Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קיץ של הופעות, אבל איזה קיץ!

bagira
שימו לב! השרשור הזה בן 1543 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

IMG_0522.jpgיש לי רק שתי דברים להוסיף לשרשור הנפלא הזה.

1.the needle and the damage done

2.crown of thorns בגרסה של אדי

:puppydoge:puppydoge:puppydoge

את קורנל ראיתי ממרחק חיבוק בביקור האחרון שלו פה בגני התערוכה,בגאנז הייתי שורה ראשונה(ולא לשכוח את UGLY KID JOE שחיממו )

האמת שהתייאשתי מBRING PJ TO IL ,חשבתי שייצא מזה משהו.

עריכה אחרונה על ידי pipinoadar

"היום הוא המחר שאתמול דאגתם בגללו כל כך"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 295
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

העסק עם פרל ג'ם, או כל אמן/להקה אחרת הוא לא פשוט.

אין שום אמרגן ישראלי שיכול להביא את אחד מאלה במיוחד לישראל, זה לא שאין לו כסף, הוא פשוט לא יכסה את ההוצאה של הבאתם לארץ.

צריך לתפוס אותם בזמן הנכון, כשהם רק מגבשים את מסע ההופעות ולשכנע אותם שבין סוף הסיבוב האירופאי (בד"כ איטליה, לפעמים אתונה) ובין תחילת הקטע האסיאתי, להשאיר מספיק מקום לקפיצה לארץ הקודש.

צריך כמובן נכונות מצידם, נכונות מבחינת המצב הבטחוני ואחרי כל זה, עוד להכנס למשא ומתן שממנו לא תמיד תצא מורווח, איך בדיוק יכסו את ה 4.5 מליון דולר שהוצעות לסטונז להופיע בישראל, אין לי מושג.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה עם PJ זה שיש להם אנטי מהמדינה שלנו ולכן גם אם זה ישתלם להם כלכלית הסיכוי להסכמה מצידם נמוך.

"היום הוא המחר שאתמול דאגתם בגללו כל כך"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אומרים שהסולן שלהם אנטי ישראלי. מצד שני, החבר מ88fm שיש לו תוכנית רוק, מארגן איזה משהו בפייסבוק כדי להביא אותם לכאן והצליח לצלם אפילו את הסולן עם שלט "bring pj to israel", אז קשה לדעת..

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

עדיין מתלבט אם ללכת לסאונדגארגן/הפיקסיז/שניהם.

הכרטיסים המוזלים של "בהצדעה" עושים את ההתלבטות קלה יותר, זה שאני חיפאי עושה את ההתלבטות קשה יותר.

עדיין מפנטז שארקטיק מאנקיז/ארקייד פייר (או שניהם?) יבואו להופיע כאן בעשור הקרוב, איך שאני חם על הופעה שלהם..

Cadillac ATS Premium 2015

Citroën C5 Aircross Shine PK 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

OMG, חגיגת ניינטיז מתקרבת:

הפרודיג'י מגיעים לכאן ב-29 למאי! איזה כיף.

http://www.mako.co.il/music-news/local/Article-5ad466315139441006.htm

מעדכן: בנוסף לסאונדגרדן והפיקסיז, עוד 2 להקות הבטיחו את בואן לפסטיבל "רוקנרולר": Gogol Bordello (מגניבים ביותר) ו - The Hives (גם כן אחלה.. רוקרים שוודים), מה שעוד יותר מדרבן אותי לקנות כבר כרטיס :)

מדגם מייצג:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גוגול מדהימים ומומלץ לצפות ב everything is illuminated לפני ההופעה.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

טוב, עכשיו זה רשמי, הסטונז מגיעים, ב 4 ליוני, אבל ראב ראבאק, 695 ש"ח לכרטיס הכי זול? :cry:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רק הזדמנות של פעם בחיים, אלא גם כל החברה האלה לא צעירים, מחר אחד חוטף התקף לב וזהוא, אין יותר סטונז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתחיל ב - 700 ש"ח! הזוי.. והפעם אני אפילו לא מאשים את שוקי וייס, ידוע שהסטונז חמדנים בקשר לרווחים שלהם מהופעות.

אני אוותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...