Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חגיגת והשפעותיה (אולי חלק ימצאו את זה מעניין)

joker2k
שימו לב! השרשור הזה בן 7103 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

החגיגת הינו סם חוקי שנמכר כיום בפיצוציות במחירים הנעים בין 30-50 ש"ח. ראשית כל אני לא ממליץ במה שאני עומד לרשום כאן להשתמש בזה אבל קצת מידע שיועיל אולי לחלק ממכם אשר חושבים לנסות או חשבו .

כידוע היה אירוע של שיתוק יחיד אשר קרה בעקבות השימוש בחגיגת כמו כן לא ידוע מה היה בחומר שהנער השתמש. (יתכן ומזוייף)

היום החגיגת נמכר כמויות מאוד אבל מאוד גדולות (לפי שיחה עם כמה בעלי פיצוציות לפחות 50 יחידות ביום).

החגיגת בא בצורת כדור בצבעים שונים לבן , כחול לבן , וחום.

כמו כן יש הרבה מזוייפים בשוק , צריך פשוט לדעת איפה למצוא לרוב בפיצוציות החגיגת הינו מקורי.

כמו כן לא נראה שיש בחגיגת משהו טבעי במיוחד. נראה כי הוא כולו כימי וללא מרכיבים טבעיים אבל על זה אני לא אתווכח.

בתור אחד שלא ניסה איי פעם אקסטה (וגם לא חושב על זה אפילו!, אני לא צריך צרות בחיים) ההשפעה שהחגיגת נותן ע"פ אנשים שניסו אקסטות הוא מאוד אבל מאוד זהה אבל בצורה חלשה יותר.

את החגיגת ניתן לקחת בבליעה או בשפיכה לתוך משקה או בהסנפה.

התחושות הינם: "היי" עילאי, כאשר המשתמש מאושר מהיותו במצב הנוכחי וכל דבר אשר יהיה עושה אותו מאושר ושמח ולמשתמש יש תחושת כיף תמידית שהכל טוב ושמח.

כמו כן יש תחושת צמרמורות בשעתיים הראשונות (מאוד אבל מאוד נעים)

מגע עם גופים שונים (במיוחד בראש וברגליים ובפנים) גורם לתחושות מוזרות ונעימות.

העייפות נעלמת (אם הייתה) ואם לא, מה שבטוח שאם אתם לוקחים את זה אני ממליץ שתיקחו בחשבון שאתם לא תישנו בלילה! אבל ביום למחרת תחושת העייפות תבוא באיזור שעות הצהריים.

יש הרבה מרץ מה שאומר שאם אתם במסיבה אתם תרקדו. והרבה!.

כמו כן תחושת החרמנות עולה בצורה ניכרת, אבל ישנה בעיה אחת, ע"פ ניסיון שלי ושל אחרים קשה מאוד אבל מאוד ! לקיים יחסי מין עקב חוסר רצון של "שמוליק" להתרומם - רק אחרי מספר שעות (3-4) אפשרי לבצע אקט כל שהוא לפני כן תשכחו מזה! הוא יגיע למימדים שאתם לא הייתם מאמינים שהוא יכול להגיע (בצורה השלילית כמובן).

עוד דבר הוא הרצון לדבר עם אחרים, ושמדברים עם אנשים אתם "קודחים!" ברמות שאתם לא מאמינים , וכל עוד אתם מדברים אתם מאושרים! :)

את הכדור ניתן לקחת עם אלכוהול (מה שמגביר את התחושות השונות).

כמו כן אין שום סממן חיצוני פרט לעיניים מאוד פקוחות עם בליעת הכדור (העיניים לרוב פתוחות כמו פרוז'קטורים).

למשטרה כיום אין שום דרך לאכוף את הנ"ל שהרי הכדור חוקי לחלוטין.

כמו כן הוא אינו משפיע על נהיגה בהשפעתו(אין סחרחורות או איבוד זמן כלשהו) אבל אני שוב לא ממליץ כאן לנסות זאת!. (אבל אני כאן לספר מה אפשרי לעשות וכו').

זהו עד כאן בעצם מסופר כל ההשפעות של הכדור דיי בתמציתיות אשר מסכמת את הכל.

שוב אני לא ממליץ כאן בשום דרך כל שהיא לנסות את הכדור , רשמתי זאת רק כדי לידע את כל הסקרים שאולי חושבים להשתמש וחוששים או אלו שפשוט סקרנים לדעת מה זה בעצם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 58
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

כמה שאנשים מסכנים שמגיעים למצב שצריכים להשתמש בחומרים כדי לברוח מהמציאות.

