Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבחן דרך - הונדה ג'אז

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 2987 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 113
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לא ישבת בג'אז הרי, על סמך מה אתה קובע את זה? ב-C4 ישבת לפחות? נהגת?

לגבי המזגן - התרשמות אישית מה-C4 ביום חם. שם גם תקרא התייחסות, שלי לפחות, למרווח:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?575218-%D7%A1%D7%99%D7%98%D7%A8%D7%95%D7%90%D7%9F-C4-%D7%91%D7%99%D7%95%D7%9D-%D7%A0%D7%94%D7%99%D7%92%D7%94-C-for-yourself

תלמד לראות מעבר ליחס פח/מחיר.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני טוען שג'אז, מהניסיון שלי עם דגמים קודמים, שקולה למשפחתית במרווח הפנים. ה-C4 אינה בולטת לטובה וגם לא לרעה במרווח הפנים. ממוצעת, לא רעה. היא לא אוטו רע, אבל אין לה יתרון יחסי פרט למנוע ולגיר.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ציטוט של איתמר

"

המרווח הפנימי של הרכב הוא כנראה אחד הנדיבים בקטגורייה"

מדובר על ה C4 כן?

הזוי שהמזגן מתנתק עם לחיצת גז... מילא פול גז אבל ככה בכל לחיצה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה יום מאד חם אז. איתמר הוא אמנם גדל גוף ואני 1.71 מ', אבל לא התרשמתי כמותו ממרווח הפנים, כאשר אני מדבר בעיקר על המושב האחורי. מלפנים די ברור שיהיה מקום (אלא אם אתה חבר שלי, לא בהרבה קטן מאיתמר, שלא מצליח לשבת ב-208 ומבואס מאד מזה).

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהזמן הקצר שבליתי בג'אז , מאחורה שניים ישבו בנוחות, שלושה יסבלו אם בכלל ויש חגורות באמצע. בקורולה זה יותר סביר.

אני נסעתי מהמרכז לכנרת עם שלוש נוסעות במושב האחורי של הג׳אז הקודמת בלי שום בעיה והחדשה מרווחת יותר. מזמין אותך לראות איך שלושה מבוגרים ממוצעי מידות ישבו במושב האחורי בלי בעיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נסעתי מהמרכז לכנרת עם שלוש נוסעות

איך שלא תסתכל על זה, זה נשמע טוב, ועל תהרוס את זה עם סיפורי אחיות/דודות/סבתות :lol:

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאדם גבוה, חשוב לי בסיס גלגלים. את כסא הנהג אני מזיז דיי אחורה ואז אין מקום ליושבים מאחור.

בכל אופן, כפי שאתם רואים יש תחרות וגם ברכבים חדשים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מעדיף משומש הרי, לא? קח סופרב ב-106K :wink: זה לא שה-SX4 ענקית, היא לא, ונסעתי בה מספיק - יש אחת לאחד החברים הכי טובים שלי.

הנקודה היא לא להסתלבט עליך, אלא לגרום לך להרחיב טיפה את נקודת ההשקפה - גם אני אוהב להשוות נתונים כמו כולם, אבל רכב, כל רכב, הוא הרבה יותר מה-spec sheet שלו, מבטיח ככל שיהיה.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין מה הקטע - חן, המשנה שלך של "משומש עדיף על חדש", בלי קשר להאם אני מסכים איתה או לא (אישית, כן), לא קשורה בכלל לשרשור הזה. האם אתה מתכוון לעבור על כל שרשור שסוקר רכב כלשהו ולרשום שם שאפשר לרכוש משומשת מסגמנט אחד למעלה באותו כסף...?

בא לך להשוות את הג'אז לרכבים - תשווה אותה לרכבים חדשים אחרים.

בא לך לציין שעדיף לרכוש רכב משומש על חדש - יש המון שרשורים שמדברים על כך, זה בכלל לא קשור לרכב הספציפי עליו השרשור מדבר.

איך הויכוח הזה הגיע לעמ' 6 בכלל?

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זאת אומרת איך השרשור הגיע לעמוד 6?

הוא בתחרות עם שרשור ה"ג'ולייטה פרימיום או לא?" על הויכוח הארוך ביותר שמוביל לשום מקום שמעורב בו חן כלשהו.

לא כל רכב צריך להיות שיא הריגוש, אבל שיהיה משהו. מנוע. אם לא מנוע, עיצוב. אם לא עיצוב, נוחות. אם לא נוחות, לפחות שהגיר יהיה ידני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2987 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...