Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מזל טוב: פולקסווגן גרמניה הסכימה לפתוח את ה"מירור לינק" בישראל. העלות: כ- 1500 ש"ח

stio
שימו לב! השרשור הזה בן 591 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תמיר,

אני לא אומר שאתה לא צודק, היות ואתה עבדת בתחום ואני לא.

אבל איך זה מתאפשר דרך APG בפולין? הם מספקים מערכת חדשה לגמריי ומקודדים אותה.

פרסמתי לפני כמה עמודים קישור להתקנה של MIB2 מסוג Discover Pro שהגיע מAPG, בגולף משנת 2013. הכל עובד כמו שצריך, כאילו יצא ככה מהחברה.

לא זכור לי אם זה היה פה או בפורום אחר, אבל..

מישהו ציין שהייתה לו מערכת עם מק"ט תומך שהגיע מהחברה. בשלב כלשהו המערכת הפסיקה לעבוד והוזמן יחידת פיקוד חדשה, עם מק"ט לא נתמך. הותקן וקודד בהצלחה דרך צ'מפיון. הסבר בבקשה?

זה אפשרי אם מתכתבים עם היצרן ודורשים ממנו קובץ מתאים. זה לא כזה פשוט וזו התנהלות מולו.

(אל תשכח שמה שחברה פרטית יכולה לעשות, לא בטוח שלצ'מפיון מותר לעשות מבחינת תהליכים פורמלים מול היצרן)

זה מה שאני זוכר כשעבדתי שם, יכול להיות שדברים השתנו, קחו את הדברים שאני אומר בערבון מוגבל מאוד.

בטוח יש דברים שהמחלקה הטכנית יודעת הרבה יותר טוב ממני.

מה שעוד בטוח שזה כבר לא RCD שמכניסים 4 ספרות והמערכת נפתחת וכולם מאושרים.

עריכה אחרונה על ידי Tamir FR

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא זכור לי אם זה היה פה או בפורום אחר, אבל..

מישהו ציין שהייתה לו מערכת עם מק"ט תומך שהגיע מהחברה. בשלב כלשהו המערכת הפסיקה לעבוד והוזמן יחידת פיקוד חדשה, עם מק"ט לא נתמך. הותקן וקודד בהצלחה דרך צ'מפיון. הסבר בבקשה?

זה מעניין. תוכל לנסות ולברר איפה, ולתת לינק לשם? אם זה אפשרי (טכנית), זה בהחלט פיתרון טכני/אדמיניסטרטיבי לשידרוגים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מעניין. תוכל לנסות ולברר איפה, ולתת לינק לשם? אם זה אפשרי (טכנית), זה בהחלט פיתרון טכני/אדמיניסטרטיבי לשידרוגים.

אני לא זוכר איפה ראיתי, אבל יודע בוודאות שמישהו כתב את זה. וזה גם הגיוני סה"כ.

היצרן יכול לעשות הכל, זה עניין של לשכנע אותם לעשות את זה. כמובן שלא בא להם אז התשובה היא שאי אפשר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם ניתן להגיג גירסא שתומכת בעברית ולשדרג לבד? צמפיון עדיין מתכחשים לתמיכה בעברית, למרות שכולנו ראינו כאן תמונה עם עברית בגירסא רשמית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לך שברכב גרמני זה יהיה פשוט כמו הכנסה של DOK עם update.zip ולחיצה על OK?

חביבי אנחנו מדברים פה על das auto, זה לא איזו.. רנו. (ששם אגב זה עובד בדיוק ככה, הצרפתים האלה.. משוגעים!)

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לקחתם משפט שאמרתי וההפכתם אותו לנוח לתקוות שלכם.

מה שאמרתי שאם מחליפים מקט של מערכת צריך לבקש מהיצרן קובץ קידוד במיוחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לקחתם משפט שאמרתי וההפכתם אותו לנוח לתקוות שלכם.

מה שאמרתי שאם מחליפים מקט של מערכת צריך לבקש מהיצרן קובץ קידוד במיוחד.

אולי תפרש? זה קשור ליכולת לשדרג תכונות, או רק עניין מנהלי/רישומי פנימי שלהם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי תפרש? זה קשור ליכולת לשדרג תכונות, או רק עניין מנהלי/רישומי פנימי שלהם?

גם אם יהיה אפשר (שצ'מפיון אומרים שלא), זה יהיה יקר - מדובר לפחות בכמה אלפי שקלים, קרוב לעשר.

לא רלוונטי בכל מקרה, או שהמערכת תומכת או שלא. אם לא, זה לא ריאלי בכל מקרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לך שאמור להיות משמעותית שונה מאותם ה1500 שנקבו בהם? כל אחד עם החשבון שלו. אגב, גם 1500 זה יקר לטעמי. חשוב להבין אם זה כן אפשרי (טכנית) או לא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוטיות במיץ חרא (סליחה על השפה)

יש חברה בפולין שמקודדת ופותחת יחידות discover media pro

[ATTACH=CONFIG]471212[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]471213[/ATTACH]

שלחתי להם את המספר שלדה והם בדקו מה אפשר לעשות. כן המחיר קצת הזוי אבל כל החומרה חדשה ואני מניח שהם גם לוקחים סכום יפה על העבודה שלהם.

ואם הפולנים יכולים לעשות, אז גם צ׳מפיון יכולים לעשות.

נראה לך שאמור להיות משמעותית שונה מאותם ה1500 שנקבו בהם? כל אחד עם החשבון שלו. אגב, גם 1500 זה יקר לטעמי. חשוב להבין אם זה כן אפשרי (טכנית) או לא.

ה-1500 זה רק לטובת שידרוג גירסא והחלפת שקע USB, כולל עבודה, אם בריכבך מקט תומך.

החלפה למקט תומך, תהיה לפחות כרוכה בהחלפת המוח (לפי ספק בפולין - 1000 euro).

אם יאפשרו משלוח לארץ, תוסיף לזה עבודה...

עריכה אחרונה על ידי BNitay
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 591 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...