או יותר נכון, איפה היתה נמצאת הציביליזציה שלנו היום אם לא היו חומרים שגורמים לאנשים לברוח מהמציאות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה שאנשים מסכנים שמגיעים למצב שצריכים להשתמש בחומרים כדי לברוח מהמציאות.
אנשים מסכנים, על סמך מה אתה מחליט שאדם זה או אחר מסכן ? על סמך זה שבא לו לברוח מהמציאות ?.

זה שהוא רוצה להשתעשע קצת לא הופך אותו מסכן.

אתה יכול להגיד את זה על כל אחד ששותה משקאות אלכוהולים (וממש לא חסר אנשים אולי אפילו אתה) בשביל להתמסטל קצת שהרי גם זאת בריחה מסויימת מהמציאות.

אז אל תשפוט בן אדם על שימוש בסם זה או אחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנשים מסכנים, על סמך מה אתה מחליט שאדם זה או אחר מסכן ? על סמך זה שבא לו לברוח מהמציאות ?.

אתה יכול להגיד את זה על כל אחד ששותה משקאות אלכוהולים (וממש לא חסר אנשים אולי אפילו אתה) בשביל להתמסטל קצת שהרי גם זאת בריחה מסויימת מהמציאות.

מחזק את דברייך

גם לעלות על רכבת הרים זאת בריחה מהמציאות, וגם ללכת לצייר.

בסופו של דבר אנחנו חיים רק פעם אחת, וכל מה שיש לעשות בחיים החד פעמיים האלה זה להנות מהם

אם מישהו פה לא מסכים איתי, וחושב שמה שיש לעשות בחיים זה ללכת לעבוד במשרד קטן במשך 50 שנה בשביל שיעיפו אותך ויתנו לך שעון מצופה זהב, אז שיסלח לי

גילוי נאות ביותר: אני לא תומך בשימוש בסמים, לדעתי רוב הדברים האלה מטומטמים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקטע שאף אחד לא חושב על לברוח מהמציאות. עושים את זה כי משעמם ורוצים לגוון קצת ולהפוך את החיים להרבה יותר מעניינים.

כמובן שכמו כל דבר, זה טוב עד גבול מסויים. אם מגזימים הכיף נהרס בסוף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי כבר אנשים שלקחו חומרים כדי להנות ועד היום הם תפוסים על טריפ נדפקו ומבזבזים את מיסי המדינה על הנכות שהם גרמו לה!-שלא לדבר על ההוצאות הרפואיות!

אני מתבאס שהמיסים שלי נשרפים על אנשים שרצו להנות ושהם נדפקו הם נפלו על המדינה-היה עדיף שימותו.

לקחת סמים זה לא בעיה ולא הישג,להצליח בחיים לפרוח לשגשג ולהגיע לעמדות מפתח ולהצליח בחיים זה הישג.

אוטו זה כמו אישה.היית נותן את האישה שלך למישהו אחר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל שאתה רושם את זה בפורום ברמה כמו זה, אפילו שזה אוף טופיק.

לא חסרים פה בני 17 שילכו לקנות את ויקחו מפתחות של אוטו וב"היי" כמה כוסיות ואז אתה כבר יודע מה יהיה...

הלוגו של רוב מכוניות העל הוא חיית בר. יגואר, למבורגיני, פרארי, רק פג'ו האגדית יש לה אריה, בגלל זה פג'ו בעייני היא מכונית על.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי כבר אנשים שלקחו חומרים כדי להנות ועד היום הם תפוסים על טריפ נדפקו ומבזבזים את מיסי המדינה על הנכות שהם גרמו לה!-שלא לדבר על ההוצאות הרפואיות!

אני מתבאס שהמיסים שלי נשרפים על אנשים שרצו להנות ושהם נדפקו הם נפלו על המדינה-היה עדיף שימותו.

לקחת סמים זה לא בעיה ולא הישג,להצליח בחיים לפרוח לשגשג ולהגיע לעמדות מפתח ולהצליח בחיים זה הישג.

אם ככה, אז בוא נוציא גם את האלכוהול מהחוק!!! הרי גם זו דרך לברוח מהמציאות, לא?

ואם אתה מדבר על נפגעים... איפה כל האלכוהוליסטים, אלו שמשתכרים ודוקרים אחד את השני, ויותר גרוע - אלו שעשו תאונות דרכים כשהם שיכורים... גם הם מהווים "נטל כלכלי" - עדיף שימותו גם, לא?

ורועי, כנראה שאתה ממש ילד... אתה לא יודע כמה אחוזים מהאולוכסיה צורכת סמים, "קשים" וקלים...ואני מבטיח לך שגם אנשים מאוד חשובים שמגיעים "לעמדות מפתח" מעשנים/עישנו פה ושם איזה צינגלה... ואולי גם עושים/עשו איזה שורה.

legalize it

הראל.

