Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם כדאי להמתין למערכות מולטימדיה במכוניות המיני?

thrioue
שימו לב! השרשור הזה בן 2891 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

מתלבט כרגע ברכישת רכב מיני חדש מבין המובילות בתחום: ה i10 והקיה פיקנטו.

תקציב שאני מייעד לרכישה הזו באופן כללי הוא עד 70K שזה לאחר מתיחת התקציב ממה שרציתי, וזאת בשביל לקנות רכב אוטומטי איכותי.

שתי שאלות יש לי אליכם:

1. האם כדאי לדעתכם להוסיף עוד כסף בשביל להגיע למנוע 1.2 או שאין הבדלים משמעותיים..?

2. האם כדאי להמתין להגעת מערכות מולטימדיה (כדוגמת Connected Car של יונדאי) למכוניות המיני האלו.?

המון תודה וחג פסח שמח 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. תלוי אם אתה עושה נסיעות בינעירוניות על בסיס קבוע או גר באזור הררי אז כן , עדיף מנוע גדול יותר.

2. בקיה זה בד"כ רואדרובר (סיני) אני מניח שאפשר לקבל בתוספת תשלום , בנוגע ליונדאי צריך לברר אצל היבואן כי בסה"כ זו מערכת שמורכבת בארץ ולא מגיע במקור עם הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך מישהו יכול להגיד לך אם "כדאי", בלי להכיר אותך ולדעת מה הסיפור שעומד מאחורי הרכישה?

במה אתה נוהג היום, כמה, למה, איך מאיפה. זו שאלה אישית, סובייקטיבית, ולא משהו מקצועי. היחיד שיכול לענות עליה הוא אתה. תחליט אם כדאי לך לחכות. לא צריך לצפות מאנדחם באינטרנט לפתור לנו את כל ההתלבטויות בחיים.

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה להמתין? לפחות לרדיו מילנו כבר יש מערכת אנדרואיד מוכנה לאיי 10.

אפשר להתקין מערכת מולטימדיה לרבות אנדרואיד בכל רכב.

BMW Car Club Israel

Official BMW Club

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בספארק החדשה יש מערכת AppleCarPlay/AndroidAuto מקורית, האוטומטית עם מנוע 1.4 חזק יחסית.

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לעיר הליטר יספיק,מעבר לזה כדי לקחת את המנוע הגדול יותר,ובמקרה הזה לספארק יתרון והיא כבר מגיעה עם מולטמדיה מקורית ורמקולים לא רעים.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יונדאי I10 לא תקבל את המולטימדיה של כלמוביל. כי אי אפשר לשים. גם בשאר העולם אף i10 לא משווקת עם מולטימדיה.

לגבי המנוע- אם רוב הנסיעות שלך הן עירוניות וגיחה קטנה לאיילון אז מנוע ה-1.0 יספיק. אם אתה נוסע קצת יותר בבינעירוני אז כמובן מנוע 1.2 עדיף. ואני ממליץ על יונדאי I10- טובה יותר מהפיקנטו.

עריכה אחרונה על ידי kingoftheroad123
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הייתי קורה לזה מקרה נדיר כי זה לא כזה מסובך להחליף בה מולטימדיה -https://www.youtube.com/watch?v=ltlBVgGWJvY

אם אפשר לקבל/ להזמין את זה כתוספת זו שאלה ליבואן ,כי בכתבת ההשקה צויין שזה בסוף יגיע לכל הדגמים שלהם או יוצע כאופציה.

אין להם ממש סיבה למה לא להציע את זה.

לא רואה שום בעיה אסתטית בתמונה ששמתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב נו זה מקרה נדיר אבל בכל מקרה בארץ כלמוביל לא יתקינו מולטימדיה ב-i10 וב-i20. גם כי זה לא מתאים (מבחינה אסתטית).

48c98e3e34d2f679b9c8452272a5fca7.jpg

זאת המערכת connected car שכלמוביל התקינו בi20 שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מגניב ממש לראות את מערכת המולטימדיה הזו שהתקנת ב i10

וכן, לדעתי ה connected car של יונדאי מעולה, בעיקר בגלל הוייז והפנגו. כלכך שימושי שזה לא בפלאפון וגוזל סוללה!

היום אני נסעתי עד עכשיו ברכב של העבודה, הנוכחי i25 והקודם קיה ריו.. היונדאי הגיעה עם המערכת של כלמוביל ולדעתי היא לוקחת את המערכת מולטימדיה של שברולט, כי אפל קאר או אנדרואיד אוטו עדיין לא אפויים מספיק.

ולמי ששאל, אני מייעד את הרכב לנסיעות עירוניות ובסופש לבקר את ההורים. הכל במישור למעט נסיעות מזדמנות לטיולים פעם ב...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא בטוח כמה יהיה משמעותי לך לשדרג ל1.2 אתה נוסע במישור וטיול פעם ב תוכל להסתדר אני מאמין, בנוגע למערכת מולטימדיה אני לא ממש מבין במוזיקה אני מחבר כבר AUX ומבסוט מהמוזיקה שיש לי בטלפון הכל נשמע מבחינתי איכות טובה ככה שאותי זה פחות מענין בכל מקרה אני מאמין שאפשר להוסיף אחרי זה מערכת מוטלימדיה, עשית נסיעת מבחן על הקיה פיקנטו? אני חושב שהוא באמת יכול להתאים לך מבחינת הצרכים שלך, ואל תשכח שיש לך גם אחריות ארוכה שזה גם מאוד חשוב לפני קניית רכב לדעתי

בהצלחה !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2891 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...