Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רדיאטור בפונטו

punto_S
שימו לב! השרשור הזה בן 7058 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם יש לי פיאט פונטו ואני רוצה לשים באוטו אנטי פריז יש לי מיכל של אנטי פריז כתוב עליו שהוא לכלי רכב ולטרקטורים השאלה אם הוא מתאים כתוב שצריך לערבב אותו ביחס של 25% - 50%

איך אני יודע כמה ליטר יש ברדיאטור??:?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כול ערוך חיפוש בפורום, הנושא נשחק עד דק. עכשיו: אם כתוב שהעירבוב צריך להיות 25% - 50%, אז איפה בדיוק השאלה שלך? כתוב!

ברור שכתוב שהוא מיועד לכלי רכב וטרקטורים, ולא לעגלת סוס או חלליות. מה שכדאי לך לבדוק הוא איזה יצרן והאם הוא מומלץ ע"י פיאט.

כמה ליטר יש ברדיאטור שלך כתוב בספר הרכב. אם לא, תתקשר למוסך מורשה ו ת ש א ל .

חוץ מזה שצריך לענין אותך גם כמה ליטר יש במנוע עצמו, לא רק ברדיאטור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם יש לי פיאט פונטו ואני רוצה לשים באוטו אנטי פריז יש לי מיכל של אנטי פריז כתוב עליו שהוא לכלי רכב ולטרקטורים השאלה אם הוא מתאים כתוב שצריך לערבב אותו ביחס של 25% - 50%

איך אני יודע כמה ליטר יש ברדיאטור??:?

שים לב: ברדיאטור של הפונטו יש למלא אך ורק נוזל קירור מסוג פאראפלו המומלץ על ידי היצרן ולא כל נוזל אחר או נוזל כללי ובטח משהו לא מזוהה.

מילוי נוזל קירור לפי הוראות היצרן יאריך את חיי וישמור טוב יותר על מערכת הקירור וגם על המנוע.

פאראפלו ניתן לקנות מהול או מרוכז פי 2 (מיהול 50:50) במוסכים המורשים או בחנויות חלפים. למיטב ידיעתי אין פאראפלו באוטו דיפו.

בתאריך 23.5.2021 בשעה 22:04, Shab00 כתב:

(פורד פיאסטהאוטו מצוין אבל למי שתכנן את בקרת האקלים בו מחכה מקום שמור בגהנום.

מדויק לחלוטין. 😂🤣.

עריכה: תודה על 6 שנות שירות פיאסטה יקרה. היי שלום!..... ולא להתראות🤪.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יופי חכם אולי זה מתאים רק למנועי דיזל??????

מה הקשר ? מנוע דיזל צריך נוזל קירור אטומי ? כיוון שנוזל הקירור לא בא במגע עם פנים המנוע (חלל הצילינדר. ואם כן הגיע -לא נוזל הקירור הוא מה שמעניין אתכם) אין הבדל בין דיזל לבנזין.

ואגב , הסטודנט הקדים אותי. מומלץ בחום (לא חום מנוע) להשתמש אך ורק בפאראפלו. הוא המתאים ביותר והפרש המחיר לא כ"כ נורא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הקשר ? מנוע דיזל צריך נוזל קירור אטומי ? כיוון שנוזל הקירור לא בא במגע עם פנים המנוע (חלל הצילינדר. ואם כן הגיע -לא נוזל הקירור הוא מה שמעניין אתכם) אין הבדל בין דיזל לבנזין.

ואגב , הסטודנט הקדים אותי. מומלץ בחום (לא חום מנוע) להשתמש אך ורק בפאראפלו. הוא המתאים ביותר והפרש המחיר לא כ"כ נורא.

טוב אני יקנה את החומר הזה תודה לכולם:-o

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יתעלק על השרשור הזה, ואשאל:

מישהו יכול להסביר או לכוון אותי, איך אני מנקז את כל הנוזל קרור מהרדיאטור ומהמנוע בפונטו כדי למלא נוזל חדש.

(כמה ברזי כניסת אויר יש, ואיפה הם ממוקמים)

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו יכול להסביר או לכוון אותי, איך אני מנקז את כל הנוזל קרור מהרדיאטור ומהמנוע בפונטו כדי למלא נוזל חדש.

תודה

אני מצטרף לשאלתו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה

מישהו יודע?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בצנור מהמנוע אל מע' החימום הפנימית, קרוב ל"קיר האש", יש פקק לנקוז אויר שדרכו תוכלו לרוקן את מי הקרור ואחרי מילוי נוזל הקרור לנקז אויר מהמע' דרך פקק זה.

בזמן ריקון מים/נוזל מהמע' יש לפתוח את מכסה הרדיאטור כדי להגביר הזרימה (לחץ אטמוספרי).

בברכה - רפי לין :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לריקון מיים מהיר אז פרק את צנור המיים התחתון מהרדיאטור.

לגבי פקקי ניקוז, מספיק לבצע הניקוז מהפקק שציינתי, יתכן ויש גם ברדיאטור פקק ניקוז אך איני זוכר בדיוק.

בברכה - רפי לין :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7058 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...