Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ג'ולייטה 170 TCT - שרשור מתגלגל

RK
שימו לב! השרשור הזה בן 2270 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 380
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לא. לוקח שרשור שאמור להיות אינפורמטיבי ומזבל אותו בשל אג'נדה בהודעות לא קשורות. גם לגבי תמחור הג'ולייטה היה דיון והבאתי נתונים שמעמידים אותה בדיוק במרכז הקטגוריה. לא הכי זולה (אלה הלקסוס והוולוו בגרסא הבסיסית) ולא הכי יקרה. אבל זה הרי לא מעניין אותך, לך יש משימה.

בנימה מעשית, ננסה להחזיר את השרשור לתלם המעשי שלו. היום תקר חסר מזל הוציא צמיג אחד מכלל שימוש אפשרי (התקר בדיוק בקו התפר בין הדופן לשטח המגע) ולכן אני צריך בזריזות 2 צמיגים לפחות. עדכון מחר, שכן עד יום שישי אני כבר צריך להיות עם צמיגים תקינים. לא כיף לנסוע 80 עם קרוז קונטרול על בייגלה.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הקשר לתמחור של הגולייטה?

זה לא השרשור של הפיאט 500 היקרה להחריד. אתה מתבלבל.

דיברו כאן (אנשים אחרים) על הוולבו.

ואז טענו בתוקף שהמחיר שלה נכנס ל150-160. ואז בא בחור שעובד בוולבו ואומר שלא.

גם דיברו על האיכויות שלה ואז נאמר שהיא הצייטנה במבחני דרכים וגם את זה פסלו.

מפה לשם - אני חירבתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנימה מעשית, ננסה להחזיר את השרשור לתלם המעשי שלו. היום תקר חסר מזל הוציא צמיג אחד מכלל שימוש אפשרי (התקר בדיוק בקו התפר בין הדופן לשטח המגע) ולכן אני צריך בזריזות 2 צמיגים לפחות. עדכון מחר, שכן עד יום שישי אני כבר צריך להיות עם צמיגים תקינים. לא כיף לנסוע 80 עם קרוז קונטרול על בייגלה.

איזה צמיגים יש לך היום ומה אתה מתכנן?

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פירלי P7. לא מרוצה מהם. אין לי כרגע משהו קונקרטי, בשלב הצעות מחיר. חשבתי על ניטו אינבו, אבל אני לא יודע אם יש במלאי. מחפש עוד אופציות.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם עם פירלי ומחכה להחליפם. אחיזה ורעש נסיעה.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמונה מהטיול האחרון לדרום, קרדיט לרלף חסון:

[ATTACH=CONFIG]455303[/ATTACH]

אני חייב לומר משהו לא קשור...

הראלף חסון הזה הוא צלם בחסד! אני רואה תמונות בפייסבוק שהוא צילם, וגם התמונה הזו.

כל הכבוד. ממש מרשים.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי אסימטריק2 מגלים עמידות מצויינת.

הביקורת שלי כלפיהם זה אחיזה כשהם קרים וגם רעש (אבל אני מניח שזה גם עניין של המידה).

הם לא מסוגלים לתת פתרון מספק (לטעמי) לתחלואי הנעה קדמית חזקה. אבל את חוקי הפיסיקה קשה לרסן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי כן. אני הרבה על נסיעות קרות...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2270 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...