Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שנה ו- 22000 ק"מ על סיאט איביזה החדשה (מבצע 1.4 סמ"ק)

omar87
שימו לב! השרשור הזה בן 2487 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 145
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• חודש מאוחר יותר...

טוב עידכון מצער מהיום:

פתחו עליי דלת בכוח בכביש של חניון החוף השקט של בית חולים רמב"ם, המראה התעקמה (יצאה חלקית מהדלת, אך לא נשברה) ונגרם נזק לדלת ימינית קדמית.

הרכב החונה ננהג על ידי איש מבוגר שמיהר לתור שלו באחת המחלקות, חנה לפני כמה שניות וירד מהאוטו בכוח, אני גלשתי באותו רחוב במהירות איטית, רחוב פנימי, לא כ"כ רחב, הרגשתי מכה חזקה לדלת שלי.

אגב החלפנו פרטים וצילמתי רישיון נהיגה וצילמתי ביטוח חובה שהתברר עכשיו שפג תוקפו מלפני 5 חודשים !!

אני מתכוון לתבוע את הביטוח שלהם אחרי החג, ולתקן את הנזק בצמפיון, האם הביטוח הזה שנתנו לי עדיין נותן לי אפשרות לתבוע, או שאני בצרות?

יש לי את הפרטים האישיים של שלהם כמובן.

האיש לפני שברח לתור שלו זרק שאני לא שם לב והייתי צריך לנהוג באמצע הרחוב יותר ולא בנתיב שלי, כי אנשים חונים בצד, אבל כמו שאמרתי אני נהגתי ממש באמצע הנתיב שלי במהירות שמתאימה לתנאי הדרך, והוא התפרץ לכביש מרכב חונה..

תמונות:

20161013_120344.jpg20161013_120354.jpg

SOLD  Manual Black Seat IBIZA 2012

Manual Toyota Corolla 2010 <----------

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביטוח חובה לא רלוונטי עבורך - הוא מכסה נזקי גוף בלבד.

אתה צריך לקוות שהנהג מחזיק בביטוח צד ג', צור איתו קשר וודא את העניין. אם לא - עליו לכסות בעצמו את הנזק. אם ישתף פעולה, מה טוב. אם לא, תבע בתביעות קטנות.

I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it is what you do with the gift of life that determines who you are

Mewtwo -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

חברים, הרכב כבר 5 שנים על הכביש, והשוודי שוב הופיע על המסך!

מחפש מוסך לטיימינג, (כולל טיפול 105 אלף, טיפול אחרון ב 90) מנוע CGG 1.4. בצפון הארץ, חיפה קריות עד כרמיאל.

המלצות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסקודה שלי הייתי נוסע מחיפה לעפולה כדי לטפל במוסך משארקה.

הייתי מאד מרוצה וברכב לא התגלתה מעולם שום תקלה בכלל ואחרי טיפול בפרט...

חלפים מקוריים באמת אבל המוסך מורשה והמחירים בהתאם.

בעלים גאה :inlove: של פיאט 124 ספיידר 1800.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן הם הודו באשמה. וקיבלתי את המקיף שלהם.

סגרתי עם צמפיון כרמיאל לתקן את הדלת, והמראה.

אך מתלבט אם לעשות את הטיפול גם אצלם כי אני יודע שהם יקרנים. מצד שני אני מכיר אותם המון שנים והם מאוד מקצועיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום חברים,

כמו שראיתם, דפקו לי את הדלת, היום ניגשתי למוסך צמפיון לא משנה איזה, איפה שאני מטפל תמיד, גם מנהל המוסך חבר שלנו..

לאחר בדיקה הבנתי ממנו שכדאי לי להחליף את הדלת כי המכה נפלה בדיוק על הקווים המעוצבים של הדלת וחומר מילוי לא יחזיר את היופי של הדלת המקורית..

מה אתם חושבים.. פחחות או החלפה?

??

IMG_20161108_090556.jpgIMG_20161108_090526.jpgIMG_20161108_090543.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

תוקנה המכה במוסך צ'מפיון כרמיאל. לקחתי שמאי רכב ולאחר בדיקות, נאלצתי להחליף דלת ומראה כי לא היה ניתן לשחזר את הקווים

העיצוביים ללא טונות של חומרי מילוי !

בוצע ביטוח מקיף בעלות 3050 שח

חובה 1402 שח.

עד כאן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד חרטא שאיאפשר לתקן את הקווים, ביקור במקום מתמחה בPDR היה מחזיר לך את הפח למצב של 95% למה שהיה קודם

בכל אופן שמח שהכל נפתר כמו שצריך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד חרטא שאיאפשר לתקן את הקווים, ביקור במקום מתמחה בPDR היה מחזיר לך את הפח למצב של 95% למה שהיה קודם

בכל אופן שמח שהכל נפתר כמו שצריך

הלוואי, אך לא הייתי מאמין, המכה הייתה ממש על הקווים הדקים האלה, אתה יודע זה כמו שבר בתוך קוו ישר!!

וגם לא הייתי מסתפק ב95 הרי האוטו היה נקי לגמרי.

מצד שני אני מרוצה מהתוצאות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכי חשוב אתה מרוצה, לדעתי ניתן היה להשאר עם הדלת המקורית אם הייתי עושה pdr ורק להחליף מראה, יתכן שהיו גם מצליחים יותר עד לצצב שלא היית שם לב, כרגע לא משנה כ''כ.

המשך שבוע מעולה☺️

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

חברים, אחרי 5 שנים של הנאה אך עקב שימוש מעט מצידי ברכב בשנתיים האחרונות,

אני נאלץ למכור את הרכב הנ"ל,

מהיא הדרך הטובה ביותר למכור אותו? מחירון לוי יצחק משוקלל 35700 שח

אני סטודנט ולא מעוניין להפסיד הרבה כסף וגם לא מעוניין לעשות טרייד אין או החלפות , מאחר ויש לי רכב משפחתי פנוי רוב הזמן..

תודה

עריכה אחרונה על ידי omar87

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2487 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...