Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טיפול בחלודה במרכב הרכב. יש למישהו ניסיון? עצות?

jimny1.3
שימו לב! השרשור הזה בן 3338 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הג'יפ, כמו המון ג'יפים אחרים שטיילו להם בים, סובל מבעית חלודה.

לא קשה, אך דורשת טיפול וטיפול מונע.

כרגע האיזור שהכי מפריע לי הוא במרכב הרכב, מתחת לרגלי הנוסעים ובחלק האחורי.

הפרויקט יכלול הוצאה של כל הכיסאות, כולל השטיח שמכסה את רצפת הרכב, כנראה שגם פלסטיקה צדדית.

מה הלאה?

שיוף אגרסיבי? עדין?

לאחר השיוף, מריחת ממיר חלודה של יעקובי? או ספריי של מריר חלודה עדיף?

כמה זמן לחכות לאחר הריסוס כדי לצבוע בצבע כסף חזרה.

במידה ואגלה חורים קטנים, איך אסתום אותם? מעוניין בהמלצה לחומר שכזה.

לאחר הכל אני מעוניין לכסות את הריצפה עם ספוגים דקים, למניעת רעשים וניסיון לבודד מעט. (לא מצפה להרבה).

ואז לשים חזרה את השטיח והכסאות.

יש לציין שמעולם לא פירקתי כיסאות רכב ושטיח מלא. אשמח לעצות, הכוונה וכל דבר שיכול לעזור לי בפרויקט שכזה.

תודה רבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיוף עדין להוצאת חלודה רופפת, מריחת ממיר חלודה אשר הופך את החלודה בתהליך כימי לכמו פריימר.

זמן ייבוש ע"פ הוראות האריזה ואז צביעה.

אני כיסיתי את הרצפה עם צמר סלעים עטוף בנייר נצמד (כדי שחלקיקים לא יתעופפו לי ברכב), צמר סלעים אינו רעיל אך כן מגרה את העור במגע + גירוי דרכי הנשימה (שוב, לא רעיל). אני לא יכול להגיד לך עד כמה יעיל זה היה אבל זה עוזר (הערה קטנה, צמר הסלעים הוא עבה ולכן מגביה את רצפת הרכב ביחס לכסא).

אני גם שמתי על הרכב ציפוי נוסף דומה לחומר בידוד להשקטה, גליל שהמליצו עליו בזמנו אצל "מיקו", יעילותו מוטלת בספק.

התוצאה הסופית אצלי (לא ג'יפ) מבחינת השקטת רעשים היא משמעותית, אבל בשילוב כמה וכמה דברים שביצעתי.

פירוק הכל אינו בעייתי אך לוקח זמן, תצטרך קרוב לוודאי לפרק את כל הפלסטיקים של ידית ההילוכים ובלם היד.

צלם לך תמונות ככל שאתה מתקדם כדי שתדע איך להחזיר ולאן.

חורים קטנים תוכל לסתום עם סופר 7, אבל תוודא שאין שם חלודה, אחרת עם הזמן החור יגדל. אם החור יותר מחור קטן אז תתיעץ כבר עם בעל מקצוע לגבי חיתוך האזור הנגוע וריתוך פח חדש.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3338 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...