Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יישום אוטם צבע מחייב שימוש בפלסטלינה תמיד?

שימו לב! השרשור הזה בן 3995 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום

יישמתי לפני חודש וחצי אוטם של FINISH KARE

נניח ואני רוצה ליישם אותו שוב כעת יש צורך לעשות שוב פלסטלינה או שאפשר בלי?

ראיתי שהPRIMA AMIGO גלייז מתאים לאוטם הזה

האם מומלץ לקנות אותו ?

אם אקנה אותו כמובן שאעשה הכל מחדש פלסטלינה גלייז ואז אוטם צבע

תודה

קשה באימונים קל בים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכיר את הטריק של ה"שקית פלסטיק" ?

תבדוק אם הצבע זקוק לפסטלינה, תשים שקית פלסטיק דקה ( כמו של סנדוויץ ) על היד ותרגיש את הצבע, אם הוא מחוספס אתה צריך פלסטלינה

אם הצבע חלק גם עם שקית פלסטיק אז לא צריך.

בדרך כלל צריך לעשות פלסטלינה כל חודש - חודשיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכיר את הטריק של ה"שקית פלסטיק" ?

תבדוק אם הצבע זקוק לפסטלינה, תשים שקית פלסטיק דקה ( כמו של סנדוויץ ) על היד ותרגיש את הצבע, אם הוא מחוספס אתה צריך פלסטלינה

אם הצבע חלק גם עם שקית פלסטיק אז לא צריך.

בדרך כלל צריך לעשות פלסטלינה כל חודש - חודשיים.

מה ההגיון לעשות כל חודש חודשיים כאשר רוב האנשים (לפחות כאן בפורום) משתדלים ליישם אוטם צבע על רכבם.

כל חודש חודשיים אתה מחליף אוטם צבע?

:wink: if it's not clean enough :arrow: add some elbow grease

**Warning, this post may contain sarcasm ... it's your decision to get upset about it**

בבקשה לא לשלוח לי ה.פ עם שאלות שרלוונטיות לפורום דיטיילינג :nono:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הפלסטלינה זה לפי הרגש למרות שזה לא קריטי לוקח לעשות לכל הרכב 15 דקות בדיוק

מה לגבי הPRIMA AMIGO שווה לקנות אותו בתור גלייז?

או שמספיק האוטם צבע FINISH KARE

המגנזיום ברכב שלא נשטפו חודש וחצי אתמול העברתי אצבע על הלכלוך והמגנזיום נקי ללא מאמץ

שטיפה קלה והוא מצוחצח

קשה באימונים קל בים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שאמר rupni אבל לא רק.

המוצר הזה הוא cleaner glaze וזה אומר שמעבר למילוי השריטות הוא בעל יכולות ניקוי חזקות מאוד ובכך הוא מכין את השטח היטב לפני האוטם (יש שיגידו שיותר טוב ממוצרים כמו IPA).

האוטם ישב הרבה יותר טוב לאחר יישום ה-prima. כמובן שאם מדובר ברכב שיצא מפוליש ואין עליו שריטה אזי הPrima amigo מיותר.

:wink: if it's not clean enough :arrow: add some elbow grease

**Warning, this post may contain sarcasm ... it's your decision to get upset about it**

בבקשה לא לשלוח לי ה.פ עם שאלות שרלוונטיות לפורום דיטיילינג :nono:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש ברשותי סוזוקי סוויפט 2008 , הרכב מעולם לא עבר פוליש אך גם אף פעם לא נשטף במכונה , תמיד שטיפה ידנית עד כה עם ווקס סינטטי של מגווירס nxt 2.0 ועכשיו עם האוטם צבע המעולה של finish kare

חומר סיכוך של dodo juice מעולה וחסכוני

אני אשקול אם להזמין את האמיגו

קשה באימונים קל בים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין חובה לכלום.

השאלה לאיזה רמה מכוונים.

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנצל לשאלה על יישום האוטם.

האם בין יישום ליישום של האוטם מומלץ ליישם IPA, בשביל להוריד את שאריות האוטם הקודם כדי שהאוטם יתפס טוב על הצבע? או שמשתמשים ב IPA רק לאחר פוליש?

ארליך, תביא אורז, מקרוני וביצים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אישית לא רואה את הצורך בשימוש בIPA אם אתה מיישם את אותו האוטם, הרי שאם יש שאריות של האוטם הקודם אז זה רק ישאיר עוד הגנה לא?

נ.ב איך אתה מכין את הIPA שלך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין חובה לכלום.

השאלה לאיזה רמה מכוונים.

נכון מאוד.

יש בית שמאי שמחמירים, ובית הלל שמקלים, לא יקרה דבר אם לא תעשה פלסטלינה בכל פעם לפני יישום אוטם, אם כי בלי שום קשר מומלץ אחת ל-3 חודשים בערך לעשות פלסטלינה.

אגב הטריק שהזכיר גל ששון עם השקית, עובד אפילו טוב יותר עם העטיפת צלופן של קופסת סיגריות, פשוט להוציא אותה מהקופסא כפי שהיא ולהשחיל 2 אצבעות, לעבור על הצבע ולהרגיש האם מחוספס או חלק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אישית לא רואה את הצורך בשימוש בIPA אם אתה מיישם את אותו האוטם, הרי שאם יש שאריות של האוטם הקודם אז זה רק ישאיר עוד הגנה לא?

נ.ב איך אתה מכין את הIPA שלך?

יישמתי עד עכשיו את האוטם על רכב חדש פעם אחת, אז לא היה צורך בIPA.

אבל הבנתי שזה ממש פשוט עם ריכוזים שונים של כהל פשוט עם מים מזוקקים או אפילו מי ברז(?), לא התעמקתי בנושא.

ארליך, תביא אורז, מקרוני וביצים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תרשו לי להיות Kenworth לרגע.

כל מה שאתם מחפשים על IPA נמצא פה http://www.autogeekonline.net/forum/hot-topics-frequently-asked-questions/31183-how-mix-ipa-inspecting-correction-results.html (אני יודע שזה לא הקישור הנכון אבל זה מה שמצאתי)

Renault Clio sport 2001 - Sold

תקשיב מה דניקס אומר לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3995 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...