Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרויקט מצולם חידוש וצביעת טסות מקוריות מאזדה

שימו לב! השרשור הזה בן 947 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בפורום הזה גם מכבדים דעות (בדכ) והדעה שלי היא שלטעמי זה פרויקט מיותר. אם זה עושה לו טוב, לבריאות. הכוונה לא הייתה לבאס אותו

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

גם התגובה שלך מיותרת, הוא כבר ביצע את הפרויקט ואני מניח שגם נהנה על הדרך, אם כך - מה מטרת התגובה שלך? שהוא ילך עכשיו לזרוק את הטסות ויקנה חדשות בעקבות התובנות שלך?

גם אם איכשהו היה הגיון מאחורי התגובה שלך, יכלת לנסח אותה בצורה נחמדה יותר.

לנושא, תוצאה יפה מאוד, RUST OLEUM חברה איכותית, נראה לי הגזמת עם הצבע כי פחית אחת שלהם החזיקה לי לאין ספור משימות, אבל העיקר התוצאה, הן לא יקרות...

לגבי הSTP, ממליץ לך לעבור לחברה נורמלית יותר :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

גם התגובה שלך מיותרת, הוא כבר ביצע את הפרויקט ואני מניח שגם נהנה על הדרך, אם כך - מה מטרת התגובה שלך? שהוא ילך עכשיו לזרוק את הטסות ויקנה חדשות בעקבות התובנות שלך?

לנושא, תוצאה יפה מאוד, RUST OLEUM חברה איכותית, נראה לי הגזמת עם הצבע כי פחית אחת שלהם החזיקה לי לאין ספור משימות, אבל העיקר התוצאה, הן לא יקרות...

לגבי הSTP, ממליץ לך לעבור לחברה נורמלית יותר [emoji38]

נו, אם כתבת "גם התגובה שלך מיותרת" זה אומר שאתה מסכים שזה פרויקט מיותר.

i rest my case.

"כשנעבור לכתוב כתבות שמתפרסמות בלאשה, מבטיח שתהיה התיחסות האם החוטיני נכנס לי לתחת במושבים האלה והאם החומר ממנו עשוי הדש בורד שורט לי את הפרנצ' מניקור."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נו, אם כתבת "גם התגובה שלך מיותרת" זה אומר שאתה מסכים שזה פרויקט מיותר.

i rest my case.

בוא נגיד שעו"ד אתה לא תהיה.

כנראה שהתינוק בתמונה שלך בוגר יותר ממך. מרשים בהחלט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הSTP, ממליץ לך לעבור לחברה נורמלית יותר :lol:

צודק, הגזמתי עם הצבע ממש..

אין לי ניסיון עם ספריי צבע.

אחרי שסיימתי את העבודה הבנתי שיכלתי להיות יותר חסכן. חח לא נורא.. כולה 25 ש"ח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא נגיד שעו"ד אתה לא תהיה.

כנראה שהתינוק בתמונה שלך בוגר יותר ממך. מרשים בהחלט.

איזה מזל שאני תיכף מסיים תואר בהנדסה ונשוי לעורכת דין. ככה אני סגור מכל הכיוונים.

לעניין התינוק, אם כבר מישהו פה תינוק זה אתה וחברך משפשף הטאסות, שלא יודעים לקבל ביקורת שלא מתיישרת עם מה שהם ציפו לקבל.

[emoji107]

"כשנעבור לכתוב כתבות שמתפרסמות בלאשה, מבטיח שתהיה התיחסות האם החוטיני נכנס לי לתחת במושבים האלה והאם החומר ממנו עשוי הדש בורד שורט לי את הפרנצ' מניקור."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה לא בסדר באזיקונים?

איך אתה היית מאבטח את הטסות שלא יעופו בזמן הנסיעה?

בכל רכב שהיה לי, הטאסות ישבו מהודקות לגלגל ולא היה צורך באזיקון מכוער.

גם במיצובישי לנסר, שהטאסה הייתה מהודקת לחישוק ברמות לא מובנות, אבל גם בפורד פוקוס וב מאזדה 3.

אם הטאסה תקינה ושלמה, ומחוברת היטב, ואתה בודק פעם בכמה זמן שהיא יושבת כמו שצריך, לא יקרה לה כלום, היא לא תעוף ואין צורך באזיקון מכוער.

סחתיין על העבודה, תהנה

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

עשית עבודה טובה ורצינית, הטאסות יצאו חדשות. חבל לקלקל את התוצאה הסופית עם אזיקונים לבנים.

הטאסות האלה מקוריות, אין סיבה שזה יפול בנסיעה. אתה בטח יודע שצריך להפעיל כח כדי לשלוף את הטאסה מהגלגל, הרי פירקת את זה בעצמך.

זה לא זבל סיני שמוכרים לך באוטודיפו ויכול לעוף מהאוטו כשתיסע על כביש משובש.

ברכב שלי ארבעת הטאסות המקוריות משנת 92 שרדו עד היום. אין סיבה שאצלך לא.

עריכה אחרונה על ידי SlowRide

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוצאה טובה, אבל תהליך ההכנה אובר קיל רציני...

בגדול ניקוי טוב של הסרה של מרבית הליכלוך והשמן(פרי וקצת כוהל תעשייתי) ולאחר מכן עוד מעבר עם אסטוניש וסקוץ' שטיפה קלה

מיסוך לסמלים דיי קל לעשות עם כמה טיפות ווקס. עשיתי לשלי לפני כ4 חודש רק עכשיו התחיל לאבד תצבע אחרי שנשפח עליהם נוזל ברקס,

את שלי בצבעתי עם ספרי של יעקובי ב10 שקל, עשה תעבודה יפה.

בגדול אחלה עבודה,כנאמר לפניכן, אם אתה רוצה שזה יחזיק מעט יותר(לא כמו אצלי 4 חודש עד חצי שנה) תשים שיכבה או שניים של לכה

עריכה אחרונה על ידי iliahrom
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 947 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...