Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דיטיילינג בפעם הראשונה

שימו לב! השרשור הזה בן 3997 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ביום שבת החלטתי ליישר קו, אחרי 5 שנים שלא נגעה טיפה של ווקס על הרכב של אבא שלי.

החלטתי לרכוש את הערכה קומפלט של מגווירס Paint Restoration Kit.

o0mktgtjdyvn.jpg

לפני כן, היו די הרבה דברים שהציקו לי בעין. למשל השריטות מהציפורניים בדלתות וסימני פתיחת דלתות.

שטפתי את הרכב עם השמפו, ולאחר מכן יישמתי פלסטלינה על כל הרכב (ובאמת שחשבתי שהרכב שלי נקי אחרי השטיפה - הפלסטלינה הלבנה הוכיחה לי עד כמה לא).

לאחר מכן יישמתי פוליש קומפאונד על כל הרכב, בדגש על כל המקומות הפגועים. היה טיפה קשה כי היה חם והייתה רוח חזקה שייבשה את החומר די במהירות, ולא ממש אפשר לי לעבוד איתו במקסימום. אבל התוצאות עדיין משביעות רצון.

לאחר מכן יישמתי את הווקס wax carnauba plus שהיה מצורף בערכה, והנה לכם התוצאות:

לפני:

zhci5jnnjm0m.jpg

אחרי:

kzwg4qdniywo.jpg

לפני:

hite2nvzhngn.jpg

אחרי:

twwm54oyziye.jpg

פרופיל:

mejdgry1kizx.jpg

ועוד תוספת, מצאתי את הפגמים האלה בצבע כתוצאה מלשלשת ציפורים שהתייבשה (הבעלים הקודמים של הרכב).

dmezkzyjjw4a.jpg

יש דרך לטפל בזה כך שלפות לא יינזק עוד יותר ובעתיד תתחיל להתקלף הלכה והצבע?

מוזמנים לשאול ולהתייעץ בתחום מצלמות דרך לרכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש יפה, כל הכבוד, קריעת תחת אבל שווה כל מאמץ.

המוצרים של meguiar's, ממש טובים, ואם מסתכלים על תמורה לכסף, אז בכלל זה מותג שמנצח בגדול!

גם לי יש פיצוצים כאלה בצבע, דיטיילר אחד אמר לי שאולי אפשר לשייף, ואז פוליש. נחכה שמישהו יותר מקצועי/מנוסה ייתן חוות

דעת.

C4 1.6 thp exclusive Made in France- Prefected in my garage

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן סיוויק :)

צילמתי עוד מספר תמונות אבל משום מה אני לא מוצא אותן :( בין השאר העלמתי סמני צבע מספרי שאיכשהו הגיע לכנף הקדמית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחלה תוצאות,איך היה לעבוד עם פוליש ללא מכונה?

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את האמת הזעתי כמו חמור, כאבה היד והחומר התייבש יחסית מהר (עבדתי בחלקים של 40X40 ס"מ) אבל סה"כ זה כיף לעשות משהו בעצמך ואחרי הכל רואים את התוצאה - מבינים שזה היה שווה את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לדעת מהיכן נרכשו המוצרים?.

http://1click2buy.co.il/meguiars/Meguiar's-Paint-Restoration-K

מה שמוזר, זה שקבלתי קבלה על שם 1click2buy, אבל בטופס המשלוח כתוב "השולח: ג'ימ שופ, אלנבי 17 חיפה" - שזהו בעצם מחסן החנות של ג'ים שופ..מה הקשר אינלי מושג אבל העיקר שקיבלתי את המוצר בזמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3997 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...