Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה על סט קומפוננט 3WAY - מרצדס CLK

orenuchx
שימו לב! השרשור הזה בן 2937 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא צריך להעלים (ושוב, זה כנראה מקור הבלבול שלי מול מה שכתבת בהתחלה).

מה שמסומן ומופעל הופך לירוק (למעט כמובן אם מפעילים גישור ואז זה רק X בתוך התיבה).

אם אתה עובר על "חוק" כלשהו כמו מספר ערוצי הגברה, הרכב יהפוך לאדום.

בתצוגה הכללית אחרי כל ההגדרות מספר הרמקולים יופיע באופן נכון יחד עם השמות שלהם וערוצי ההגברה אליהם הם משוייכים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 68
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

כן, נתקלתי בהתנהגות הזו, הם עשו שם עבודה יפה.

נחכה לטייק 2

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תם ואדי אין ספק שאם הייתם לומדים בישיבה הייתם מוגדרים ״עילוי״

מאיפה הדרייב לחקור כ״כ לעומק ?

לי זה עדיין נראה קצת כמו סינית ..

בכל מקרה תודה על פתיחת האופקים... מרתק!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יכול להגיד שהלימוד והמחקר הוא החלק הכי מעניין ומהנה לדעתי, יום אחרי שהתקנת את המערכת, אתה מוצא את עצמך ממשיך לחקור לעומק ולרוחב על חלק\טכנולוגיה אחרת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שהבחור מעלי כתב בשילוב זמן פנוי ורצון חיובי לעזור. :-)

כמובן שזה עוזר כשיש קצת התנסות ואהבה לתחום.

(במאמר מוסגר, פרפקציוניזם ברמה מסוימת ומציאת ענין באתגר של מציאת מידע ופתרונות אידיאלים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא פרפקציוניסט, בדיוק להפך אני סולד מתכונה זו מסיבה מאוד פשוטה.

מרדף של אדם אחר שלמות בייחוד במקומות שאין בהם שלמות עלולה להטיש אותו וגם בו זמנית לגרום לו להטיש אחרים.

אני תחרותי אבל רק כל עוד התחרות מועילה ובונה. אני לא מוכן להתחרות במקום בו יש משהו שהוא מעבר ליריבים בפן השלילי.

אני מכוון את המטרות שלי גבוה ומגדיר מטרות שאני מרגיש כי הן רלוונטיות ותורמות עבורי.

ככה אני חי בצורה בה אני לא שם את הציפיות שלי מעבר ליכולת שלי ורק מידי פעם אני יוצא לבדוק

מה אני באמת מסוגל לעשות מעבר.

אני איש מחשבים במהות שלי, אוהב לחקור טכנולוגיות.

אני משתמש בעיקר בהגיון בכדי להבין איך דברים עובדים ואיך לפטור בעיות.

סאונד זו האהבה שלי, ליתר דיוק, חקר סאונד.

איך אנחנו שומעים? מה אנחנו שומעים? כיצד לשלוט בשניהם.

תפסתי נושא מרתק וכבר קרוב ל17 שנה וכל יום כל יום, אפשר למצוא משהו חדש.

לפני זה התחביב שלי בכלל היה צילום בפילם.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא פרפקציוניסט...אני תחרותי...

כל הדרכים מובילות לרומא.

טוב נו מה, פורום פסיכולוגיה פה או אודיו לרכב?! :lol:

מתי הצמד חמד נפגשים לעוד סשן ואנחנו מקבלים עדכון נוסף?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא פורום פסיכים/פסיכו אנליטים , כייף לראות את הידע המעולה שלכם, התחקיר וניתוחים מבריקים.

וזה בסיס לתגליות לראיה מרחבית, המחשבה ולסקרנות למצוא פתרונות.

כך שזה עוזר בכל תחום, והיכן שיש אהבה לתחום אפילו יותר.

והטוב יותר בכם, זה השיתוף, רואים שאתם משקיעים זמן גם עבור אחרים.

ולא להמריא עכשיו, :lol: מעלייכם יש תיקרה (לא זכוכית) בלוקים/בטון, שמרו על הראש הטוב..תודה.

אייל.

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תבכי הליל, יש גן עדן מעלייך בובה.

גאנס אנד רוסס, דונט יו קריי טונייט.

