Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

למה בארץ אוהבים גיר אוטומטי

sk
שימו לב! השרשור הזה בן 7136 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי המון גיליונות של EVO, ואני מאוד אוהב את הגישה שלו (כמעט ורק מכוניות המכוונות להנאה מנהיגה), אבל הוא קצת התקלקל בשנים האחרונות. יותר מדי סתירות פנימיות וחוסר החלטיות. מגזין CAR הוא עדיין מהטובים ביותר, וגם לטופגיר ואוטוקאר יש יתרונות.

את המגזין השני שציינת אני באמת לא מכיר.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 98
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפותח השרשור :

תקן אותי אם אני טועה , אבל S CLASS , סדרה 7 ו A8 מזמן אינן נמכרות עם גיר ידני, אלא רק עם תיבות אוטומטיות ( חכמות, אבל אוט' ) .

אז בוא אני אסביר לך שיהיה לי כסף לקנות את המכוניות האלה אני אהיה אחרי פנסיה

ואז באמת אני אצרך גיר אוטומט, אבל אני בן 24 וכמעט רוב המכוניות שיש במדינה גיר אוטומט

מה שגורם לצמצום מבחר המכוניות לצעירים

ובקשר לגירים האוטומט החכמים זה עדיין לא אותה חווית הנהיגה של גיר רגיל תמיד יהיה חסר משהו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז בוא אני אסביר לך שיהיה לי כסף לקנות את המכוניות האלה אני אהיה אחרי פנסיה

ואז באמת אני אצרך גיר אוטומט, אבל אני בן 24 וכמעט רוב המכוניות שיש במדינה גיר אוטומט

מה שגורם לצמצום מבחר המכוניות לצעירים

ובקשר לגירים האוטומט החכמים זה עדיין לא אותה חווית הנהיגה של גיר רגיל תמיד יהיה חסר משהו

לא יודע לגבי סדרה 7..

אבל גיר ידני ב S CLASS יש! (וגם יש הרבה כאלה בפריז) וגם בA6 וA8 יש גיר ידני.

A6 ידנית עם מנוע 3.2FSI הייתה אפילו בארץ בהשקה של הA6 החדשה.

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

אם אתה חובב גיר ידני, כמו שאני הייתי חובב נהיגה בידני בצעירותי, יש סיכוי טוב שזה יעבור לך תוך עשר שנים וקצת.

נסעתי באחד החגים מתל אביב לחדרה, כל הדרך ראשון שני (פעם או פעמיים שלישי למאה מטר). הגעתי תשוש עם כאבים עזים בברך וכאב בגב.

עכשיו אתה מבין למה אוטומט בישראל???

http://www.whatcar.com/ מבחני מכוניות חדשות וישנות. רוב הדגמים מופיעים.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה חובב גיר ידני, כמו שאני הייתי חובב נהיגה בידני בצעירותי, יש סיכוי טוב שזה יעבור לך תוך עשר שנים וקצת.

נסעתי באחד החגים מתל אביב לחדרה, כל הדרך ראשון שני (פעם או פעמיים שלישי למאה מטר). הגעתי תשוש עם כאבים עזים בברך וכאב בגב.

קודם כל, למה נזכרת עכשיו?

חוצמזה, בכל מדינה (כמעט) יש פקקים. גם באירופה יש המון פקקים. אבל עדיין נמכרות שם ידניות בקצב גבוה. בשביל ה-3-4 פעמים שאתה תקוע בפקקים בחגים לא צריך לוותר על הידני (ותחליף קלאץ' אם כואבת לך הברך).

כמובן שאם אתה עובד הייטק מיואש ותקוע שעה וחצי בפקקים כל בוקר בשביל לעבור את 15 הק"מ מהבית שלך למשרד, אתה מקבל אישור מיוחד ממני לנהיגה באוטומט. (רק לא לנטיס, בבקשה)

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם קצת נהיגה בידני מפרקת אותך ככה אני חושב שזה סימן לחשוב על פעילות גופנית סדירה.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7136 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...