Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מתחרה לקולונייט 845

שימו לב! השרשור הזה בן 3123 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

את האמת חשבתי על הכתום הזה היא ניראית ממש טוב בצבע אבל מאחר שאני חובב צבעים סולידיים העדפתי את הלבן שמנת כזה עם גג שחור.אגב מחר הרכב מגיע אושררר גדוללל.

שיפוצים..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 236
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הרכב בצבע כתום עם חישוקים שחורים גמר אותי.

ראיתי אותו לראשונה על הכביש לפני חודשיים בערך, ממש מדהים, נהג בו בחור זקן עם חיוך על הפנים.

ואני פשוט שונא צבע כתום, אין לי שום דבר כתום בבית, אפילו לא תפוז.

אבל זה דיי שינה את דעתי.

הייתי בטוח שהרכב כבר אצלך, איזה כיף לך להוציא אותו מהסוכנות!

דבר איתי כשיזדמן לך.

"יאללה בירי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת בידינג של גשם, הרכב לא נשטף יותר משבועיים ועמד ליד אתר בנייה והיה מלא אבק, הפוסו בן כחודש וחצי אולי יותר.unnamed.jpg

פסיכו פאסאט 1.8T

פסיכו ג'טה 2.0 FSI

ו-205 1.4i שנת 98 :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן

אני חדש בעסק, אבל לפי מה שקראתי פה ב 7 העמודים אני מזמין את הפוסו.

הסבר קצר איך למרוח אם אפשרי, אני צעיר ביותר בנושא (שהיה רגיל לנהוג על גרוטאות עם צבע פח אותנטי) ועם איזה מטלית הכי עדיף למרוח את זה? (אם אפשר לינק עוד יותר טוב)

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פד פסוג, לפי דעתי כמה שיותד דחוס - http://www.vixdetailing.co.il/Chemical-Guys-Black-W-APS-Pad.html

אתה משפשף טיפה את הוקס ומורח בתנועה סיבובית עם חפיפה שכבה דקה מאוד של וקס- כול עוד אתה רואה מהצד שאתה משאיר שביל של חומר עם האפליקטור אל תקח עוד מהוקס.

תן לו לשבת 10-15 דקות ותוריד עם המגבת הכי רכה שתוכל למצוא

Golf 1.6 2002-> Lancer 1.6 2007-> Swift 1.2 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זוכרים היה אתמול גשם?

אז זה התוצאה :)

2014-10-03 10.58.12.jpg

הקולינייט והבלו וולווט יושמו לפני איזה 3 חודשים עם הכנה טובה והפוסו יושם מעל שכבה של קוליניט. הבידינג והשיטינג של הפוסו טובים יותר מהקולינייט 845- הטיפות שנוצרות על הפוסו קטנות יותר.

אם מעוניינים, אז אני אראה את זה בפעם הבאה שאני אעשה חידוש מלא של הוקס (אזור פסח). אני רוצה לעשות אזור של קולינייט ואזור של פוסו אחד ליד השני בשביל השוואה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

טוב אז לקראת השנה החדשה שבאה עלינו לטובה אני מתלבט מה לעשות עם הפוסו שלי

מצד אחד- מחזיק מעמד כמו גיבור

מצד שני- מעצבן אותי שהוא מכהה את הצבע

הקולינייט 476 אמור להיות עמיד בצורה דומה אבל לא לשנות את הגוון של הצבע. מישהו יכול להגיד את זה מנסיון?

יש הצעות נוספות לתחליפים?

או שאני פשוט אקנה את זה -http://www.cleanyourcar.co.uk/sealants/wolf-39-s-chemicals-bodyguard-sealant/prod_1371.html :)

עריכה אחרונה על ידי I.G

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא אכן מכהה את הרכב, ולעניות דעתי גם מוריד מעט מהניצנוץ המטאלי. אבל בחורף צריך הגנה לדעתי, ולכן משהו מנצנץ יותר יחכה אצלי לקיץ, אז יתחיל הציד המחודש. אשמח לדעת אם לכשתקנה את הוולף, מה דעתך עליו.

פסיכו פאסאט 1.8T

פסיכו ג'טה 2.0 FSI

ו-205 1.4i שנת 98 :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הוולף- יש מספיק סרטונים עליו. מיישמים שכבה דקה והוא מגן כמו הקראמיק פרו שמריצים פה.

רק שאתה מקבל בקבוק של 150 מ"ל שמספיק לפי דעתי לאיזה 3-4 מכוניות אם שמים כמות קטנה כמו שצריך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

i.g, אכן יש לפוסו darkening effect.

הוא דיי מתהדר בזה.

אם נמאס לך ותרצה למכור יש על מה לדבר :)

עריכה - חוזר בי מהקניה, רק נזכר ביישום וכואבות לי הידיים.

אשאר עם ה-powerlock עד הרכב הבא.

אגב, מה לגבי ההשוואה שביצעת עם האוטמים ווקסים? יש חדש?

עריכה אחרונה על ידי sciPoPo

"יאללה בירי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שגם היישום וגם הבאף היו מציקים קצת

שיפופו- הניסוי נזנח עקב חוסר עניין של הציבור (ביולי שמתי את האופטיסיל מול הבלו וולווט עד כמה שאני זוכר ובאוקטובר שמתי על הכול כמעט שכבה של הפוסו).

אבל אם אתה רוצה לדעת משהו תשאל :) לשרושר ההוא קראו "ניסוי עם כמה חומרים" או משהו כזה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אני רואה שאני לא היחיד שבוכה על היישום וההורדה של הפוסו, אבל אני שמתי יחסית יותר מדי ווקס, טעות של מתחילים :p

אגב מתעלק בקטנה, אבל לאחר שטיפה של הרכב ראיתי שרוב ההגנה שלו ירדה משום מה, הבידינג כבר לא כמו שהיה והוא כולה חודש וקצת על הרכב.

אולי בגלל שהשתמשתי ב V7 לאחר השטיפה האחרונה?

קצת מאוכזב מהעמידות של הפוסו אם ככה (שטפתי בשבת עם 10 מ"ל סיטרוס על 8 ליטר מים)

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3123 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...