Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סקר - המכוניות הכי מעפנות שהיו לכם/למשפחה

Miura
שימו לב! השרשור הזה בן 5830 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא יכול לראות את הסמל אפילו הוא גורם לי לצמרמורות (אל תשאלו לא יודע למה).

הסמל של רנו מזכיר לי דבר כזה, שבתור גבר בשום פנים ואופן לא הייתי נוהג ברכב הזה, גם אם היה סופר אמין והיה נוסע על אדי דלק עם חיסכון 1 ל-50.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 52
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לחברה שלי יש אופל קורסה 1.2 אוט' שנת2000.

רכב לא אמין בצורה קיצונית (לרכב מנוע חדש, למרות שהמנוע הקודם לא הגיע ל120K) וסובל משלל תקלות בלתי צפויות ולפעמיים מוזרות, מנוע עצל ומעורר רחמים, התנהגות כביש מצחיקה,הגה דפוק ורמת נוחות נמוכה, בקיצור הרכב הכי מעפן שהיה ניתן לרכוש בשנת 2000 וכן אני יודע שבאותם שנים היה אפשר לרכוש גרטאות אחרות כמו קאיה פריד.

הדלתא חוזרת! (לא הרומנית, האמיתית)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מיצובישי לאנסר 92- מאוד אמינה- הרכב היה אצלינו 6 שנים והוחלפה רק נורה אחת בפנסי חזית- היה מאובזר כמו שצריך, יחסית לאותם שים אני חושב שזאת היתה מכונית סבירה.אבא שלי אף פעם לא התלונן עליה.(אני אישית הייתי צעיר מידי בשביל לנהוג עליה)

מיצובישי כריזמה 98- אוטו מאוד כבד המנוע לא מספיק חזק בשבילו-בעליות צריך היה לסחוט אותו יותר מידי,צריכת דלק גבוהה או יותר נכון זלילת דלק, שדה ראיה אחורי זוועה הייתי מפחד לנסוע איתה רוורס , שדה ראיה קידמי לא משהו קצת מפחיד לפגוע בקיר בחניות.

אחרי 4 שנים היתה לה בעייה שכל כמה ימים היו נשרפות נורות עד שזה מחרפן בסוף קניתי נורות מתוצרת גרמנית שהחזיקו קצת יותר זמן אבל עדיין נשרפות בתדירות גבוהה, הגיר האוטומטי באיזשהו שלב לא תמיד היה מוריד הילוך כאשר לוחצים על הברס בירידה, כנראה שיש ברכב הזה צפי לתקלות בגיר.

הדבר היחיד שהיה טוב בה לדעתי הנוחות של המושב הקידמי.

סובארו ג'אסטי 92 1.2 ידני, היתה של חבר אבל הייתי חייב לציין את זה פה כי הרכב הזה פשוט סכנה לנהיגה, כל עיקול הכי קטן שמזיזים את ההגה במהירות של דרך אפילו עירונית ואתה מפלל שהאוטו יגיב להיגוי ולא ימשיך ישר, פשוט מפחיד לנהוג על הדבר

הזה.

הונדה סיוויק 2001- מכונית מצויינת שהיתה לנו אחרי הכריזמה שהיא באמת היתה טובה בכל המגרעות של המיצובישי.

הונדה אקורד 2005 2.0- היא כל מה שהסיוויק רק טובה הרבה יותר בכל דבר ועם הרבה כוח!

סוזוקי סוויפט 2008- מכונית טובה רק שמהמעט שיצא לי לנהוג בה כי כמובן אני מעדיף את ההונדה, לא רואים כל כך טוב את החלק הקידמי אולי צריך קצת יותר להתרגל אליה, אבל היא הרבה יותר טובה מהכריזמה.

בכל מקרה אני חושב שהג'אסטי היא הכי גרועה וטוב לא קניתי כזאת כשהייתי בן 18, אם לא היה לי את הנסיעות המפחידות האלו בג'אסטי אז הייתי אומר שהכריזמה הכי גרועה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכי גרועה והכי טובה במשפחה הייתה AX 1.1 שעם הזמן נהפכה ל 1.4 לאחר שגילינו ש1.1 לא סוחב אפילו 700 קילו של ברזל.

האוטו היה שנת 92 והתחיל את דרכו אצל סבי והיה האוטו הראשון במשפחה כשעלינו לארץ וסיים את חייו אצלי לפני כחצי שנה כשכבר

היה זקן מידי כדי לעבור טסט ונמכר לברזל.

בכל שנות חייב כמעט כל מכלוליו התחלפו לפחות פעמיים (חוץ מהדשבורד הריפודים ושאר הפלסטיקה הפנימית למרבה הפלא),

עבר 3 תאונות של כמעט טוטל לוס. ושירת את כל בני משפחתי שיש להם רישיון (סבי, אבי, דודתי ואני).

אצלי הוא היה כשנה והוא הסיבה השאני תמיד אוהב צרפתיות. קיבלתי אותו מסבי במצב עגום: נחיל של ג'וקים גרים במושבים, קלאצ' מת, ברקסים מתים, בידיוק עבר שיקום למחצה לאחר התאונה האחרונה, ציריות גוססות ועוד הרבה הרבה בעיות חשמל.

