Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גיבוב ההודעות. בנצי שוכח. הגיבוב זוכר

razmel

פוסטים מומלצים

• תגובות 32.2 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• locomotive

3548

• rupni

2410

• SlowRide

2157

• Danix60

1767

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

"כשאני עובר לבנין חדש אני ניגש לחמשה-שה שכנים, מציג את עצמי כדייר החדש, שואל לשמם ומבקש הטלפון שלהם לכל מקרה.

אח"כ אני מחפש את הרשתות WIFI, מכניס בסיסמה של כל שם משפחה את מספר הטלפון, בודק למי יש את החיבור המהיר ונשאר איתו".

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אסף גרניט: "נשים מתחילות איתי במסעדה"...

כנראה שקיים מחסור בגברים איכותיים וגם נאים ועם הרבה כסף.

https://pplus.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5313017,00.html

https://pplus.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4882033,00.html

עריכה אחרונה על ידי מרק10

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הציץ לי עכבר דרך חריץ בתקרה, השעה מאוחרת כעת ואין סיכוי שאעלה לעליית הגג עכשיו כי אין שם תאורה ככה שזה ימתין למחר, אלך לקנות מלכודת (מאיזה סוג?) ואפזר כמה מהם למעלה.

היכן כדאי להניח אותם?

Gn'f'R

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא לשחרר עכבר לחופשי!! הם חוזרים, כמו חתולים. מניסיון מר.

כמובן שעכבר שטופל בשיני חתול לא יחזור משדות הצייד הנצחיים, אבל כזה שנלכד עם מלפפון - בהחלט שכן.

לפני די הרבה שנים שחררתי עכבר שלכדתי במלכודת קופסא, לקח לו יומיים לחזור למרפסת השירות ולנגוס בעוד כמה תפוחי אדמה. הפעם גורלו היה מר, מלכודת דבק.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם שאלה: איך אתה יודע שזה אותו עכבר?

פות"ש - כמובן, לשחרר בשדה רחוק מהבית!

Sent from my Redmi 3S using Tapatalk

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידוע שעכברים/חולדות חוזרים לזירת הפשע.

עד לפני 50 שנה לאף אדם שפוי לא היה עובר בראש לשחרר עכבר שנתפס במלכודת. החיות האלה מתרבות בקצב לא הגיוני ומעבירות מחלות שונות ומשונות.

אני גם ממליץ על פתרון קטלני יותר, אם חתול ואם אחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם שאלה: איך אתה יודע שזה אותו עכבר

קרא לו בשם, והעכבר ענה

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלוי איפה משחררים אותם. בצבא שחררתי במשרד של הרס"ר עכבר שתפסתי במגורים, אף פעם לא חזר.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני די הרבה שנים שחררתי עכבר שלכדתי במלכודת קופסא, לקח לו יומיים לחזור למרפסת השירות ולנגוס בעוד כמה תפוחי אדמה. הפעם גורלו היה מר, מלכודת דבק.

1. סתם ככה מהתעניינות כללית, מאיפה הגעת למסקנה שזה אותו עכבר?

2. עזוב, שכח מהאגדה האורבנית הזאת, עכברים לא חוזרים.

3. מלכודת דבק היא מאוד אכזרית וחבל מאוד שבחרת להשתמש בה. היא כבר לא חוקית בכל אירופה ולמעשה גם בישראל הליך הפיכתה ללא חוקית נמצא בעיצומו.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה, לא קעקעתי אותו לפני ששחררתי אותו. אבל החזרה תוך יממה או שתיים, והעובדה שלא סבלתי יותר מביקורי עכברים אחרי שחוסל תומכת בכך.

לגבי הדבק - השתמשתי בו אחרי שהעכבר לא נלכד שנית במלכודות קופסא, אבל המשיך לנגוס בתפוחי האדמה. נזקקתי למשהו שיטעה אותו. אני לא בטוח שהטבעה בתוך מלכודת קופסא, או סתם הרעבה שלו בתוך מלכודת המושלכת לאשפה, הרבה פחות אכזרית.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...