:wink:

ציפור קטנה לחשה לי שאודיסון הוציאו רמקולים לסדרת פרימה בהתנגדות שני אוהם ככה שההספק הנראה בפועל מהמגבר יגדל ל655

סלחו לי על השיבוש, יגדל ל65 וואט.

השמועות אומרות שהסאונד שלהם גם כן הפתעה מעניינת

אבל אני צריך לבדוק ולשמוע בעצמי בכדי לחוות דיעה אמיתית.

בקרוב להבנתי תהיה אפשרות לכך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא נגיד שאם הייתי מחויב בגוגל פר חיפוש הייתי רעב ללחם :lol:

סליחה על ההקפצה הלא קשורה, אבל גוגל בדיוק אילץ אותי להזין קוד Captcha כי הוא זיהה "תנועה בלתי רגילה" מהמחשב שלי כדי להמשיך לחפש. כנראה שחיפשתי יותר מדי דברים בווריאציות שונות או משהו בסגנון. :wink:

סתם נזכרתי בשרשור ובהתייחסות הנ"ל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

שוב שלום לכולם,

עבר קצת זמן מאז שהשרשור גווע - ובעקבות דיון שנעשה בשרשור אחר על הפרימה דיגדג לי לעדכן.

ובכן חלפו-עברו מספר חודשים מאז הפגישה המכוננת עם אדי בה כיוונו את המערכת (כיוונו {ברבים} זה יומרני. אדי כיוון. אני ישבתי והתמוגגתי עם פה פעור).

וכמו שאדי ביקש עשיתי קצת שיעורי בית מאז.

אז מה שהשתנה הלילה הזה:

1) הטויטרים המקוריים של BOSE הושלכו הצידה ואת מקומם תפסו צמד טוויטרים של HAT L1 שעברו התאמה (יותר נכון חיתוך שוליים), ונשתלו במשולשים המקוריים של הדלת באותו המקום שהיו הטוויטרים המקוריים.

2) כפי שאדי המליץ פניתי אל יוסי אלפיין והתחמשתי בסאב .ARC 10 היציאות המגושרות שחוברו אל צמד הסאבים המקורי חוברו עתה אל הסאב החדש - אך שוד ושבר – המגבר לא מזיז לו....

אין מנוס מלהתחדש במגבר מונובלוק – ומה יותר טוב מלשדך את המונובלוק של משפחת פרימה ?

טוב זאת היתה שאלה רטורית – אין יותר טוב. אז שידכתי את המונובלוק של פרימה מדגם AP1 D ועכשיו הסאב נושם דרך המגבר הזה.

התקנת המגברים מתאפשרת הודות לזה שהם "יושבים" בול אחד על גבי השני בצורה של מגדל. לטובת התקנת המונו פירקתי את ההתקנה שנעשתה ועל גבי פלטה של אם.די.אף בניתי מגדל באמצעות מוטות הברגה וספייסרים. ואת כל המכלול שידכתי אל המסגרת שהחזיקה את המגבר המקורי של מרצדס.

3) כמו שנאמר לי על ידי המר"ן (אדי) הזמנתי את המכשיר שנקרא PURE I 20 לטובת חיבור אופטי של אייפון/אייפד ישירות אל המגבר. המכשיר הזה הוא עד כמה שידוע לי המכשיר היחיד שישנה בו יציאה אופטית שמתחברת אל מכשירי אפל. מכיוון שאני מוכוון אפל (כל אחד והסטיות שלו) רציתי לשמר את המכשירים שיש לי ולא להוסיף מכשיר אנדרואיד נפרד רק לטובת שמע ברכב – ובכך ה PURE I-20 הוא היחיד שיכול לתת לי פתרון לשמיעה באופן דיגיטלי מלא - יענו FULL DA.

כמה מילים על ה PURE I20:

המכשיר עצמו באופן תמוה כבר לא מיוצר (אז רכשתי משומש מאיביי) - ואלו שכן ייוצרו מתאימים לאייפון 4 בלבד. וזה אומר שהייתי צריך לקנות גם מאפל כבל מתאם בין חיבור 32 פינים לחיבור לייטנינג' וזאת משום שרציתי ללכת על בטוח (אפל הנודניקים עושים בעיות בכל הנוגע לכבלים סיניים) ובכך קניתי כבל מתאם מקורי מאיי-דיגיטל, ועכשיו אני מבין את השם שלהם. ה"איי" מיצג את הכאב שאתה חש כשהכרטיס אשראי עובר שם. 230 ₪ בשביל זנב-כבל שאורכו 20 סנטימטר.

