Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סקר - המכוניות הכי מעפנות שהיו לכם/למשפחה

Miura
שימו לב! השרשור הזה בן 5831 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

309 1.6 אוטומטית קנינו אותה מיד 1 בת 9 עם 35K ק"מ.

על פניו נשמע מבטיח בפועל היה מדובר ברכב שבילה כל חודש במוסך וצרך 7.5 ק"מ לליטר.

זוועת עולמים, עד היום אני לא מאמין שהצלחתי למכור אותו ועוד במחיר סביר יחסית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 52
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

1) רנו 11 שנת 89. הייתה אצלי שנה. קניתי אותה ב7500 (קצת מתחת למחירון), בזבזתי עליה בשנה הראשונה 6000 רק כדי שתמשיך לעבוד, מכרתי אותה אחרי שנה ב1500.

2) דייהו רייסר GTE שנת 93. הנה הנבלה בתמונות...

הוחלפו בלמים כל חודש וחצי, פעם נפל לי האגזוז, לא נוחה בעליל, הדלתות היו עושות רעשים מוזרים, בדלת של הנוסע הייתי יכול לסגור חלון רק אם הייתי פותח את הדלת.

רדיו מזעזע, רעש של מכסחת דשא, תצרוכת דלק של 1:12 (לא רע עם איכות הדלק של דרום אמריקה), כל החלקים הפלסטיים חרקו...

היא לפחות הצילה לי את החיים בתאונת דרכים. עמדתי מאחורי אלפא 145 ופולקסווגן GOL (לא גולף) נכנסה בי ומחצה את כל האוטו. אני מחפש את התמונות בימים אלו.

Daewoo 1.jpg

Renault 11b.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכוניות שהיו לי :

גולף 1990

לאנצ'ה דדרה 1.8 1997 גיר רגיל

סובארו לגאסי 1.8 1992 גיר רגיל

רובר 827 1994

סיטרואן AX ספורט 1.4

כרגע - סראטוגה 1993

היה גם GPZ אי שם בינהם :)

הכי מעפנה היתה הסובארו הרכב פשוט דוחה .גם לא זז גם לא נוח ...היפאנית היחידה שהייתה לי

והייתה אכזבה מוחלטת :roll:

What's the first rule when into a man's car ?

RESPECT a man's car the man RESPECT you !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פיאט 127 שנת 83. לא נהגתי בו (החלפנו אותו הרבה לפני שקיבלתי רשיון), אבל מה שאני כן זוכר ממנו זה שלא היה מזגן, אלא מאוורר, ושהחגורות לא היו נמתחות (הכוונה- לא INERTIA REEL, אלא כוונון ידני, כמו בחגורה האמצעית האחורית במכוניות משנות ה-90).

"ai motoare capul doare"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דייהטסו טיאן דזין. היו רק 2 כאלו בארץ. מדובר על העתק סיני של דיהטסו הייג'ט. רכב יבוא אישי. אפשר להגיד שהיה לנו רכב מיוחד :wink:.

הוא היה מצוייד במנוע 800סמ"ק 3 צילינדר של דיהטסו 36 סוסים, המנוע הפגין אמינות חסרת תקדים, אבל כל השאר כבר סיפור אחר.

המתלים היו כ"כ קשים האוטו קופץ על כל בור, צבעו הסינים ישירות על המתכת, אחרי כמה שנים הופיעה חלודה ואחרי כ-6 שנים עד חורים. ספידומטר עבד כשהתחשק לו, פאנלים על דלתות החזיקו על הדבקה ע"י חומר שדומה למסטיק, כיסוי מושבים פלסטיק.

מנוע מתחת למושבים קדמיים ולא היה בידוד מחום, בקיץ היה לשבת באוטו הזה גהנום. מערכת אורור בלתי יעילה לגמרי.

מהירות מירבית הייתה כ-100קמ"ש, בחורף בתקופת הגשם בגלל הרוחות והנעה אחורית, הנסיעה הייתה חווית דריפט לא נורמאילית - הרכב פשוט לא יכל לנסוע ישר.

אני בספק שעוד למישהו היה רכב עד כדי כך מזעזע משנת יצור 90'.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואת זה אומר בעל לנצ'ה...:roll:

לא דיברתי על אמינות, שגם ככה גרועה.

התכוונתי לזה שרנו ח*א של אוטו נבלה סרוחה, לא יכול לראות את הסמל אפילו הוא גורם לי לצמרמורות (אל תשאלו לא יודע למה).

אלפא רומאו ספיידר V6 3.2 בציר 2007

טל שביט (1955-2011) זה לא אותו הדבר בלעדייך, אתגעגע לנצח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 שנה הייתה לנו רנו 11 אוטומטית, רכב על הפנים.

כעבור שנתיים הלך הגיר וזרקנו ת'רכב לפח.(לזה שמעלי אתה צודק, רנו רכב מסריח, לא להתקרב לרנו)

במקום הבאנו אוטוביאנקי לתקופה ממש קצרה (רכב חמוד לאללה) ובמקומו הבאנו סוזוקי סוויפט ידנית שנת 91, מנוע 1.6. רכב חזק ומאוד מהנה לנהיגה.

16 שנה שהרכב היה אצלנו הוא תפקד כמו חדש (החסרון היחיד היה המראה הלא כלכך משגע של הרכב).

לפני שנה החלפנו את הסוזוקי ואני מאמין שעד היום הרכב ממשיך לתפקד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אאודי 80 מודל 85 רמת גימור CD, אוטו'.

האוטו היה פשוט בלתי נסבל! אלף ואחת תקלות, שאסי שלא ידענו על קיימו ועוד כהנה וכהנה בעיות.

