Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

onr ומים מזוקקים כנוזל שמשות ברכב + ניקוי שמשות

שימו לב! השרשור הזה בן 1273 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני משתמש גם בירוק וגם בכחול.

אבל לא כחומר לשפריצרים...

בכל אופן, בשטיפה, הירוק מותיר ברק חזק יותר.

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפרמיום בלו שנמצא בקטגורית המבצעים שייך לסדרה קודמת ואילו זה שנמצא בקטגורית "ג'אנטים" שייך לסידרה החדשה של CG.

ההבדל בין ה GLASSWORKZ (ששייך לסידרה קודמת ) לבין ה WINDOW CLEAN הוא בעיקר בסימני הניגוב(הצורך ב"באפינג" סופי) שכמעט ולא קיימים ב WINDOW CLEAN וקיימים באופן מוחשי ב GLASSWORKZ .

החלטנו לפנק במחיר אטרקטיבי ל GLASSWORKZ עד לגמר המלאי .

שלומי.

טוב, אז אני באמת לא רוצה להיות נודניק...אבל תסלחו לי שזה מפריע לי קצת בעין וקצת בהרגשה.

בדקתי באתר של CG, שני המוצרים גם GLASSWORKZ וגם SIGNATURE GLASS CLEANER עולים אותו מחיר.

http://www.chemicalguys.com/SearchResults.asp?Search=glass&Submit=

תחטטו בקישור, תראו ברשימה ששניהם בעלי מחיר זהה.

אני באמת לא מבין למה אני צריך לשלם יותר על מחיר שעולה בעצם ....אותו מחיר.

זו לא חפירה ולא קדיחה ולא נודניקיות, אני מנסה להבין באמת למה גובים יותר כסף.

***אגב, אם תראו, יש מוצר שלישי של CG לשמשות, לא מסדרת SIGNATURE והוא נמכר אפילו בדולר פחות.

עריכה אחרונה על ידי sharki25

If you can't see the bright side of life, just polish the dull side

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממה שקראתי באינטרנט נראה שהחומר הירוק משאיר מעט יותר הגנה ובעיקר ברק ותחושת חלקלקות גדולה יותר של הפח, כשההבדלים במחיר יחסית קטנים אני לא רואה סיבה למה לא ללכת על הירוק.

יש כאלה שלא מעוניינים בתוספת ברק, כמוני נניח, אז הם משתמשים בכחול.

למרות שעדיין יש לי חצי בקבוק ירוק, משאיר אותו בצד לעת הצורך.

הירוק משמעותית פחות טוב כנוזל סיכוך לפלסטלינה, לא הייתי ממליץ להשתמש בו לכך.

מעבר לזה, אותה יכולת ניקוי, ברק נחמד למי שאוהב, חלקלקות מעט טובה יותר, מה שכן - מאוד מכתים את הכפפה שתשתמשו בה, הרבה יותר מהחומר הכחול (יש כאלה שזה משנה להם).

"יאללה בירי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכתים ? מוזר,האם זה גם הורס את הכפפה ? או רק עניין של צבע ? מעניין העניין של הסיכוך פלסטלינה, מוזר שרק תוספת הקארנובה עושה שינוי כזה.אוסיף רק שכאן לא רואים שום הכתמה של הספוג\כפפה (והיא עוד לבנה), הוא טוען משהו הפוך ממה שאתה אומר, שדווקא הכחול הכתים לו את הכפפה ("

One thing I didn't like about the original blue ONR was that it stained the wash media. What I mean

is that it stays dirty even when you try to clean it by agitating it against the

grit guard

"), ככה שכנראה יש קשר לסוג הכפפה עצמה. עריכה אחרונה על ידי KoM

פסיכו פאסאט 1.8T

פסיכו ג'טה 2.0 FSI

ו-205 1.4i שנת 98 :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעבר לזה, אותה יכולת ניקוי, ברק נחמד למי שאוהב, חלקלקות מעט טובה יותר, מה שכן - מאוד מכתים את הכפפה שתשתמשו בה, הרבה יותר מהחומר הכחול (יש כאלה שזה משנה להם).

