Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טיפול בכלב של שכן שמסתובב ונובח בלילה

dani12
שימו לב! השרשור הזה בן 3319 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הי חברים . זקוק לעצה אני גר במושב במרכז מזה כמה חודשים ודי טוב לי פה . לשכן ישנו כלב בן 8 חודשים אבל גדל שהוא משחררו לחופשי כנהוג במושב וזה לא מפריע לאף אחד כל עוד הכלב מחונך . הצרה איתו שהבעלים כמעט אף פעם לא בבית הכלב מסתובב חופשי . עד לפני כשבועיים הוא היה שקט פחות או יותר היה נובח אבל לא ברמה שכל הלילה מזה כשבועיים כל הלילה הוא רץ ונובח על כל רעש שזה אומר כמעט כל הלילה מ החושך עד האור הראשון .

הכלב מאוד חמוד וידידותי לאנשים אבל שונא חיות אחרות כולל כמעט רצח חתולים ותוקף כלבים זכרים אחרים לדבר עם הבעלים לא עוזר כי או שהוא מכחיש בכלל שזה הכלב שלו עושה את הברדק למרות שמספר פעמים כבר תפסתי את כלבו והלכנו ביחד לבעליו או שהוא פשוט צורח אליו זה מפסיק לחצי שעה ואז הכל חוזר .

לי נגמרים הרעיונות חוץ מפשוט להעמיס את הכלב ולהסיעה אותו לרחוק מפה ולשחררו שזה סוף מר מבחינתו . אני מאוד אוהב בעלי חיים וממש לא בא לי לעשות את זה אני תמיד מאכיל חתולים (מה גם החתולים שתמיד אכלו אצלי יותר לא באים אחרי שהוא כמעט טרף אחד מהם ) ומאוד חיבבתי את הכלב הזה אבל זה פשוט נהפך למטרד רעש מטורף ללא שום פתרון מצד בעליו על לקשור או להכניסו לבית בכלל אין מה לדבר . יש פה עשרות כלבים לכל בית יש כלב ותמיד יש דממה חוץ מהכלב הזה

דיברתי גם עם בעל הבית שלי שגר סמוך הוא בעצמו כבר מוכן לבצע את את זה אבל בינתיים נותנים עוד צאנס אולי תגיע איזה עצה שתחסוך את המעשה .

מבחינתי זה או לארוז ולעבור לבית אחר או לארוז את הכלב שמבחינתי העברת דירה זה יותר מדי בשבילי בגלל כלב נובח .

יש עצות ? אולי איזה אגודה באזור רחובות תל אביב שיכולה לקלוט אותו ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

כלב שנובח כל הזמן זה כלב משועמם שלא מקבל תשומת לב מהבעלים.

נראה שהשכן שלך לקח כלב קישוט לבית ולא הבין שזה משהו שצריך לדאוג לו מעבר לאוכל ומים.

בע"ח לא יכולים "לשנוא", הוא כנראה פשוט לא מבין מה הוא צריך לעשות כשהוא פוגש חיה אחרת.

לדעתי הכי טוב לשכנע את הבחור להיפרד מהכלב ובמקביל למצוא לו בית אצל מישהו שמעוניין לגדל כלב.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מאוד פשוט. המושב כנראה שייך למועצה אזורית כלשהי. תתקשר אליהם ללוכד כלבים.

יתנו קנס לבעלים (500 ש"ח). אפשר שוב ושוב עד שהבעלים יבין את הרמז.

"Metal is like flesh. Both carry potential in their veins. When tempered with heat and pressure, the potential surfaces"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם חשבתי בכיוון אולי לחפש בית אבל זה מצריך שיתוף פעולה של הבעלים . שזה פחות הולך לקרות אני גם מרחם על הכלב אבל לא לישון בלילה זה גם בעייתי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...