Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב חדש נפל מגרר. באיזו אפשרות לבחור?

שימו לב! השרשור הזה בן 2871 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

חבר שלי ביקש לשאול:

רכב (פיאט דובלו) שהיה בדרכו מנמל, אחרי שחרור מיסים, נפל מגרר (רכב מיועד לנכה). שמאי מטעם הסוכנות קבע 8% ירידה (אני תוהה, כי רכב התהפך וכו' ) . אין הרבה פרטים כי זה בידיוק מה שאמרו לו בסוכנות.

עכשיו אמרים לו כמה אופציות:

1. קח פיצוי כ 15 אלף
  2. להביא שמאי מטעמך, אבל לא נקבל הערכה שלו אם זה יהיה יותר מאחוזים בודדים (?????:x)
  3. תזמין רכב חדש, אבל זה יקח 3 חודשים (כבר חיכו 3 חודשים), וכמובן אין שום פיצוי על ההמתנה.

אולי סתם מנסים למכור לו רכב שאף אחד לא ירצה , אבל כאן ביטוח לאומי, נכה...בקיצור לי זה לא מריח טוב.

מה הייתם ממליצים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בשום פנים ואופן לא הייתי לוקח את רכב הזה, חד וחלק. אדם שילם הון תועפות על רכב חדש, לא רכב שעבר התהפכות ונקבעה לו ירידת ערך מגוחכת.

ככה מתנהלת המדינה וככה מתנהלים היבואנים שלא סופרים את הלקוחות שלהם.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אותי יותר מדאיג שהחבר שלך באמת שוקל לקחת את הרכב לאחר שהוא יודע שהרכב עבר תאונה.

התנהלות היבואן מקוממת בחוצפה שלו מול הלקוח ,להתעקש על הזמנה חדשה כולל פיצוי ,אולי עדיף לוותר על הזמנה חדשה ולתבוע את היבואן על התנהלות הבזויה שלו.

שלם על רכב חדש , צריך לקבל רכב חדש נקודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם באותה תחושה, אסור לוותר כאן.

יבואן כביכל יודע שלקוח כבול במידה מסוימת אליו, כי מדובר ברכב מייצג שנקבע לו מביטוח הלאומי, למרות שאפשר לבחור ביבואן\רכב אחר מאותה קטגוריה בתוספת (אם רכב עולה יותר) ואת התוספת לתבוע כפיצוי (כ 10 אלף), אבל לא נראה שיש כח לזה....

תודה רבה על התשובות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו אמרים לו כמה אופציות:

1. קח פיצוי כ 15 אלף

הכוונה הייתה : כך את כ13 אלף ירידת ערך ותהנה מהרכב......

מה שחשוב שהוא כבר החליט לא להמשיך עם רכב זה.

תודה עוד פעם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2871 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...