Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בחזרה לאוטומט (או החלפת הסוויפט הידנית במיני/סופר מיני אוטומטית)

niger21
שימו לב! השרשור הזה בן 3383 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

לפני קצת פחות משנה קניתי סוויפט ידנית חדשה.

מאוד מרוצה מהרכב והכל היה ורוד (כלומר לבן פנינה) עד שהפקקים נתנו אותותם והתחילה לכאוב לי הרגל (ובעיקר הברך) מהקלאץ'.

כבר שבועות שאני מנסה בכל פעם תנוחה אחרת, אבל לא ממש עוזר (בכל תנוחה חלק אחר מתחיל לכאוב).

אי לכך ובהתאם לזאת, נראה לי שאין מנוס מלחזור לאוטומט (אלא אם כן יש לכם רעיונות נוספים).

מתלבט כרגע בין מיני לסופר מיני.

האפשרויות:

1. סוויפט אוטומטית - למה שוב: צריכת דלק טובה, אהבתי את התנהגות הכביש שלה.

הבנתי שמתישהו הולך להיות שדרוג קטן לסוויפט מבחינת שיפור במנוע ואולי תיבה רציפה. השמועות נכונות? ואם כן מה הצפי?

2. מאזדה 2 החדשה - מתי צפוייה לנחות בארץ?

3. i10 - למה כן: זולה, נראית נחמד, מאובזרת. שיפור קל בצריכת הדלק לעומת הפיקנטו?

4. פיקנטו - גם אמורה להשתדרג בקרוב? אם כן מתי?

תודה רבה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היות וידוע לנו שדוושה שלישית היא דבר נפוץ מאוד בעולם, גם במקומות פקוקים, יש שתי אפשרויות:

1) יש לך סוג של רגישות שנהיגה עם דוושה שלישית מחמירה.

2) יש משהו שאתה עושה לא נכון.

את הדבר הראשון אפשר להתחיל לברר עם אורטופד. בנוגע לדבר השני אמרת שכבר ניסית כל תנוחה ואני מניח שכבר התייעצת עם אנשים שנוהגים הרבה שנים על ידני ובלי בעיה.

מבחינת המלצות והשוואות בין דגמי מיני וסופר מיני, הכל כבר נאמר וחוזר על עצמו כל 5 עמודים של פורום יעוץ.

לא ברור מה התקציב שלך, ועד כמה ההפסד הניכר שאתה עומד לספוג בגין מכירת רכב חדש אחרי שנה משפיעה על ההחלטה שלך.

עשית שנה על סוויפט - רוצה רכב קצת יותר קטן או קצת יותר גדול? היחיד שיכול לענות הוא אתה.

המאזדה החדשה צפויה להגיע בפברואר-מרס.

הייתרון היחיד שיש לך הוא שאתה יודע שאתה מבסוט מהסוויפט. כלומר, אם תעבור לאוטומטית יש סיכוי טוב שתהיה מרוצה מהרכב ותוכל להחזיק בו הרבה זמן.

אם שוב ייקרה לך מצב שבו משהו ברכב החדש לא יסתדר לך ויגרם לך לרצות להחליף אותו, אתה מתחיל לשלם הרבה מאוד כסף על ירידת ערך במצטבר.

אני מכיר אישית אדם פרטי שהחליף שני רכבים חדשים מהיבואן שנה אחרי שנה. פעם ראשונה קליאו ידנית בגלל הפקקים, פעם שניה פיקנטו אוטומטית בגלל תצרוכת דלק (נוסע הרבה בינעירוני, ציפה ל 1:16 קיבל 1:12).

בהצלחה.

הסאן רוף מקורי, החור שאתה הולך לעשות בגג לא.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. לא שמעתי על שדרוג כזה.

2. בחודשים הקרובים.

3. ל-i10 צריכת דלק זהה לזאת של הפיקנטו.

4. נחשפה מתיחת פנים לשוק הקוריאני, שצפויה להיחשף במהלך השנה גם לשוק האירופאי ואז להגיע לישראל. צפי שלי: לקראת סוף השנה. בכל מקרה, לא ברור האם יהיה מדובר ביותר מעדכון עיצובי קל ביותר כמו שבדרך כלל קורה בקיה.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל תודה רבה על העזרה והתשובות המפורטות.

לגבי בעיה אורתופדית, לא שידוע לי, אבל אין לדעת.

יכול מאוד להיות שאני עושה משהו לא נכון אבל אין לי עם מי להתייעץ כי כל האנשים שאני מכיר נוהגים על אוטומט.

אם יש פה מישהו שנוהג שנים על ידני, כולל הרבה פקקים ויכול להקדיש לי חצי שעה (אפילו בתשלום)

אני דווקא מאוד אוהב את ההילוכים, ונראה לי שגם עושה את זה בצורה די חלקה. רק העניין עם הקלאץ' בפקקים הארוכים...

שוב תודה רבה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה עניין של תנוחת נהיגה שלך + צורת נהיגה. אם אתה אוהב לגלוש כל הזמן במרווחים בין המכוניות וחשוב לך להיות צמוד למכונית הבאה, זה בהחלט יכול לגרום לתפעול תכוף של הקלאצ' ולשחיקה של הרגל בפקקים...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול מאוד להיות שאני עושה משהו לא נכון אבל אין לי עם מי להתייעץ כי כל האנשים שאני מכיר נוהגים על אוטומט.

אם יש פה מישהו שנוהג שנים על ידני, כולל הרבה פקקים ויכול להקדיש לי חצי שעה (אפילו בתשלום)

פנה למורה לנהיגה. וודא איתו שהוא נוהג בעצמו רק על ידני ושהוא מבין את הבעיה שלך וחושב שהוא יכול לעזור.

אני דווקא מאוד אוהב את ההילוכים, ונראה לי שגם עושה את זה בצורה די חלקה. רק העניין עם הקלאץ' בפקקים הארוכים...

אם אתה אוהב גיר ידני, תעשה מאמץ לפתור את הבעיה שהזכרת. לי הידני מפריע פחות בפקקים ארוכים בבינעירוני, ויותר בעומס תנועה בעליות בתוך העיר, ובחנייה מקבילה בשיפוע.

הסאן רוף מקורי, החור שאתה הולך לעשות בגג לא.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכל תלוי באיזה פקקים מדובר.

גם לי אין בעיה לגלוש בפקקים של 20 קמ"ש, אבל כשזה פקק צפוף עם מהירות ממוצעת של 10 קמ"ש ומטה, פה כבר אין ברירה. מספיק שאתה פותח פער קטן וכבר צופרים לך מאחורה, או חכמולוגים שנדחפים מנתיב אחר.

וכל בוקר יש לי כזה פקק מוולפסון עד קיבוץ גלויות בערך, ולפעמים גם בכניסה להרצליה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3383 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...