Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ברוך השם, ותודה לאל, אפשר להגיד שלום לסלקטורים המיותרים בנתב"ג. שלום שלום...

bagira
שימו לב! השרשור הזה בן 3797 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

,

תפיסה אבטחתית ב... שלי, בישלתם דייסה תאכלו אותה איך שאומרים. אם לא תייצר אוייבים, לא יהיה צורך להתגונן מפניהם,

חלאס להיתמם, זה לא תירוץ.

וואוו - היגיון וחוכמה צרופה - חשבתה על התשובה לבד - או כתבו לך ,,

בסוריה - הערבים רוצחים אחד ת'שני כולל ילדים ונשים - כנראה בבוקר אוכלים דייסה של אוסם .

בלבנון מפוצצים מכוניות תופת , כנראה כדי לקבל החזרי ביטוח .

בפקיסטן ואפגניסטן הם רוקדים הורה במעגלים וסוקלים ורוצחים נשים וגברים בשם הדייסה .

אתה מנסה לערבב אותנו בסיפורי הדייסה של זהבה ושלושת הדובים - עולם ילדים אופטימי .

מותר לך לכתוב מה ש'אתה רוצה ולטוס לאן שבא לך -

וזה בזכות אחרים העובדים קשה מאחורי הקלעים לאפשר לך זאת .

בקש אזרחות כפולה , ועבור לגור בעזה או תחת החסות הרשות - הם עצמם לא מסתדרים בין שני החלקים .

את הדייסה שלך נסה לסדר/למכור ברשות , ובסוריה ובלבנון ואפגניסטן , דייסה , בטעמים וצמיגות כיד הדמיון .

כאשר תסיים שם והדייסה תהייה בטעם הטוב והנכון - מבחינתי לא יהיו גבולות ובידוקים , שוק מזרח תיכוני פתוח .

בנתיים - עזוב אותנו עם הניסיון לערבב אותנו בדייסה - "סייג לחוכמה שתיקה ".

אנשים לא חכמים ולא רגישים יש בכל מנגנון וחבל - רוב הבודקים בסדר , ויש גם גרועים .

נקווה כי עם המערכות החדשות , המגע עם הבידוק יהיה פחות אישי , והם יתנו תשובה באזורי הכיסוי הנכונים .

אייל .

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 100
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

~

גם אני חשבתי שאולי אני מסומן איפשהו, אבל אז בשלב מסויים החלטתי לעשות ניסוי: הפסקתי לספר להם שאני גר בחו"ל והתחלתי לשקר ולהגיד שאני סתם יוצא לחופשה וחוזר בעוד שבועיים. רציתי לראות אם הם בכלל בודקים את זה מול מחשב או בסיס נתונים כלשהו, אם אכן יש להם איזה מידע מקדים אודותיי שמרים דגל, או שסתם מציקים לאנשים. נחש מה... פתאום כל החשדות נעלמו ומאז השאלה לא חזרה על עצמה. וזה רק מוכיח את התיאוריה שהעליתי באותו ערב יום שישי כשנתב"ג היה ריק ועדיין התעקשו לעכב אותי לבדיקה - שהם ילדים מטומטמים עם תסביך אלוהים שמחפשים למי להציק.

מצטט לטובת אלה שפספסו. ההדגשה לא במקור.

מ.ש.ל.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב לבד, בניטרליות, ללא לקיחת צד לעומת רבים אחרים.

אז מה שאתה אומר בעצם שמי שבמקור ערבי או מוסלמי הוא רוצח? כי כולם, לא אחד פחות, כולם רוצחים אחד את השני?

את הסיבה לזה אתה יודע, וזה לא בגלל המוצא שלהם, אלא ערבוב של אינטרסים דתיים וכוח, במיוחד בקונפליקטים הנוכחיים. אז אתה רוצה להגיד שזה לא המצב פה?

תודה על האיחולים, אבל זאת לא הדייסה שלי, ואני לא לוקח צד לא לפה ולא לשם בשביל ללכת לעזה, לא חסר מקומות בעולם, אבל עצם העובדה שאתה רואה בצורה כזאת חד צדדית מראה את השקפת דעתך והיא לא משהו להתגאות בו במילים פשוטות. אז תמשיך לצעוק אני הכי טוב ולהתבאס למה כל העולם לא חושב כמוך, לא נורא הם לא מבינים, כי מי מבין את ההכי טוב אם לא הוא את עצמו?

ועדיף שתקווה שלא יהיה צורך במערכות חדשות ורגישויות ועוד שלל גיבובים מבית היוצר של הבטחון, זה יהיה לך הרבה יותר עדיף מאשר לחיות בקופסה סגורה של קונפליקט אין סופי ושנאה.

דוד.

