Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המצב בשוק קשה, אשמח לייעוץ (מאזדה 2)

שושו השועל
שימו לב! השרשור הזה בן 3551 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן.

עם המצב הקשה מאוד שיש בשוק הרכב, אשמח לעצתכם. קודם כל פרטים:

אני מוכר את המאזדה 2 שלי. מודל 2009 (עלתה לכביש בפברואר), יד שלישית (ראשונה ליסינג, שנייה פרטית), עם 135,000 ק״מ. המחירון שלה לפי לוי יצחק עם כל החישובים הוא 48K כשברור לי שאי אפשר למכור אותה במחיר הזה מול i10 ב 50K. האוטו במצב מעולה, ללא תאונות וללא שריטות.

פרסמתי אותה ב 41K. ועדיין, מעט מאוד טלפונים. סוחר רכב הציע לי 32K ונשבע בכל היקר לו שזה המקסימום שאוכל לקבל. אני לא לחוץ, יש לי רכב נוסף, השאלה היא האם ריאלי לצפות ליותר?

יש לכם טיפים נוספים למכירה? אולי להציב אותה במקום עם הרבה תנועה כדי שיקלטו שהיא למכירה?

תודה רבה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תיראה הנתונים שלא מלהיבים המוכר יהיה כבר יד 4 והרכב סך הכול 2009,גם הק"מ לא נמוך במיוחד,כלומר אין פה מציאה גדולה,תבדוק כמה מוכרים רכבים כאלו ביד2 ותתמכר בהתאם,41 זה מחירון?

יש שם כמה רכבים באזור המחיר שלך עם ק"מ ויד יותר נמוכים באזור ה 80 אלף-95

עריכה אחרונה על ידי yulianx

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

48 זה המחירון.

הכי נמוך שמצאתי ביד 2 זה 39K.

באופן כללי, האם בכלל כדאי להכנס לעסקה עם סוחר רכב? (הוא לא הציג את עצמו ככזה, אבל הריח מאוד ככזה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה לא לחוץ , מה הלחץ ;) תפרסם במחיר שאתה מעוניין בו , תמתין תק׳, לא מתקשרים , תמחק את המודעה , לא להוריד מחיר מיד, תמחק ותעלה מודעה חדשה עם המחיר החדש וחוזר חלילה עד שתמכור ב״ה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

48 זה המחירון.

הכי נמוך שמצאתי ביד 2 זה 39K.

באופן כללי, האם בכלל כדאי להכנס לעסקה עם סוחר רכב? (הוא לא הציג את עצמו ככזה, אבל הריח מאוד ככזה)

בתור אחד שמחפש רכב (משפחתי 30,000+) אני יכול להעיד מעשרות שיחות טלפון שבנאדם שמפרסם עם מחיר תמיד יגיד לך בטלפון מחיר נמו יותר, לפעמים 1000 לפעמים או 5 פחות. ואם תגיע יוריד עוד ממש מעט.

כמה שמבקשים בלוחות זה לא אנדיקציה לגבול של המוכרים. בדיוק כמו שזה קורה ברכבים יד 00 מהיבואן.

כמובן שיש אולי 1% יוצא מהכלל, אולי כאלו שפרסמו לפני יום.

עריכה אחרונה על ידי טווינגואי
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מוכר רכב, לא קונה. מה אכפת לך ״להתעסק״ איתו?

שיביא כסף מזומן ושיבוא עם תעודת זהות כי אתה לא משחרר את הרכב בלי העברת בעלות בדואר. כל דבר שקורה אחרי זה - לא מעניין אותך בכלל.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3551 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...