Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מדפסת HP 710C לא רוצה לעבוד עם Windows 8.1

stio
שימו לב! השרשור הזה בן 3388 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ערב טוב וגשום,

קניתי מחשב חדש עם חלונות 8.1, נוצרה בעיה שהמדפסת מסוג HP 710C שעוד כוחה במותנה, לא מגיבה בכלל למחשב.

ניסיתי להתקין את הדריוור מהדיסק המקורי, שאני מכניס את הדיסק לכונן קופצת הודעה בנוסח "מערכת הפעלה לא מתאימה לחומרה".

ניסיתי להוריד דריוור דרך הוינדוס באופן אוטומטי, התקנתי את זה שמיועד ל- HP 710 ואכן הותקן בהצלחה, אבל כשאני שולח להדפסה זה כאילו מדפיס, אבל המדפסת עצמה לא מגיבה בכלל.

בדקתי את המדפסת על מחשב אחר עם Windows XP הישן והטוב, ואין בעיה - מדפיסה מעולה.

מה יכולה להיות הבעיה? אני מעוניין לסדר שהיא תעבוד גם מול המחשב החדש. אני מחובר באמצעות כבל USB שקניתי במיוחד למדפסת, ולא בכבל המקורי שלה עם היציאה המרובעת שהחיבור לא קיים בכל המחשבים החדשים.

שאלתי בפורום מחשבים ולא ידעו לענות לי, רשמו לי שיש בעיה עם הדריוור של מיקרוסופט (?!), שאלתי גם בפייסבוק בעמוד של HP, אבל גם רשמו לי שיש להוריד דריוור (אבל עשיתי את זה ועדיין לא עובד).

בקיצור מה ניתן לעשות? לרכוש עוד מדפסת זה לא רלוונטי, יש לי פה עוד 2 תקינות...

תודה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישנה בעיה ידועה עם 8.1 64 ביט בקשר למדפסת הזאת, הבעייה היא בדרייבר שגורם לתקיעת ה-SPOOLER, נכון ללפני חודשיים (אז בדקתי בפעם האחרונה), לא היה תיקון לעניין הזה, לא ממיקרוסופט ולא מ-HP.

תחפור בגוגל, אולי יצא תיקון לעניין מאז,

https://www.google.co.il/?gws_rd=ssl#q=hp+710c+windows+8.1

עריכה אחרונה על ידי saay222
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם שאלה - מה ההיגיון להשתמש במדפסת כזאת ולהחליף לה דיו כל פעם, כשיש היום מכשירים משולבים תמורת מחירים זעומים?

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי דיו שחור עולה לי 30 שקל לחליפי, למה שאני אקנה מדפסת? כשהיא תתקלקל היא תעוף לפח, אבל בינתיים היא עובדת. חוץ מזה אין לי כוח להתחיל לטייל בחנויות... :-)

בכל אופן לא מצאתי בגוגל, איך אני יכול לבדוק אם יצא עדכון דרך הוינדוס עצמו במקום לחפור בגוגל?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה הולך ל-WINDOWS UPDATE וב"עדכונים אופציונליים" אתה בודק אם יצא משהו חדש.

אתה יכול לקחת מחשב חלש מאוד שזרוק לך בבויעדם, להתקין עליו XP, ואותו לחבר למדפסת ולשתף את המדפסת הזו ברשת שלך, תיאורתית זה אמור לעבוד (לא ניסיתי).

עריכה אחרונה על ידי saay222
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. תודה על הנוסטלגיה.

ב. זה מה שמצאתי בשבילך:

[The patch does not currently work for Windows 8 x64 systems. There are some efforts to address this, if a solution is developed it will be posted here.]

