Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קיץ של הופעות, אבל איזה קיץ!

bagira
שימו לב! השרשור הזה בן 1543 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הופעה מעבר לכל הציפיות, אני עדיין עם אנדרופינים בדם מההתרגשות.

לטובת המחפשים העתידיים:

* עד חצי שעה אחרי פתיחת השערים היה מקום כמעט בכל החניונים שמסביב, אני הגעתי יותר מוקדם לאצטדיון רמת גן והיה סבבה.

* הבעיה היא כמובן בצווארי הבקבוק ביציאה מהחניות, יש גם צווארי בקבוק להולכי הרגל בחציית הנחל.

* השד הרבה פחות נורא ממה שהיה נראה לי אישית והזמן הנוסף ביציאה לא היה עיכוב משמעותי מדי.

* אם אפשר תחבורה ציבורית, עדיף.

נפגש באותו המקום עוד חודש ושבוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 295
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מתי כבר כריסי היינד תחזור לפה עם הפרטנדרז?:-(

[video=youtube;okvl-9svtS0]

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי היה מאמין שאני אגור באירופה ואקנא בכם על הופעות של להקות... מי שהולך - תהנו בפיקסיז ובסאונדגרדן (על ה-hives אפשר לוותר. ראיתי אותם בהופעה וזה ממש לא שווה את המאמץ).

אחרי שראיתי ליינאפים של פסטיבלים כמו rock werchter בבלגיה, אני חייב להכריח את עצמי לקנות כרטיסים מראש לשנה הבאה...

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוני, ורכטר חובה!!

מישהו רוצה כרטיס לסאונדגרדן (ZONE A) ב-350 ש"ח?

חבר רוצה למכור לי זוג ב-700 (לא מוכן למכור בבודדת), אני צריך רק אחד, אז מחפש עוד שותף..

Cadillac ATS Premium 2015

Citroën C5 Aircross Shine PK 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנ"ל, הבנתי שהם להקת הופעת בת-***ת ופעם קודמת שהם היו בארץ הם העיפו ת'גג או מה שזה לא יהיה.

אגב, יש להם הופעה גם ביום חמישי (בלי פסטיבל, רק הם מופיעים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה ביוטיוב, הם עושים וואחד קרנבל על הבמה. הפיקסיז היה בסדר - נתנו את כל הלהיטים וכו' ברצץ, אבל אפס קשר עם הקהל.

הבונוס - ישבתי עם משינה, אפרת גוש וכל ההוז אנד הוז :)

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
תראה ביוטיוב, הם עושים וואחד קרנבל על הבמה. הפיקסיז היה בסדר - נתנו את כל הלהיטים וכו' ברצץ, אבל אפס קשר עם הקהל.

הבונוס - ישבתי עם משינה, אפרת גוש וכל ההוז אנד הוז :)

ישבת?

אני מבין שתמונת המשתמש היא באמת שלך וצולמה אי שם בשנות ה70?

:evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה קצת מוזרה, בראש השנה אני בלונדון, תמיד לפני נסיעה אני בודק מי מופיעה ביעד בתאריכים המדוברים.

קייט בוש ממש לא מעניינת (שלא לדבר על זה שכל 18 המופעים היו SOLD OUT תוך 10 דקות) אבל פתאום אני רואה הופעה שממש לא ציפיתי, MADNESS.

אז מה אתם אומרים, בפרספקטיבה של 35 שנה אחורה, הייתם הולכים לראות את מדנס?

ככה הם נראים ונשמעים כיום:

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מה שאני רואה, כל עוד ברור לך שאתה לא הולך להופעת רוק אלא למין משהו laid back כזה, יכול להיות סביר. הם נראים רדומים וזקנים, בלי אנרגיה, שזה קצת מבאס להופעה כזאת. חוצמזה, כמה כבר שירים נורמליים יש להם...

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נחזור רגע לסאונדגרדן:

התלבטתי קשות בין איזור B ל-A, בסוף החלטתי להוסיף את האקסטרא כסף והיה שווה כל שקל! עומדים ממש קרוב לבמה, לכל אחד יש את הספייס שלו ואף אחד לא דוחף/יורק/רומס אותך.. תענוג. נראה לי שמהיום אני מכוון רק לZONE A/גולדן רינג.

ולהופעה עצמה: כריס קורנל ושות' נתנו אחלה הופעה, בעטו ורשפו בלי רחמים ונראה לי שכולם ללא יוצא מן הכלל נהנו.

סטליסט מעולה (אפשר למצוא אותו כאן), אחלה אנרגיות. אהבתי :D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...