Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

onr ומים מזוקקים כנוזל שמשות ברכב + ניקוי שמשות

שימו לב! השרשור הזה בן 1268 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

1. ה ONR יעזור בפירוק הליכלוך ביעילות ובבטחה אבל בהחלט יש לנגב את הלשלשת בעדינות.

2. המגבת הצהובה תשמש לניקוי השמשה ואילו האדומה לניגוב סופי למטרת פיניש.

3. ה ALLCLEAN יכול לנקות שמשות בדילול גבוה אבל הוא לא חומר יעודי למטרה הזאת.

שלומי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באדומה אני רק מנגב בלי חומר נכון?

אז אני יכול להשתמש בנוזל לניקוי חלונות כמו בבית? הכחול הזה

חומר לניקוי חלונות ביתי מכיל אמוניה שעלולה לפגוע בצבע הרכב ולא בריאה לפלסטיקה של הרכב. המוצר הביתי בהחלט יבצע את העבודה אבל יש לנקוט משנה זהירות כדי לא להגיע למגע של החומר הביתי בפלסטיקה ובצבע הרכב.

קיים מוצר יעודי בשם

Window Clean שינקה את חלונות הרכב ולא מכיל חומרים מזיקים.

http://www.vixdetailing.co.il/Chemical-Guys-Window-Clean-1.html

במגבת האדומה יש להשתמש לניגוב סופי ללא חומר או לחילופין עם כמות חומר מזערית.

שלומי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם,

אני יודע שכבר שאלו כל מה שאפשר 2348248347 פעמים לפחות, השאלה שלי מתייחסת לניקוי שמשות.

לפי הטבלה של קנוורת' צריך לשים בערך 62 מ"ל לליטר מים לשימוש כQD, שאם אני מסתובב עם בקבוק של חצי ליטר בבגאז' וצריך למלא אותו פעם בחודש בערך זה סבבה, אבל לשים כזה ריכוז במיכל של הניקוי שמשות נראה לי מוגזם.

אני בטוח שיש פה עוד הרבה ששמים את החומר במיכל לניקוי השמשה- איך אתם מדללים?

תודה לעוזרים וערב טוב :)

Golf 1.6 2002-> Lancer 1.6 2007-> Swift 1.2 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מדלל בעין, אבל ממש בעדינות - qd או פחות. מספיק לי שהחומר נותן סיכוך למגב ומרטיב את השמשה, והמגבים עושים את היתר. אני גם לא רוצה לפגוע במנגנונים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש כל כך הרבה שימושים לחומר המדהים הזה... לפני זה הייתי משתמש בנוזלים של אוטודיפו הכחולים וניסיתי את הנוזל של קארפלן בריח תפוח, שאגב היה לא רע אבל זה מיותר לקנות חומר יעודי נוסף כשיש חומר אחד שעושה בעצם הכל.

אני מדלל ברמת qd וזה כרגע לפחות עושה עבודה טובה.

If you can't see the bright side of life, just polish the dull side

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני משתמשת בONR מדולל עם מים מזוקקים כנוזל שמשות כבר כמה חודשים. חייבת לציין שהנוזל עשה עבודה מעולה בימים של הסופות המגעילות עם הגשם כשהשמשה הייתה מתמלאת בבוץ.

הדילול הוא כ15 מ"ל חומר לשלושה ליטר מים. קרדיט לצ'יפופו: http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?487892-onr-%D7%95%D7%9E%D7%99%D7%9D-%D7%9E%D7%96%D7%95%D7%A7%D7%A7%D7%99%D7%9D-%D7%9B%D7%A0%D7%95%D7%96%D7%9C-%D7%A9%D7%9E%D7%A9%D7%95%D7%AA-%D7%91%D7%A8%D7%9B%D7%91&p=3967661&viewfull=1#post3967661

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשרך על הקרדיט :)

חייב לחדד ולציין שאין מנוס מלהשתמש במים מזוקקים.

גם הנוזל הכחול שמוכרים באוטודיפו וכו', לאחר תקופה גורם לאבנית.

ראיתי את זה בלא מעט רכבים.

נכון שבשניה וחצי ניתן לפרק את המתזים ולנקות אותם, אבל עדיין, למי יש כוח לזה.

בנוסף, לדעתי הנוזל הכחול/ירוק/סגול וחומרי הניקוי שלו, במגע עם הגג, מחלישים את ההגנה.

לא בדוק מדעית, סתם תחושה.

עוד סיבה למה נחמד/כדאי/משתלם לרכוש onr.

"יאללה בירי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דילול לQD אומר 180 מ"ל ל-3 ליטר (חצי מהבקבוק שקניתי)

וג'יפופו\ מורזילקה טוענים ששני פקקים (15 מ"ל) מספיקים.

אני מניח ש4 פקקים (30 מ"ל ל-3 ליטר) יעשו עבודה מספיק טובה? אני מקווה שזה יהייה מספיק לשטיפה של חרקים שמבחינתם האור שבקצה המנהרה מאיר עלי

Golf 1.6 2002-> Lancer 1.6 2007-> Swift 1.2 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תכלס זה שיפופו, אבל מזה משנה.

לא מבין למה להתייחס לנוזל שמשות כ-qd.

qd+שמשות = מריחות.

ממליץ לך להתחיל מהדילול הנמוך של 15 מ"ל לשלוש ליטר, תרגיש שלא מנקה מספיק טוב? אז תעלה את דילול.

חבל שתתחיל מדילול גבוה, "תזכה" למריחות, ואז תתבאס במשך שלושה ליטרים שלמים מכל מעבר של המגב על השמשה.

דרך אגב, בהנחה שיש לך בקבוק של ליטר, פקק אחד לא שווה 7.5 מ"ל, אלא 15 מ"ל.

"יאללה בירי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נצל"ש:

עד היום הייתי נוהג לשים חצי פקק (2-3 CC) של נוזל להסרת אבנית (דורגול) בכל מיכל (כ5 ליטר אצלי), כטיפול מונע בסתימות השפריצרים. זאת לאחר ניסיון מר עם סתימה רצינית מאוד.

להועיל? זה בהחלט מועיל. התופעה לא חזרה מאז (טפו.) , אבל זה היה טרם כניסתי לעולם הדיטיילינג.

האם החומר הזה מסוכן לצבע? אין ספק שבכל זאת הגג / מכסה מנוע סופגים חלק מהרסס. כדאי להימנע מההרגל?

M-TECH E46

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1268 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...