Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נמאס לי להיות רווק - איפה למצוא את האחת?

raiden
שימו לב! השרשור הזה בן 2382 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מה שיש לי להגיד על הפוסט הזה וגם לעצמי...

לחיות ת- Purpose לחיות ת-Purpose לחיות ת- Purpose לחיות ת-Purpose

אושריקו, תתקין את התוסף הזה דחוף (זה חוסם את הפיד בפייסבוק, ככה לא תראה את כל הזבל שיש שם)

https://chrome.google.com/webstore/detail/news-feed-eradicator-for/fjcldmjmjhkklehbacihaiopjklihlgg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 5.4 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

כל כך הרבה סטטוסים העליתי לוואטספ (משמעותיים ויפים שקשורים לדת) והיא כבר לא קראה,

ואילו היום פרסמתי תמונה של הקורולה שלי עם סמל 18+ בוואטספ והיא קראה.

לך תבין בנות... ולכו תבינו אותי שמתעסק בקקה במקום להמשיך הלאה כי נמאס לו לחפש ולהתחיל כל פעם מחדש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

די כבר, תמחק אותה מהוואטסאפ, תשכח מהקיום שלה.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל כך הרבה סטטוסים העליתי לוואטספ (משמעותיים ויפים שקשורים לדת) והיא כבר לא קראה,

ואילו היום פרסמתי תמונה של הקורולה שלי עם סמל 18+ בוואטספ והיא קראה.

לך תבין בנות... ולכו תבינו אותי שמתעסק בקקה במקום להמשיך הלאה כי נמאס לו לחפש ולהתחיל כל פעם מחדש.

יש פה שתי אפשרויות. או שדת לא מעניינת אותה, או שהסטטוסים שהעלית לא באמת משמעותיים או יפים. שים לב ששתי האפשרויות יכולות להתקיים ביחד. אגב, תוסיף את האפשרות שהיא פתחה את התמונה של הקורולה ואמרה לעצמה "איזה שעמום", ואולי תבין את הרמז ותקשיב לשני קודמיי.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או שפשוט מאוהבת בקןרולה שלך. בחייאת, למי יש עוד קורולה מושקעת כמו של אושריקו?

[ATTACH]487554[/ATTACH]

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה ברצינות רוצה להרשים עם קורולה אז שלפחות תהיה מהדורת ״50 שנה״. זה המינימום...

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או עם סמל של חברת היי טק גדולה ומכובדת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כמה שבועות, כל סטטוס שהייתי מעלה - היא הייתה קוראת. אתה לא חייב לקרוא את זה, אתה יכול לראות בקטן, אבל כשאתה פותח , אז אני רואה מי קרא לי. זה היה נראה לי כמו סוג של אכפתיות. לאחר מכן התחלתי לעלות עוד סטטוסים והיא הפסיקה,

עד אתמול , שהעליתי את התמונה של הקורולה ושמתי סמלון של 18+.

הפעם הראשונה שהעליתי סטטוס אחרי "הפרידה" איתה, זה גם הייתה הקורולה והיא ראתה.:lol:

"תתנחם בזה שאתה הראשון שיצאתי איתו רשמית". תודה רבה, חבל שזה לא נמשך יותר מ4 פגישות גברת.

אין ספק שלהסתכל על השיער הג'ינג'י שלה והעיניים הכחולות (תוצרת צרפת וארגנטינה) מבאס לי את התחת כל פעם מחדש.

אגב, זוכרים את הבחורה מהסופר? אז כן, גם היא הסתכלה לי על הסטטוס לפני כמה ימים. עליתי על שיטה למשוך עניין של נשים שלא הלך לך איתן מבלי להגיד להן במפורשות דברים.

תודה לוואטספ.

עריכה אחרונה על ידי אושריקו
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא, אתה פשוט עלית על שיטה לגרום להן להסתכל על סטטוס של וואטסאפ, שזה לא אומר כלום על כלום, ועל הדרך לפתח תקוות שווא.

זה כמו לייקים בOKC (ובכל מקום אחר שיש בו מנגנון לייקים בערך).

תמחק אותן מאנשי קשר, ותמשיך הלאה. ההתעקשות שלך עם הסטטוסים זה משהו שאפילו לי נראה עצוב, ואני אומר לך את זה בתור אחד שבגיל 33 עדיין לא הייתה לו מערכת יחסים כלשהי, מכל מיני סיבות, בעיקר בגלל רגשי נחיתות (או נחיתות בכללי).

עדיין יש לי את מה שנשאר מהכבוד העצמי, כדי לא להתייחס לדברים מפגרים כמו "היא הסתכלה לי על הסטטוס היום! הילדים שלנו יהיו יפים וחכמים!!!".

שכח ממנה, וגם מההיא מהסופר/פנצ'ריה/מכולת/תפוח אדמה על מקל. אתה אוכל את עצמך סתם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

איך אתה יודע מי ראה את הסטטוס שלך בווטסאפ?

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2382 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...