Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התלבטות בהשכרת רכב בחו"ל (כמו קנייה, רק לשבועיים) - פונטו, פנדה, או פיאט 500?

vxlan
שימו לב! השרשור הזה בן 3522 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

דווקא אני ביצעתי טיול עם האקסית באיטליה, שבוע נהיגה עם הרבה קילומטראז בפיאט 500, היה לא רע בכלל, וגם לא היה בעיה של מקום (נכנסו 2 מזוודות טרולי בבגאז).

יכלתי לבחור בינה לבין הלנציה דלטא (על אף שהיא קטגוריה מעל), אבל ה-500 הייתה מאובזרת יותר, כוללת מערכת עם בלוטוט' שהיה נחמד להעביר את הזמן עם מוזיקה וגג נפתח, ובכללי, נראית ממש חמודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

סלע, זה נכתב בסוג של הומור.

אחרי שבועיים על פיאט פונטו 2014 עם 10K ק"מ, אני יכול לסכם שהרכב הזה לא בשבילי.

לא היה לי נוח(אחרי כחצי שעת נהיגה החלו כאבי גב, לא משנה כמה ניסיתי לכוון את הכיסא).

הוא כמובן לא פותח מהר,ולא שציפיתי, אך בעליות של הדולומיטים נאלצתי לטפס איתו עד ל4K-5K טורים בכדי לנסוע בקצב של שאר המכוניות על הכביש. כמו כן ההילוך החמישי קצר, מהירות של 100 קמ"ש הניבה מעל 3K סל"ד.

מה שגזר צריכת דלק לא כ"כ טובה, סביב ה1:14 בכבישים ביןעירוניים רוב הזמן.

להשוואה, שנה שעברה בטיול בקוראטיה הייתי עם גולף דיזל שהציגה צריכת דלק של 1:28 או משהו הזוי כזה..המסקנה מבחינתי היא שעדיף לעלות ברמת הרכב ולהתעקש על דיזל, זה יתקזז בחשבון הסופי והרווח כולו של הנהג מבחינת חווית הנהיגה.

מה שכן - בידוד רעשים פנטסטי, אני מגיע משרייד 99, ושם שומעים כל פיפס מבחוץ, בפונטו גם ב120 קמ"ש לא שמענו כלום. בנוסף יש לציין לטובה את המרווח בבגאז', נכנסה מזוודה גדולה ו4 שישיות מים, והיה מקום לדחוף עוד.

סה"כ אוטו לא רע, לי אישית הוא לא מתאים בגלל הבעיות גב, אולי ביקור אצל הרפד היה עוזר(זה מה שעשיתי בשרייד, איתה אני יכול לנהוג שעות ואין כאבים).

סוגיה מעניינת- מחשב הדרך הציג לי צריכה רגעית שונה מאפס(1:50) גם כשהייתי בירידה בלי רגל על הגז, עם או בלי

מזגן. אני חשבתי לתומי שבירידה ללא גז הרכב צורך 0 ליטר דלק. למה תיכננו אותו ככה?

עריכה אחרונה על ידי אספ
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עשיתי מסלול דומה לשלך(מלפנזה לכיוון דולמיטים,מעבר סטלביו),

השכרתי רכב בקלאס C(גולף ודומייה) לא היה להם אז קיבלתי A CLASS דיזל,

השכרתי דרך אופרן הישראלית שקישרה אותי לחברת maggiore האיטלקית,השירות שלהם היה ממש לא להיט(נציגים אפתים מזלזלים ומרגיזים,אבל האוטו היה ללא סימני חברת השכרה כלשהם אז זה היה נחמד).

(למחרת אגב נסעתי ממילאנו לפירנצה -> טוסקנה -> סיינה וסיימתי ברומא ב2 המקרים דרכים מדהימות).

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3522 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...