I Ride Because I Really Like Dessert

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זח מדפסת מהעידן בו מדפסות היו סוס עבודה, בדומה להמון מוצרי צריכה של אותה תקופה, הבעיה היא של תאימות בדרייברים למערכות הפעלה של ימינו, יכול להיות שזה בדיוק הזמן להחליף מכשיר והייתי בוחר בלייזר כדי לשמור על האמינות, מנגד אפשר לבדוק אופציה של אימולטור המדמה מערכת הפעלה ישנה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכנתי את כל העדכונים החשובים והאופציונליים מהוינדוס עצמו, חיברתי אח"כ את המדפסת, הוינדוס זיהה אותה אוטומטית ועדיין לא עובד.

חוצפה שמיקרוסופט מוציאה וינדוס כ"כ בעייתי לשוק, זאת המערכת הפעלה הכי גרועה והכי מסובכת שנתקלתי בה אי פעם. כבר עדיף XP.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף אחד לא מכריח אותך להשתמש בוינדוס. יש לינוקס, חינמי, יציב, עם ממשק יפה.

כמה שאני יודע מדפסת הזאת נתמכת בלינוקס דרך CUPS.

באופן כללי כדי המדפסת תעבוד ל"נצח", צריך שהיא תתמוך באחת משפות הדפסה האוניברסליות כמו PCL או PS. מדפסות לייזר טובות תומכות בזה, כך שאם אפילו אין דרייבר, הן יעבדו עם דרייבר ג'נרי.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חוצפה זו לא, מיקרוסופט הוציאה מערכת הפעלה גרועה, זו זכותה, אתה הלכת וקנית את המערכת הזאת, מה זה אומר עליך בתור צרכן?, יש הרים של חומר באינטרנט לגבי WIN8, לא עשית את המינימום הנדרש וקראת כמה מהדפים הראשונים שבגוגל.

אין, לא למיקרוסופט ולא ל-HP שום אינטרס לתקן את הבעייה עם המדפסת, שכן הבעייה הזאת תכריח אותך לקנות מדפסת אחרת למרות ששלך עדיין עובדת.

אין שום בעייה להתקין WIN7 על המחשב, אבל מיקרוסופט לא רוצה לקבל כסף על זה, התעקשת לקנות מוצר נחות ולשלם למיקרוסופט הרבה כסף, אף אחד לא הטעה אותך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שי, אני מסתכל על זה אחרת - משתמש בחלונות 8.1 למעלה משנה ונהנה ממנה. אבל למרות גילי המופלג אני לא סובל מקשיי הסתגלות לממשק כזה או אחר.

הצד השני הוא המדפסת - אשר יצאה לאויר העולם בימי Win 98/NT4. כלומר - בסביבות שנת 1999-2000. כמה מדפסות כאלה נותרו בשימוש לדעתך? האם אתה לא רואה גבול ל-back compatibility שאפשר לדרוש מ-MS או HP - אתה מצפה שימשיכו לתמוך בציוד לאחר למעלה מ-15 שנה ו-4 גראות עיקריות של מערכת ההפעלה?

פות"ש - הגיע הזמן להתקדם. אם אתה זקוק להדפסת צבע בנפח קטן קנה מדפסת הזרקת דיו מודרנית, עדיף כזו בעלת 4 מחסניות נפרדות. אם נפח ההדפסה שלך יותר גדול - עבור לליזר (מונוכרום או צבעוני, לפי הצרכים והתקציב). ועוד הצעה - השקע במדפסת משולבת כך שיהיו ך גם סורק, פקס ומכונת צילום זמינים (אתה לא יכול לתאר לעצמך כמה הם שימושיים), ורצוי גם דגם בעל כרטיס רשת או WiFi כדי להקל על שימוש במדפסת עם יותר ממחשב אחד. מכונה כזו תעלה לך מחיר של 3-4 מיכלי דיו שאתה רוכש למדפסת הישנה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לבדוק אופציה של אימולטור המדמה מערכת הפעלה ישנה יותר.

פתרון פשוט ונוח. עבד לי מצוין עם מדפסת LEXMARK ישנה, ואצל אחותי על הנייד עם תוכנות ישנות כמו b2logic.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא עשית שום טעות. הרבה יותר מהיר מ-7 ובעוד זמן קצר לא תשכח שהיה משהו אחר.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...