כן, אני מהמוסכניק הפכנו לחברים טובים בזכות ה"פיאסטה" כפי שנהגו לקרוא לה חבריי. לאט לאט החלקים התחלפו והג'וקים סולקו, הותקנה מערכת וכיסויים כיסו את הריפוד.

כך הפכה הגרוטאה של המשפחה לבובה שלי שלמרות הכל לא הצליחה ליסוע יותר מ50 קילומטר בין עירוני מבלי להתחמם (או 10 דקות בפקק). תמיד היה לי פק"ל שתי ג'ריקנים מים וסט כלים שלא היה מבייש מוסכניק.

חבל שלא הצליחה לעבור טסט בגלל הפגיעה האחרונה וזיהום אוויר.

חבל, כל כך הרבה זיכרונות...

Y'all pop the trunk, I pop the hood - Ferrari

;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מיצובישי כריזמה 98- אוטו מאוד כבד המנוע לא מספיק חזק בשבילו-בעליות צריך היה לסחוט אותו יותר מידי,צריכת דלק גבוהה או יותר נכון זלילת דלק, שדה ראיה אחורי זוועה הייתי מפחד לנסוע איתה רוורס , שדה ראיה קידמי לא משהו קצת מפחיד לפגוע בקיר בחניות.

אחרי 4 שנים היתה לה בעייה שכל כמה ימים היו נשרפות נורות עד שזה מחרפן בסוף קניתי נורות מתוצרת גרמנית שהחזיקו קצת יותר זמן אבל עדיין נשרפות בתדירות גבוהה, הגיר האוטומטי באיזשהו שלב לא תמיד היה מוריד הילוך כאשר לוחצים על הברס בירידה, כנראה שיש ברכב הזה צפי לתקלות בגיר.

הדבר היחיד שהיה טוב בה לדעתי הנוחות של המושב הקידמי.

התגובה ההפוכה משלי.

אני פשוט משוגע עליה :)

היא ממש לא מרגישה כבדה.

השדה ראייה שלה מצויין, מראות הצד שלה גדולות ומספקות טווח ראייה גדול- כמו כל מראות, אם תכוון אותן נכון, אז לא יהיה שטח מת.

לגבי שדה הראייה מקדימה, לאחר מחשבה קצרה, הרעיון היחיד שעולה לי ,כרגע, הוא שאתה נמוך קומה וכל מה שהיית צריך זה כרית או שתיים כדי לראות מקדימה. דרך אגב, זה ממש לא בושה, הגובה שלי הוא קצת מעל הגובה הממוצע הישראלי ואני נוהג על כרית קטנה :oops:

נורות? לא הייתה לי בעיה אחת כזו טפו טפו טפו (להמשיך?..:)).

צפי לתקלות בגיר? אחד הגירים האמינים של מיצובישי - אין לי שום דבר נגדך, אבל אני לא מכבד משמיצנים.

נוחות? אמ...היא לא נוקשה, אבל יש לה נוחות יפנית טיפוסית, שזה, כמו שאנו יודעים, סביר וזהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התכוונתי לזה שרנו ח*א של אוטו נבלה סרוחה' date=' לא יכול לראות את הסמל אפילו הוא גורם לי לצמרמורות [b'](אל תשאלו לא יודע למה[/b]).

אז לא נשאל כי בכל מקרה תשובה ראויה לא נקבל כנראה.

Veni Vidi Vici

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתה לי פיאט אונו 94' 1.4 ידנית

רכב קקה שחבל"ז חוץמהגיר והשלדה אני חושב שכל הרכב הוחלף כל שבועיים הוא היה במוסך

היה לי אותו שנה ויישור קו המקנייה (מחירון) עד שניפטרתי ממנה לאחר שנה (חצי מחירון)

הרכב הכי גרוע שהיה לי, היה נתקע בכל מקום אפשרי....

עכשיו יש לי אימפרזה 95' ידנית 1.6 שעובדת על גז רכב סבבה שבהתחלה דרש יישור קו של 8K בערך על חלקים מתבלים

וכנראה שיש הרבה כאלו ....

אבל עכשיו היא מפגינה אמינות שחבל"ז בלי עין הרע .. טפו טפו...

כי ניסו לגנוב לי אותה השנה 4 פעמים...

"הכביש מהחלון צד נראה הרבה יותר מעניין - תנסו את זה בבית "

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסמל של רנו מזכיר לי דבר כזה, שבתור גבר בשום פנים ואופן לא הייתי נוהג ברכב הזה, גם אם היה סופר אמין והיה נוסע על אדי דלק עם חיסכון 1 ל-50.

אתה מצטט שטות ומסיף עליה שטות משלך.

בתור מי שנוסע במותג שהדעות הקדומות עליו שופעות, הייתי מצפה לצידוק ענייני ולא לפחדים קמאיים.

רה שכחתי אתה בעצם נוהג על פיאט כרומה בתחפושת ולא על אלפא אמיתית,סליחה תתעלם ותמשיך לפחד מרנו :?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5830 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...