Night Driver כתב:

באגירה הוא מומחה החייזרים פה. תעלי תמונה של יצור עם יותר מ 4 רגליים והוא מיד יספר לך מי הוא, איפה הוא גר ומה ההורים שלו עושים.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאוס - תראה לי מקום אחד בעולם שבו מוכנים לקבל אותך. כלומר לא כיחיד, אלא כעם של 6 או 12 מיליון אנשים. אין מקום כזה, וכל ניסיון להעביר קבוצה אתנית גדולה למקום שבו ניתן לנהל חיי חברה וכלכלה נדון לכשלון - הרי כל מקום ניתן ליישוב כבר תפוס על ידי מישהו, והמישהו הזה לא ירצה לקלוט זרים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז מה שאתה בעצם אומר, שהיהדות הייתה פזורה ולא מגובשת אבל כשהגיע הצורך להיות מאוחדים ולא רדופים בגלל ברברים קנאיים דתיים (שלצערי עד עכשיו קיימים והיד עוד נטויה), הוחלט לעשות צעד"אידאלי" ביותר ללא לקיחה בחשבון את הסיכונים ולהגיד זה מה יש?

אני בא אליך עכשיו לגור בבית ונראה מה יהיה בהמשך.

Night Driver כתב:

באגירה הוא מומחה החייזרים פה. תעלי תמונה של יצור עם יותר מ 4 רגליים והוא מיד יספר לך מי הוא, איפה הוא גר ומה ההורים שלו עושים.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אגרש אותך ואולי אחסל אותך, בדיוק כמו כל פולש אחר. או שאתה תגרש אותי או תחסל אותי (אבל זה לא יקרה, הרי אתה אידיאליסט). הכל משחקי כוח, ואתה לא רוצה להבין זאת.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נצא מנק' הנחה שאני לא יעשה את זה, כי לא חסר אפשרויות. אבל אתה מסביר בדיוק מה נעשה, נעשה בכוח ולא עניין של לא מסתדרים והחברה בגדה בי, אלא כוח זה מה שהביא את כל הסיפור האינסופי הזה להיות קיים.

אז אתה אומר לא היו אפשרויות אחרות וטוב לך עם המשחקי כוח?

Night Driver כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם לאחד הצדדים לפחות יש גישה של חוסר רצון לפשרות זה יגיע למלחמה.

ברמת היחיד, ובהנחה שמדובר במדינה מסודרת, המלחמה תתנהל בצורה תרבותית בבית המשפט והצדדים יצייתו לפסיקה.

ברמת המדינה אין נמוסד המסוגל לכפות עליה הסדרים, ולכן יקרה אחד משני דברים: או מלחמה עד שצד אחד ייכנע, או כפיית הסדר על ידי גוף חיצוני כלשהו.

בשני המקרים מדובר בהפעלת כוח - אם על ידי בית המשפט והמדינה ואם על ידי אחת משתי המדינות הנלחמות או גוף שלישי שיאיים עליהן (ע"ע האירופים והאמריקאים בסכסוך הישראלי - פלסטיני).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מדבר על ההשלחות ואיך פותרים אותם. מה גרם לכך שזה הגיע לכך מלכתחילה? למה היהודים חיו בגלות ושגשגו ולא היו צריכים להיות במדינה אחת הומוגנית עד שקרה מה שקרה, ואז בעצם נתנו לעצמם זכות שבות ולעזעזל מי היה שם קודם.

האם כולם באו עם תעודות בעלי אישור על האדמות ולא ציטוט מספר בן אין ספור שנים? אתה מכיר את העובדה של מי שהיה שם לפניך הוא הבעלים, נכון? כמו שאני לא אבוא לגור אצלך בלי אישור שאני אחד מבני משפחתך.

אולי זאת הסיבה שלא הצליחו להגיע לפשרה ואתה מוכן לחסל אותי במידה ואפלוש לביתך? האם ההמחשה הנ"ל ברורה עכשיו?

עריכה אחרונה על ידי CH@OS

Night Driver כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היהודים ממש שגשגו בגלות. חוץ מאשר כאשר הם נרדפו, גורשו, אולצות להמיר את דתם ובסוף גם זכו ל"פתרון הסופי". ואם אתה לא מודע לכך מוטב שתעזוב את הפורום ותקרא כמה ספרי היסטוריה, ואז תשוב אלינו עם תובנות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה שוב חוזר למה שגרם לרדיפה שלהם שזה גזענות, קנאות דתית ושילוב של השניים. אבל, האם החיים שלהם היו כל כך גרועים לפני, לא היו אנשי עסקים ובכלל סבלו סבל מר? אם כן אז למה לא פנו לפני כן להתאחד ולמצוא לכך פתרון ראוי?

למה כאשר מגיעים למצב קיצון מחליטים אז להתאחד ולהזכר אחד בשני וגם אז להכניס ראש בריא למיטה חולה? יש לך הסבר לזה חוץ מאנלוגיות לעולם החי שפולש לטריטוריות כדי לשרוד?