ספרינט QV 1.7i

146 1.7 16V

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל אחד ינסה סמים קלים\אלכוהול וכו בזמן כזה או אחר בחיים שלו...

חבל שלאנשים יש סטיגמות אבל דבר אחד בטוח

סמים כן "דופקים" לך את החיים, בדיוק כמו אוכל מהיר, בדיוק כמו עישון. אולי נסגור את מקדונלדס גם?

הראל אמרת legalize it? צודק 100% בעזרת השם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל שאתה רושם את זה בפורום ברמה כמו זה, אפילו שזה אוף טופיק.

לא חסרים פה בני 17 שילכו לקנות את ויקחו מפתחות של אוטו וב"היי" כמה כוסיות ואז אתה כבר יודע מה יהיה...

המטרה היתה לתת מענה והסבר קל למי ששמע ומכיר את הסם הנ"ל. ולא יודע מה ההשפעות שהוא מבצע.

הרי החומר נמצא בכל מקום והוא לא קשה להשגה.

ואם אותם בני 17 יקחו את המפתחות ב"היי" וכמה כוסיות הרי שזאת לא היתה המטרה כפי שכבר ציינתי בתחילה, אבל הם היו עושים זאת גם עם אלכוהול בלבד אז תסכים איתי שהכדור הזה לא ישנה הרבה לגבי טיפשות האדם המסויים שיעשה זאת. זאת תכונה שכבר יש לו ונרכשה בעבר ולא נוצרה או עלולה להיווצר בגלל ת'רד שנתן הסבר קליל על השפעת הסם. אז נא לא להפיל האשמות .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל חומר כימי שמתערב בהתנהלות התקינה של הכימיקלים במוח שלא לצורך אינו רצוי ורק יכול להזיק,אלכוהול וניקוטין גם מתערבים בהתנהלות התקינה של המוח אבל לא כמו הסמים שעושים את זה בצורה יותר חזקה.

סבבה לקחת את הכדור,הוא הגיע לך דרך מחזור הדם למוח,ואז הוא מכריח את החלק שאחראי על ההנאה במוח שלך לפעול שלא כדרך הטבע,הפעולה הזאת נעשתה על חשבון תאי הזיכרון שלך.

את הנזק לא תרגיש למחרת בבוקר,אבל אחרי תקופה מסויימת הזיכרון שלך יהיה שווה ליכולת הזיכרון של זקן וחדות החושים שלך תיפגע.

מזון מהיר,סיגריות ואלכוהול מזיקים לגוף שלך בצורה זניחה לעומת כדורים כימיים למיניהן שפוגעים ישירות בתפקוד של המוח בצורה קשה.

את המידע למעלה קראתי במאמרים ולא המצאתי לבד.

ד"א אין הבדל בין נרקומן לבין אלו שלוקחים את הכדורים האלו ,זו בדיוק אותה פעולה.

לתשומת ליבכם.

איציק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ורועי, כנראה שאתה ממש ילד... אתה לא יודע כמה אחוזים מהאולוכסיה צורכת סמים, "קשים" וקלים...ואני מבטיח לך שגם אנשים מאוד חשובים שמגיעים "לעמדות מפתח" מעשנים/עישנו פה ושם איזה צינגלה... ואולי גם עושים/עשו איזה שורה.

legalize it

הראל.

הראל, אתה לא "כנראה" ילד, אתה בטוח ילד. אני לא מתערב לרוב בנושאים כאלו אבל תחשוב לרגע איזו שטות כתבת - גם אנשים חשובים מאוד שמגיעים לעמדות מפתח מעשנים ודופקים שורות - והשורה הבאה שלך היא legalize it?? עם כל הכבוד, באמת שלא מזיז לי שמשה מהמכולת מעשן או אפילו מריץ שורות בזמנו החופשי - אבל אני ממש לא מעוניין שאנשים שאני תלוי בהם בצורה כזאת או אחרת (אם זה פוליטיקאים או מנהלים חשובים) יהיו מסטולים מהתחת. בדיוק כמו שכשאני יושב ברכבת או באוטובוס אני לא רוצה שהנהג, שבו אני תלוי, יהיה על סמים.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איציק תסכים איתי שאם לא תצרוך את הכדורים ו\או כל סם אחר בכמות "מסחרית" אלא כדי "להתנסות" לא ייגרם לך יותר נזק מאשר אכילת המבורגר או עישון 5 סיגריות בחיים.

Fiat Tipo Media 1.4Ei 1994

Citroen Xsara 2001 1900 Diesel

Opel Corsa 2000 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...