 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...