Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גיבוב ההודעות. בנצי שוכח. הגיבוב זוכר

razmel

פוסטים מומלצים

מרטב שרוצים לצופף נוסעים, שמעתי שגם מורידים תאי שירותים לטובת עוד מושבים.

יש לציין שזאת פעם ראשונה שאני טס עם KLM ומה שגרם לי לסגור זה המחיר - ואפילו יצא שהמחיר הכי זול היה דרך חברת התעופה עצמה ולא דרך הסוכנים (סקייסקנר הציג את התוצאה הכי זולה באתר של KLM).

אז מהארץ לאמסטרדם וחזרב יהיה לי 737 בסיסי שהבנתי שהוא בלי מערכות בידור אישיות, מאסטרדם לסאן פרנסיסקו יהיה לי 747 שהבנתי שכן יש בו מערכות בידור אישיות וההתלבטות שלי זה אם לשדרג לאקונומי פרימיום, כי זה טיסה של 11 שעות ואני חייב מקום לרגליים וההפרש בין שדרוג למושבים ליד היציאת חירום לאקונומי פרימיום היא נמוכה מאוד.

בחזור מניו יורק לאמסטרדם אני טס באיירבוס A330 והטיסה בפועל תהיה על דלתא.

זכור לי בטיסה שלי עם חברת סוויס שבסרטים של המערכת בידור יש אופציה לתרגום בעברית בסרטים ואותו דבר גם בלופטהאנזה - מקווה שגם ב-KLM יהיה לי משהו בסגנון.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 32.2 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• locomotive

3548

• rupni

2410

• SlowRide

2157

• Danix60

1767

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לא מעט שליחים נהרגו ונפצעו לצמיתות בגשם, כי אתם לא הייתם מוכנים לבשל בבית או לקחת את הרכב הממוגן שלכם ולנסוע 10 דק לקחת טייקאווי. מי ישמע.

לא מעט זקנות נדרסו כי אני ישבתי על הספה בסבבה שלי ולא יצאתי לרחובות לחפש זקנות החוצות את הכביש ):

אולי אם יותר אנשים היו מתחשבים כמוך, יותר שליחים היו חיים ויותר זקנות היו מסתובבות בבטחה

(וברצינות: להאשים את האדם שמזמין אוכל בחורף זו אחת הדעות היותר... מעניינות(?) שקראתי לאחרונה, ויש פייט, סחטיין)

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו מחפש מנוע לפרויקט? יש עכשיו מנוע של לה-פרארי עם 20 מייל על השעון באיביי. שלכם תמורת סכום סמלי של 385 אלף דולר.

https://www.ebay.com/itm/2017-FERRARI-LA-FERRARI-ENGINE-/253330916344

A good drive is measured with G's, not KMH

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהה, לא שווה את הכסף.

תמורת 5.6% מהמחיר אתה מקבל מנוע hellcat

https://www.ebay.com/itm/2015-Hemi-6-2L-Hellcat-Engine-Package-Hot-Rod-Project-Engine-Package-1502/202155172077?_trkparms=aid%3D333008%26algo%3DRIC.MBE%26ao%3D1%26asc%3D20131231133846%26meid%3De44638ebf4ce4f0bbab85e4f876192de%26pid%3D100010%26rk%3D6%26rkt%3D6%26sd%3D253330916344&_trksid=p2047675.c100010.m2109

אפילו אותו נפח , (כמעט )

עריכה אחרונה על ידי YaronNahum

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה, אבל עם כל הכבוד למנוע של ההלקאט, מעדיף את הV12 האיטלקי.

הבעיה היא שהוא עולה כמו 20 מנועי הלקאט :shock:

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנוסף אני לא חושב שלמנוע האיטלקי יהיו חלקים של אפטר מרקט , ואם עושים פרוייקט, אז תמיד כדאי שיהיה קצת מבחר.

Sent from ...

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם מנוע כזה, מספיק שהוא יישב בתא המנוע, לא צריך להוסיף לו כלום.
פרארי עצמם לא כ"כ מסכימים איתך. ע"ע KERS.

I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it is what you do with the gift of life that determines who you are

Mewtwo -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשזה בתוך הלה-פרארי, לבריאות.

כל מה שאמרתי זה שאם יש לי את המנוע הזה, מספיק לי שהוא יישב בתא המנוע, לא צריך להוסיף לו כלום מבחינתי.

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אל תגזים, לא תוסיף מדחס למזגן?

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אם אתה מכניס אותו לאופל קורסה?

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...