"מאוד מכתים את הכפפה שתשתמשו בה"

אם הייתי דייר חדש ולא מנוסה בפורום זה, משפט שכזה היה גורם לי להמנע מרכישת מוצר כמו ONR. המילה 'מכתים' אינה מתאימה.

רק אחדד עבור אנשים שמעולם לא התנסו ב ONR , המוצר עצמו לא מכתים, אם תשימו כפפה בתוך דלי עם ONR הכפפה תצא נקייה לחלוטין.

הלכלוך שעל הרכב הוא המכתים ובשילוב עם ONR הוא נדבק היטב לכפפה עד לרמה שהיא נהיית ממש שחורה.

תופעה זו כמעט ולא קיימת עם סבונים אחרים וכל מי שעבד עם ONR בהכרח ידע על מה מדובר.

פשוט צריך לשטוף את הכפפה בתדירות גבוהה.

גם החומר הכחול וגם הירוק "מכתימים" שניהם, לא יודע מי יותר.

זה שהחומר מתנהג כך, זה אחד היתרונות הכי גדולים שלו, לכן הוא גם כלכך יעיל בניקיון rinseless wash או waterless wash.

:wink: if it's not clean enough :arrow: add some elbow grease

**Warning, this post may contain sarcasm ... it's your decision to get upset about it**

בבקשה לא לשלוח לי ה.פ עם שאלות שרלוונטיות לפורום דיטיילינג :nono:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צודק, לקחתי כמובן מאליו שמרוב החפירות על onr כולם מודעים ליכולת ההכתמה.

אין לי אינטרס שמישהו לא יקנה, להפך, יש לי אינטרס שיתחילו למכור onr בכל מכולת שכונתית.

"יאללה בירי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אותי מעניינים גם ההבדלים ביכולות הסיכוך שעליהם דיברת, חיפשתי הרבה באינטרנט על ההבדלים ולא מצאתי יותר מדיי. מבחינת דילול לשימוש כחומר סיכוך אין הוראות שונות בין שני הסוגים, וקשה לי להבין למה קצת תוספת קארנובה עושה הבדל.

פסיכו פאסאט 1.8T

פסיכו ג'טה 2.0 FSI

ו-205 1.4i שנת 98 :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להבין למה למה מהבחינה הטכנית פחות שינה לי.

הנסיון עם שניהם מדבר אחרת, בדילול זהה, הכחול עשה עבודה טובה, הירוק עבודה גרועה.

עם אותה הפלסטלינה.

חיפשתי ברשת קצת מידע וחוויות דומות, מצאתי שאני ממש לא היחיד, אחפש לינקים אם זה ממש משנה.

(נסיון של חבר פורום לא נחשב? :) )

"יאללה בירי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, אז אני באמת לא רוצה להיות נודניק...אבל תסלחו לי שזה מפריע לי קצת בעין וקצת בהרגשה.

בדקתי באתר של CG, שני המוצרים גם GLASSWORKZ וגם SIGNATURE GLASS CLEANER עולים אותו מחיר.

http://www.chemicalguys.com/SearchResults.asp?Search=glass&Submit=

תחטטו בקישור, תראו ברשימה ששניהם בעלי מחיר זהה.

אני באמת לא מבין למה אני צריך לשלם יותר על מחיר שעולה בעצם ....אותו מחיר.

זו לא חפירה ולא קדיחה ולא נודניקיות, אני מנסה להבין באמת למה גובים יותר כסף.

***אגב, אם תראו, יש מוצר שלישי של CG לשמשות, לא מסדרת SIGNATURE והוא נמכר אפילו בדולר פחות.

השאלה הנכונה צריכה להיות מדוע גובים מעט כסף עבור ה GLASSWORKZ ולא מדוע גובים יותר על ה SIGNATURE WINDOW CLEANER..