4) הוזמנו שני רמקולים מקוריים של BOSE עבור אחורי הדלתות כי השניים שהיו שם נפחו נשמתם ברגע שהם נדרשו לנגן משהו דרך המגבר החדש.

5) חיברתי סופסוף את ה DRC שנקנה בזמנו יחד עם המגבר אל המגבר ועכשי השליטה במגבר נעשית דרכו כל עוד שומעים דרך האייפד.

אם לסכם את הדברים המערכת בנויה בשני מישורים:

מישור אחד - שמע דרך ה HU של אלפיין כאשר האות מונחת בהגיעו אל המגבר. באופן הזה ניתן לשמוע את הרדיו, דיסקים USB, דרך הנייד בחיבור BT וכו'

מישור שני - מישור שכולו אות דיגיטלי כשהשליטה היא מהאייפד וה DRC. האייפד מחובר לpure עם כבל לייטנינג- ומשם בסיב אופטי ישירות למגבר. כאן ניתן לשמוע כל מה שיושב על האייפד לרבות רדיו באפליקציה והחיבור הוא FULL DA פר-אקסלנס.

בשורה המסכמת המערכת עברה שדרוג מסיבי ולמעשה הגיע אל איזשהו רף אידאלי.

ואיך זה עובד כל העניין הזה?

במילה אחת : פ-צ-צ-ה!!!

אם אדי מתאר שמע מצויין באות מונחת אז המעבר ל FULL DA הפך את זה לחזיון תנכ"י.

היום אני פשוט מאזין רק למוזיקה ומבקש להתקע בפקקים.

עם הזמן אזרתי אומץ וחיברתי את הלפטופ שוב אל המגבר, והתחלתי לשחק עם האקוליזר, עם ה TC עם החיתוכים עם הווליום... וזה פשוט – פנטסטי!!!

אין חשש לקלקל כי ניתן לשמור סטאפים שאתה אוהב ומכאן ואילך זה עניין של טעם. ה DRC מאפשר שמירה של שני סטאפים שונים וזה מדהים לשמוע איך מוזיקה נשמעת שונה בכל סטאפ, וכמה זה משפיע כשהסטאפ מותאם לסוג המוזיקה הנשמעת.

היכולת לשלוט בכל ערוץ היא ממכרת ולמרות שקטונתי מלהתיימר ולהיות מכוון מערכות - בעזרת כמה אלמנטים בסיסים שאדי הנחה אותי המערכת נשמעת פשוט כמו סטודיו מתנייע מפיל לסתות.

אסכם ואומר שהגיע היום והגעתי לרמה מסויימת שהיא אובר-קיל היסטרי ביחס לנקודה אליה שאפתי, וכל זאת מבלי לשדרג רמקולים באופן היסטרי.

כמו שאדי אמר לי - האות חשוב בהרבה מהאלמנט. ואני מזמין כל אחד להיווכח בזה.

המסע הזה היה לא פשוט ובטח שלא זול, ואני מאמין שהוא גם לא הסתיים, אבל אם מישהו כאן חושב על מערכת SQ אמיתית אני אומר לך על ה PRIMA– זה wooow אחד גדול. עיזבו כסף (אבל אם שאלתם - שווה כל שקל).

אני רוצה להודות שוב לדרור מאודיו-סיסטם על העזרה והתמיכה הצמודה – זה לא מובן מאילו!

ותודה גדולה לאדם נפלא מאין כמוהו – (חבר'ה תקשיבו לו) - אדי..תודה!

כמה תמונות של ה"מגדל מגברים"

[ATTACH=CONFIG]455897[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]455893[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]455894[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]455895[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]455896[/ATTACH]

IMG_3938.JPG

IMG_3939.JPG

IMG_3940.JPG

IMG_3943.JPG

IMG_3950.JPG

IMG_3953.JPG

IMG_3957.JPG

IMG_3958.JPG

עריכה אחרונה על ידי orenuchx
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2937 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...