Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

onr ומים מזוקקים כנוזל שמשות ברכב + ניקוי שמשות

שימו לב! השרשור הזה בן 1268 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נצל"ש:

עד היום הייתי נוהג לשים חצי פקק (2-3 CC) של נוזל להסרת אבנית (דורגול) בכל מיכל (כ5 ליטר אצלי), כטיפול מונע בסתימות השפריצרים. זאת לאחר ניסיון מר עם סתימה רצינית מאוד.

להועיל? זה בהחלט מועיל. התופעה לא חזרה מאז (טפו.) , אבל זה היה טרם כניסתי לעולם הדיטיילינג.

האם החומר הזה מסוכן לצבע? אין ספק שבכל זאת הגג / מכסה מנוע סופגים חלק מהרסס. כדאי להימנע מההרגל?

בהחלט כדאי לוותר,זה פגיעה לטווח הרחוק לא הקרוב, אז לא כזה נורא.

כל פעם שהמיכל של הנוזל נגמר שים את החומר מהול בקצת מים ותשפריץ כדי שיעבור במערכת, לאחר מכן תנקה עם קצת מים את האזורים בפח שנפגעו, זה טיפול מונע מספק כנגד אבנית.

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מה שידוע לי בירוק אין קרנובה, לא יודע אם בכלל יש אונר שיש בו קרנובה, בירוק יש תוספת ווקס.

יש קארנובה ב-onr w&w, ומפה שמו.

בנוסף, על הבקבוק עצמו רשום with carnuba.

KoM, גם ב-onr הירוק השתמשתי בתור נוזל ניקוי לשמשות במשך תקופה ארוכה, הכל תקין ואין שום מניעה.

"יאללה בירי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מניעה לדעתכם לשים את ה-ONR הירוק (זה עם הקארנובה) כחומר לנוזל שמשות ?

משתמשת בONR ירוק בתור נוזל שמשות (זה היחיד שיש לי כרגע), כמו שציינתי קודם, אין שום בעיה.

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממה שקראתי באינטרנט נראה שהחומר הירוק משאיר מעט יותר הגנה ובעיקר ברק ותחושת חלקלקות גדולה יותר של הפח, כשההבדלים במחיר יחסית קטנים אני לא רואה סיבה למה לא ללכת על הירוק.

פסיכו פאסאט 1.8T

פסיכו ג'טה 2.0 FSI

ו-205 1.4i שנת 98 :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חומר לניקוי חלונות ביתי מכיל אמוניה שעלולה לפגוע בצבע הרכב ולא בריאה לפלסטיקה של הרכב. המוצר הביתי בהחלט יבצע את העבודה אבל יש לנקוט משנה זהירות כדי לא להגיע למגע של החומר הביתי בפלסטיקה ובצבע הרכב.

קיים מוצר יעודי בשם

Window Clean שינקה את חלונות הרכב ולא מכיל חומרים מזיקים.

http://www.vixdetailing.co.il/Chemical-Guys-Window-Clean-1.html

במגבת האדומה יש להשתמש לניגוב סופי ללא חומר או לחילופין עם כמות חומר מזערית.

שלומי.

מה היתרונות של החומר הזה לעומת ה GLASSWORKZ שאני משתמש בו כרגע? על פניו יש להם אותן התכונות חוץ מהמחיר.

אגב, משהו שראיתי באתר שלכם, ויקס, לפני כמה דקות זה שאת הפרימיום בלו לג'אנטים למשל, יש בקטגוריה שלו וגם ב"מבצעים ועודפים", כלומר הוא נשאר במלאי שזה טוב.

החומר לחלונות GLASSWORKZ מופיע ב"מבצעים ועודפים" אבל לא מופיע ב"ניקוי שמשות", במקומו מופיע WINDOW CLEAN.

זה אומר שמעכשיו אצטרך לשלם עוד 30 ש"ח בשביל חומר לחלונות של CG? :nono:

אז אני יכול להשתמש בנוזל לניקוי חלונות כמו בבית? הכחול הזה

בקשר לבחור שרוצה להשתמש בחומר לחלונות הביתי...השימוש בחומר לחלונות מותר, זה לא שאסור.

לא יבוא שוטר ויעצור אותך על שימוש בחומר לא יעודי, מה שכן, החומר מכיל מרכיבים שונים שעלולים עם הזמן להזיק לסביבת החלון..פלסטיקה, גומיות, צבע וכו'.

זה לא משהו שרואים מיד אבל זה נזק מצטבר.

השימוש בחומר היעודי והבטוח (והאיכותי ברוב המקרים) זה מה שמבדיל אותי מהשכנה ששוטפת את הרכב עם צינור מים ללא סבון ועוברת עם מטלית של סנו ->

ההשקעה בפרטים הקטנים.

עריכה אחרונה על ידי sharki25

If you can't see the bright side of life, just polish the dull side

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה היתרונות של החומר הזה לעומת ה GLASSWORKZ שאני משתמש בו כרגע? על פניו יש להם אותן התכונות חוץ מהמחיר.

אגב, משהו שראיתי באתר שלכם, ויקס, לפני כמה דקות זה שאת הפרימיום בלו לג'אנטים למשל, יש בקטגוריה שלו וגם ב"מבצעים ועודפים", כלומר הוא נשאר במלאי שזה טוב.

החומר לחלונות GLASSWORKZ מופיע ב"מבצעים ועודפים" אבל לא מופיע ב"ניקוי שמשות", במקומו מופיע WINDOW CLEAN.

זה אומר שמעכשיו אצטרך לשלם עוד 30 ש"ח בשביל חומר לחלונות של CG? :nono:

בקשר לבחור שרוצה להשתמש בחומר לחלונות הביתי...השימוש בחומר לחלונות מותר, זה לא שאסור.

לא יבוא שוטר ויעצור אותך על שימוש בחומר לא יעודי, מה שכן, החומר מכיל מרכיבים שונים שעלולים עם הזמן להזיק לסביבת החלון..פלסטיקה, גומיות, צבע וכו'.

זה לא משהו שרואים מיד אבל זה נזק מצטבר.

השימוש בחומר היעודי והבטוח (והאיכותי ברוב המקרים) זה מה שמבדיל אותי מהשכנה ששוטפת את הרכב עם צינור מים ללא סבון ועוברת עם מטלית של סנו ->

ההשקעה בפרטים הקטנים.

הפרמיום בלו שנמצא בקטגורית המבצעים שייך לסדרה קודמת ואילו זה שנמצא בקטגורית "ג'אנטים" שייך לסידרה החדשה של CG.

ההבדל בין ה GLASSWORKZ (ששייך לסידרה קודמת ) לבין ה WINDOW CLEAN הוא בעיקר בסימני הניגוב(הצורך ב"באפינג" סופי) שכמעט ולא קיימים ב WINDOW CLEAN וקיימים באופן מוחשי ב GLASSWORKZ .

החלטנו לפנק במחיר אטרקטיבי ל GLASSWORKZ עד לגמר המלאי .

שלומי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1268 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...