אני עדיין מחכה לתשובה לגבי התעודות בעלות חוקית לגבי האדמות.

תבדוק את העניין ותחזור לעדכן גם כן.

Night Driver כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי סיבת הרדיפות - הגיע הזמן שתבין שגזענות וקנאות דתית מובנים באדם, גם אם אתה לא רוצה לשמוע על כך. אתה מתיחס אליהם כאל סיבה חיצונית, אבל הם ממש לא סיבה חיצונית אלא תופעות עמוקות שאי אפשר להפטר מהן. אתה צריך להתיחס אליהן כאל נתון לא כאיזה רע שניתן להפטר ממנו. זו התמימות הלא תאומן שלך.

לגבי ההיסטוריה - היו ניסיונות להתאחד ולעלות לארץ ישראל. כמובן שעד המאה ה-20 כולם נכשלו.

לגבי התארגנות - אתה חי בעידן של טכנולוגיית תקשורת מיידית על פני כל כדור הארץ. זה דבר חדש, שקיים כמה עשרות שנים. אל תשכח שהטלגרף הומצא בסביבות 1830 והטלפון 50 שנה אח"כ - ולקח שנים רבות עד שהטכנולוגיות הפכו נפוצות. אתה חושב שכל כך קל לארגן מאות ואלפי קהילות כאשר אמצעי התקשורת המהיר ביותר הוא שליח על סוס שצריך לשרך את דרכו בדרכים מוכות שודדים? ומעבר לכך - כמה יהודים היו באמת משכילים ועשירים? הרוב היו חקלאים או סוחרים קטנים ועניים. מי יכול לממן פעולת הגירה מאורגנת גדולה? במאה ה-20 עם התפתחויות חברתיות שאפשרו ליהודים במדינות מסויימות לרכוש השכלה וגם להתעשר ולהשפיע פוליטית יחד עם ההתפתחות הטכנולוגית של תחבורה ותקשורת התאפשרה, בפעם הראשונה, עליה מאורגנת של היהודים לארץ, וכך אכן קרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רק שאני לא מוכן לשמוע, אלא אני לא מקבל את ההגדרה הקולקטיבית שכל בנאדם גזען מטבעו. אני מתייחס לכל בנאדם באופן שווה ומצפה לאותו יחס, אם אתקל בגזען אפנה לדרכי, לא חסר אנשים בעולם שיהיה אפשר ליהיות איתם ביחסים חיוביים ואיכותיים, אבל בחיים לא אפנה את דרכי למנהגי בורות חשוכים תחת חסות של גזענות, זה תירוץ של חלשים, למי שלא מוכן להגיע לתובנות גבוהות יותר מאשר לקטלג אנשים בודדים או עמים שלמים.

אתה קורא לזה תמימות, אני קורא לזה להיות בנאדם ולא חייה, אשר לא ניחנה באינטלגנציה לעומתנו.

היו ניסיונות. עד כמה הניסיונות האלה היו רציניים? מכיר תקופות יותר ישנות שקבוצות עצומות של עמים נדדו ממקום למקום אבל עשו זאת? מה גרם בשנות ה20 שהיה הרבה יותר פוטנציאל לאיחוד לא לצאת לפועל? comfort zone anyone?

אף על פי הרומנטיקה בסיפורך, היא לא תופסת עם המציאות, לא מבחינת לא היה אפשרי לבוא ולעשות משהו וגם לא ברמה של באתי אז מגיע לי, גם אם אין לי אסמכתא על כך.

תתמודד.

Night Driver כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רק שאני לא מוכן לשמוע, אלא אני לא מקבל את ההגדרה הקולקטיבית שכל בנאדם גזען מטבעו. אני מתייחס לכל בנאדם באופן שווה ומצפה לאותו יחס, אם אתקל בגזען אפנה לדרכי, לא חסר אנשים בעולם שיהיה אפשר ליהיות איתם ביחסים חיוביים ואיכותיים, אבל בחיים לא אפנה את דרכי למנהגי בורות חשוכים תחת חסות של גזענות, זה תירוץ של חלשים, למי שלא מוכן להגיע לתובנות גבוהות יותר מאשר לקטלג אנשים בודדים או עמים שלמים.

אתה קורא לזה תמימות, אני קורא לזה להיות בנאדם ולא חייה, אשר לא ניחנה באינטילגציה לעומתנו.