סמוך עלינו שכיבואנים של המוצר אנחנו מכירים את הלינק באתר של Chemical Guys.

המוצר נמצא בקטגוריית "מבצעים ועודפים" בגלל שמבחינת מצבת המוצרים שלנו/התמחור שלנו אנחנו מעוניינים שהוא יימכר במחיר הספציפי שהוא נמכר ועד גמר המלאי,זה בטח שלא המחיר הראלי שלו .

בעבר מחיר ה GLASSWORKZ ,לפני עידן ה WINDOW CLEANER היה יקר יותר משמעותית,האם זה היה מרגיש לך טוב יותר אם המחיר של ה GLASSWORKZ היה יקר יותר ממחירו הנוכחי?

שלומי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שאתם רואים, אני לא הגבתי מיד...למה לא? כי בבית שלי מחכה לי רשימת החומרים שהזמנתי מלפני כ-8 חודשים.

את ה GLASSWORKZ קניתי ממכם, VIX, והוא נמכר ב 39 שקלים, בדיוק כמו שכתוב כרגע באתר ואז הוא לא היה בעודפים.

המוצר ה"חדש" נמכר ב 20 ש"ח יותר....אני מדבר על מחירי מחירון. 39 לעומת 59. ושוב אני חוזר שלמרות שהיצרן מוכר את המוצרים במחיר זהה לחלוטין.

אני לא רוצה להתנגח איתכם, לא זו המטרה, אחרי הכל כולנו פה על מנת לפתח ולקדם את עולם הדיטיילינג לטובת כולנו.

אני לקוח שאוהב לדעת על מה אני משלם, אם נראה לי שיש חריגה מסוימת אז לא כואב לשאול.

זה בסדר להפגין שקיפות ולהסביר ללקוח מתעניין למה הוא רואה מה שהוא רואה.

http://IMG_20140511_WA0005.jpg

עריכה אחרונה על ידי sharki25

If you can't see the bright side of life, just polish the dull side

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחירי חלק גדול מהמוצרים עלו בשנה האחרונה וזאת עובדה ידועה. חלק ניכר מסיבת עליית המחירים היא כתוצאה מעליית מחירים של CG העולמית מול היבואנים המקומיים,עלית מחירים שכזאת שבין היצרן ליבואן לא תמיד משתקפת במחיר שאתה רואה באתר היצרן אבל בהרבה מקרים משתקפת במחיר שהצרכן (במקרה שלנו הישראלי) משלם.

עליית המחירים עליה דיברתי היא הסיבה העיקרית אבל מעורבים פה גם נושאי תפעול ושאר ירקות שגם לא עזרו להשאיר את המחיר כפי שהיה בעבר.

אם ה GLASSWORKZ היה נמכר היום כמוצר הדגל(או בכלל כמוצר מדף) של VIX לניקוי חלונות סביר להניח שהיה נמכר במחירו הראלי-מחיר דומה ואולי זהה למחיר ה

WINDOW CLEANER החדש,כלומר מחיר המחירון שלו היה גבוה יותר.

ה

GLASSWORKZ שאתה רואה במחיר כל כך זול (29 שקלים ולא 39) הוא מוצר שיש ממנו יחידות בודדות ובגלל זה נמצא בקטגוריית " עודפים ומבצעים "

שלומי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו יכול לפרט?

QD = quick detailer

הנה משהו נחמד ( כתגובה לשאלתו של יוזר בשם "אשכים") :?

Quick Detailer Defined

QUICK DETAILING - THE FACTS

עריכה אחרונה על ידי Kenworth

:wink: if it's not clean enough :arrow: add some elbow grease

**Warning, this post may contain sarcasm ... it's your decision to get upset about it**

בבקשה לא לשלוח לי ה.פ עם שאלות שרלוונטיות לפורום דיטיילינג :nono:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1273 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...