Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

והפינה שכולם מחכים לה, להכניס ראש בריא למיטה חולה :D

kitt
שימו לב! השרשור הזה בן 7742 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תקציר הפרקים הקודמים:

אני בהתחלתו של תהליך שיפוץ של קונטסה 1300 עם מנוע תפוס.

פרק השבוע:

מצאתי קונטסה 1300 בפירוקיה עם מנוע שחשוד כתקין (הוא מסתובב, זה הרבה יותר ממה שהמנוע שלי עושה :lol:

השאלה היא כזו, כדי להעביר אותו כמו שהוא לאוטו שלי אני צריך שטר מכר של המנוע - אין לי כי הרכב ממגרש גרוטאות על כביש אזור.....)

מה ניתן לעשות כדי לשים את המנוע החשוד כתקין ברכב שלי.

ואם נקשה על העניין, אני עדיין חושב לעשות אוברול למנוע שלי כדי שיהיה לי מנוע ספייר מוכן לימים קשים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזוב הכל

תמצא מישהו שיעשה אוברול למנוע שלך, ותהיה לך קונטסה ל30 השנה הבאות.

אני אישית שמח שזה מה שעשיתי ברנו.

אצא לי השוקה / להקת "ברוז"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקציר הפרקים הקודמים:

אני בהתחלתו של תהליך שיפוץ של קונטסה 1300 עם מנוע תפוס.

פרק השבוע:

מצאתי קונטסה 1300 בפירוקיה עם מנוע שחשוד כתקין (הוא מסתובב, זה הרבה יותר ממה שהמנוע שלי עושה :lol:

השאלה היא כזו, כדי להעביר אותו כמו שהוא לאוטו שלי אני צריך שטר מכר של המנוע - אין לי כי הרכב ממגרש גרוטאות על כביש אזור.....)

מה ניתן לעשות כדי לשים את המנוע החשוד כתקין ברכב שלי.

ואם נקשה על העניין, אני עדיין חושב לעשות אוברול למנוע שלי כדי שיהיה לי מנוע ספייר מוכן לימים קשים.

תעשה אוברול למנוע שלך, זו הדרך החוקית . . .

הדרך הלא חוקית היא לשנות מספר מנוע ועל זה אני מאוד לא ממליץ !!! :evil::evil::evil:

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

לך תקנה את המנוע מהקונטסה המושבתת אפשר להעביר את כל החלקים ממנוע למנוע זה מותר ואני אוכל לשפץ לך את המנוע

מילים כמו: שטויות, אהבל,טיפש,תלמד, זה לא קללות אז לא להעלב!!!

:multi::onfire:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7742 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...