אתה מנותק מהמציאות. אתה לא מוכן לקבל זאת, וכך עוד כמה אנשים כמוך. אבל מה לעשות - יש 7 מיליארד אנשים שחושבים כך, ופשוט בולעים אנשים כמוך בלי מלח. אזז אתה מוזמן להמשיך לחלום, אבל אם אתה רוצה להתקיים יש לך ברירה אחת, והיא להלחם על השרדותך. אני בוח שאתה עושה זאת במקום העבודה שלך - אני בטוח שאתה מנסה להציג את יכולותיך כדי שלא תפוטר , ועם ישראל צריך לעשות זאת במקום בו הוא יושב - כיון שהברירה האחרת הרבה יותר גרועה.

היו ניסיונות. עד כמה הניסיונות האלה היו רציניים? מכיר תקופות יותר ישנות שקבוצות עצומות של עמים נדדו ממקום למקום אבל עשו זאת? מה גרם בשנות ה20 שהיה הרבה יותר פוטנציאל לאיחוד לא לצאת לפועל? comfort zone anyone?

עמים נדדו כיון שהם היו נתונים ללחצים. אלה היו יכולים להיות שבטים או עמים אחרים שגרשו אותם בכוח, או רעב, או איזה רצון לשלוט באחרים (זוכר מה אמרתי קודם), אוו מיליון סיבות אחרות. ובמקרים רבים הנדידות הביאו למלחמות עד אשר אחד הצדדים - העם היושב במקום או העם הנודד - השתלט על הטריטוריה. ומה אפשר את העליה במאה ה-20? קונסטלציה די מורכבת של אוירה פוליטית של הקמת מדינות לאום, יחד עם אפשרויות כלכליות (היה מי ששילם) וטכניות (תקשורת ותחבורה).

אף על פי הרומנטיקה בסיפורך, היא לא תופסת עם המציאות, לא מבחינת לא היה אפשרי לבוא ולעשות משהו וגם לא ברמה של באתי אז מגיע לי, גם אם אין לי אסמכתא על כך.

אין בסיפור שלי שום רומנטיקה. בדיוק ההפך - אנחנו נדונים לכוחנות. אם בהגנה על עצמנו מפני חיות טרף, אם בשימוש בצייד חיות למזון ואם כדי להגן על עצמנו מפני שבטים או עמים אחרים או להשתלט על משאביהם. כך פועל הטבע, האנושי וגם זה שאינו אנושי. נכון שיש כמה עמים שלמדו לחיות בשלום זה עם זה, אחרי הרבה שנים של מלחמות פנימיות (למשל - עמי אירופה), אבל מדובר בהתפתחות חדשה מאד ומוגבל, שאינה מבטיחה להם דבר ביחסיהם עם שכנים מבחוץ (ואפילו לא לגמרי מבטיחה שהמלחמות הפנימיות לא יתחדשו, למרות שהאוירה העכשווית אכן רגועה).

תתמודד.

בכחול

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

CH@OS כתוב את הפיתרון שלך לבעיה ב מזרח התיכון , וכיצד לבצע אותו בפועל .

לא תאוריה ואם לא יסתדר - נשלם מחיר בדם שלנו ונאבד את החברה בישראל .

א- התייחס ליריביות בין הפלגים באיסלם - למה מה הסיבה ,, כי פלגי הערבים באיסלם הורגים אחד בשני , והפתרון שלך.

ב - התייחס ליריביות בין החמולות השונות של הערבים אשר רוצחות אחת את השניה , ביפו בנגב בעזה , - האם גם לישראלים יהיה מותר ואפשר .

ג - התייחס לג'יהאד העולמי אשר רוצח אזרחים ערביים בסוריה במצרים / סיני - רקטות על אילת .,

--- ובעצם רוצח בכל פינה בעולם ללא קשר ללאום ודת

ד - התייחס למצב בין סוריה אירן , לערב הסעודית .

ה - התייחס לרציחות על רקע כבוד המשפחה והמנטליות בחברה וברחוב הערבי והתאמתה לחיים ברחובות ישראל -

-- האם יהיה מותר לי לכסח ת'אחותי , או חוק אחד יהיה מקובל על כולם - והאם הערבים יקבלו זאת .

ו - התייחס לחוק הישראלי / בריטי / אירופאי - בדבר נישואים ואיסור ריבוי נשים , איך יאכף ואולי לא .

ז - הופעה ברחוב הציבורי לנשים וגברים - - חרדי מוסלמי , רעלה , וכו' .

ח - לימודים - הכרה במדינת ישראל כמדינת הלאום היהודי - הורדת תכנים של רצח ושנאה מספרי הלימודים של הערבים , האם יבוצע .

בבקשה רשום תשובות לפי כל סעיף , ואם צריך הוסף סעיפים נוספים ואולי נלמד פתרונות נוספים .

הוסף בבקשה קישור לדיונים דומים באחת ממדינות ערב - הדנים בנושא כי צריך להכיר ולקבל את מדינת ישראל .

כשם שאנו דנים , יהיה נחמד לקרוא את הדעות ולהבין וללמוד את הלך הרוח שם .

אייל .

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...