לבסוף אחרי 7 שנים של אחזקה בלתי נסבלת מכרנו אותה ב10K וקנינו את הלאנטיס הראשונה, מודל 96 בונבוניירה אמיתית בזמנו. האמת שזה היה אוטו נפלא!

היום אני מאמין שהאאודי הזאת אספנות, האמת שבקושי יש כאלה על הכביש.

רק ה' יודע איפה היא היום, אגב, אני מאמין שהיינו מוכרים אותה היום ביותר כסף. :-)

Polo 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשנולדתי הייתה במשפחה פונטיאק LE6000 2.8 כחולה (זוכר רק לפי תמונות)

כעבור שנתיים שלוש התחדשנו במיצובישי סיגמא 3.0 שמה שאני זוכר ממנה זה רק רדיו ששיחקתי בו כל הזמן

כעבור 3 שנים הגיע פורד טאורוס שנת 94 3.0L שהוחלף אחרי שנה בטאורוס 95' עקב.. אנערף :?

אחרי הטאורוסים בא רובר 620 שנת 96 2.0L ידנית (אוטו מסריח- רובר חרא)

אחרי הנפילה עם הרובר חייב לציין כי אהבו ונהנינו עם מזדה קסדוס שנת 98' עם מנוע 2.5L אם אני לא טועה

אוטו נהדר. באמת. ובשנת 2001 רכשנו מהחברה וולוו 01' 2.3L אוטו מטורף (חולה על וולוו-אין דברים כאלה)

אחרי הוולוו הגיע הפאג'רו שכבר המון זמן אצלנו וכנראה גם ישאר המון זמן.

את הקליאו שלי ההורים שלי קנו ב95 מהחברה ומאז היא נשארה כאוטו שני במשפחה.

בקיצור האוטו הכי חרא במשפחה ללא ספק היה הרובר 620 (הוא גם היה בצבע זהב. זה עוד מינוס)

עריכה:

אני צריך את העזרה שלכם

אני ממש לחוץ לקנות אוטו חדש עד 27K שקל

סגנון קליאו B, אופל קורסה, פולו, פיאסטה

קילומטראז' סביר ועד יד 3

תודה למי שעוזר :)

Pajero, Clio

And my spectacular Megane:king:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המלכה הבלתי מעורערת שלי במצעד המכוניות הקטסטרופליות היתה פולקסווגן בורה, 2000 סמ"ק, שנת 2000.

למן השבוע הראשון שלה על הכביש(חדשה מהסוכנות) ועד שהצלחתי להיפטר ממנה בטרייד אין בשנה שעברה היא היתה אכזבה רבתי. אינספור קלקולים, חלקים מתפרקים וכמובן טלפונים קבועים לשרות הגרירה .

בלתי אמינה לחלוטין וזה אעפ"י שרק אני נהגתי בה, הטיפולים בוצעו בזמן ולמהדרין והנסיעה היתה בתנאי נינוחות קבועים וללא מאמצים וכו'.

במוסכי השרות של צ'מפיון גיליתי ב 7 השנים הנוראיות (להפתעתי) את כל מי שחשבו אז כמוני שמותג גרמני הוא ערובה לאמינות. טעינו, טועים ויש מי שימשיכו לטעות ולתהות.

"נשים. אי אפשר לחיות איתן. אי אפשר לשלוח את כולן לקנדה"

(משנתו הסדורה של אל באנדי)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המלכה הבלתי מעורערת שלי במצעד המכוניות הקטסטרופליות היתה פולקסווגן בורה, 2000 סמ"ק, שנת 2000.

למן השבוע הראשון שלה על הכביש(חדשה מהסוכנות) ועד שהצלחתי להיפטר ממנה בטרייד אין בשנה שעברה היא היתה אכזבה רבתי. אינספור קלקולים, חלקים מתפרקים וכמובן טלפונים קבועים לשרות הגרירה .

בלתי אמינה לחלוטין וזה אעפ"י שרק אני נהגתי בה, הטיפולים בוצעו בזמן ולמהדרין והנסיעה היתה בתנאי נינוחות קבועים וללא מאמצים וכו'.

במוסכי השרות של צ'מפיון גיליתי ב 7 השנים הנוראיות (להפתעתי) את כל מי שחשבו אז כמוני שמותג גרמני הוא ערובה לאמינות. טעינו, טועים ויש מי שימשיכו לטעות ולתהות.

הבורה לא יוצרה בגרמניה היא הורכבה בטורקיה ולכן רמת הגימור חלקים והרכבה בדיוק מה שלא היית מצפה מרכב גרמני.

למעשה אין בו שום דבר גרמני חוץ מהסמל של WV שאני חושב שהם עשו טעות נוראית כי הם ניסו לעשות קומבינה בזול ובסוף יצא להם יקר, היום לאנשים קשה להאמין בוולספווגן לפחות בארץ.

ובלי קשר רכב גרמני הוא לא ערובה לאמינות הוא ערובה לאיכות, רכב יפני הוא אמינות.

S2000

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוטו ביאנקי

לא זוכר את שם הדגם

לא הספקתי לנהוג עליו.וטוב שכך

הייתה זוועה אמיתית

נתקע כל שני וחמישי

קרו פעמים שבסוף העברת ההילוך הידית הייתה ביד שלך

כל שנה לא עובר טסט

מתכבה קבוע בכבישים מהירים

האוטו הכי מכוער שהיה לנו

כל כך לא רצינו את האוטו הזה. אז מכרנו אותו לילד מתלהב ב1000 שקל

תמיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5831 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...