Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אנדרואיד - השרשור הבינוני שמתכווץ במים קרים.

roeibf
שימו לב! השרשור הזה בן 3162 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 1.2 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

ממש לא! אייפון כבר נשחט ונתלתה גופתו אל מול הגלקסי S3/4. אם אתה יכול לקבל מהמעסיק S3 יהיה לך טוב.

עדיפות לשפשוף עצמי בבית ולא אצל בעלת מקצוע

צריך גם קרם אני מאמין.

:roll::lol::oops:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי שהוא שאל:

שלום

מישהו מכיר תוכנה לניווט בשטח עם אפשרות להוציא את המפה שנסעתי למחשב? מיועד לניווטים עם האופניים.

לגלקסי S3

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי למי שמתלבט בקניית מכשיר, עדיף לחכות למאי, גוגל אמורה להשיק בשת"פ עם מוטורולה מכשיר שנכון לעכשיו נקרא X PHONE, הוא יריץ את גרסה 5.0 של אנדרואיד ולפי הדיווחים ברשת יהיו בו הרבה פיצ'רים שעדיין לא נראו במכשירים סלולריים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאיזה תשובה אתה ממתין ? האם להחליף לאייפון 5 ? אז התשובה בהחלט כן.

מרק10 היקר, אתה ממש ממש ממש(X100 פעם) טועה בקשר לאייפון 5 "המהולל". אני נשאר עם הגלקסי.(בעבר היהS1 ומאוד מרוצה)

תודה לג'ימס שהזכיר שיש כאן שאלה שעדיין ממתינה לתשובה.

ואני אשאל שוב:

מישהו מכיר תוכנה לניווט בשטח עם אפשרות להוציא את המפה שנסעתי למחשב? מיועד לניווטים עם האופניים.

לגלקסי S3

תודה..

עריכה: adidas1, מוטורולה?! לא תודה.

Peugeot 208GTI 2017 and Hyundai Tucson 1.6T 2019. 😀

Hyundai Tucson 2.0L Open sky 2016-2019- Sold Hyundai Elantra 2006 2.0L 2006-2016-Sold, Peugeot 206XS 2015-2021 Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Samsung Galaxy S Advance I9070

אני אשמח להסברים בעברית איך פורצים את המכשיר והמלצה לרום קל בלי שטויות שנותן חיי סוללה ארוכים. כמובן גרסה 4.2.2

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם איזו מערכת אתה?

אם אתה עם Jelly Bean תוריד את הקובץ הזה ותעביר אותו ל-SD.

לאחר מכן תעלה את הריקוברי סטוק של המכשיר, ואז תתקין את החבילה שהורדת דרכו. תאתחל, ויש לך רוט.

**תזכורת: אין אני אחראי לכל נזק שייגרם במישרין או בעקיפין למכשיר כתוצאה ישירה או עקיפה מביצוע מדריך זה. מבצע הפעולות לוקח על עצמו את האחריות המלאה ויישא בה בכל תוצאה שהיא לרבות נזק קבוע או זמני למכשיר**

צריך גם קרם אני מאמין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכשתי את הgalaxy s2 שלי ושל אשתי דרך חנות בחדרה (eline) לפני כ3 חודשים. בחנות נאמר לנו שיש לנו אחריות למשך שנה על הפלאפונים ואם יוצא שדרוג תוכנה הוא מתבצע אצלם ללא תשלום למשך שנה.

על הפלאפונים שלנו מותקנת JB סטוק בגרסה 4.2.1. בבדיקת עדכון דרך הwifi הפלאפון מראה שיש עדכון גירסה 4.2.2 (שמסתבר שתיקנה אי-אילו באגים ושיפרה כמה דברים). בבירור מול החנות הם אמרו שלא ידוע להם על גרסה שכזו ואם אני בוחר לשדרג עצמאית דרך הרשת, האחריות מתבטלת.

האם כדאי לשדרג עצמאית ולקחת סיכון? איך מתבצע התהליך במידה וכן? צריך לבצע איזה ניקוי/פרמוט כלשהו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני מקפיץ - שדרגתי גרסת רום של ROOTBOX ועכשיו ה-S2 לא מזהה יותר את ה-EXT SDCARD... :roll::cry:

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני משתגע רשמית

galaxy s3 - 4.1.2 - ultimarom 11.0

התראת הודעה חדשה לא נעלמת בנוסף חא יכול למחק הודעות

שאני לוחץ זמן רב על הודעה ומחק שרשור הוא מוחק את המלל אך משאיר לי את האיש קשר בהודעות.

כמובן שעשיתי איפוסים - מחיקת התהליך והפעלה מחדש..

מה ניתן לעשות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנדרואיד 2

בעיקרון זה כמו I9000 מבחינת פריצות והתקנות?

דומה. ב-XDA הם מחשיבים אותו תחת הקטגוריה של ה-I9000. אבל יש שוני קטן בין הפעולות. לגבי מה שהבאתי לך - אתה עם GB ולא עם JB. אני אעלה עוד מעט מדריך לרוט למכשיר שלך.

רכשתי את הgalaxy s2 שלי ושל אשתי דרך חנות בחדרה (eline) לפני כ3 חודשים. בחנות נאמר לנו שיש לנו אחריות למשך שנה על הפלאפונים ואם יוצא שדרוג תוכנה הוא מתבצע אצלם ללא תשלום למשך שנה.

על הפלאפונים שלנו מותקנת JB סטוק בגרסה 4.2.1. בבדיקת עדכון דרך הwifi הפלאפון מראה שיש עדכון גירסה 4.2.2 (שמסתבר שתיקנה אי-אילו באגים ושיפרה כמה דברים). בבירור מול החנות הם אמרו שלא ידוע להם על גרסה שכזו ואם אני בוחר לשדרג עצמאית דרך הרשת, האחריות מתבטלת.

האם כדאי לשדרג עצמאית ולקחת סיכון? איך מתבצע התהליך במידה וכן? צריך לבצע איזה ניקוי/פרמוט כלשהו?

באופן כללי, סמסונג מוציאים עדכונים. זה לא מבטיח שבארץ העדכון יהיה תקף. כך שאם הם לא קילו את העדכון (והם איכותיים ומקושרים ליבואן) אז האחריות תתבטל (אלא אם תעשה גיבוי ב-NANDROID ולפני התיקון תחזיר למערכת המקורית).

גם אני מקפיץ - שדרגתי גרסת רום של ROOTBOX ועכשיו ה-S2 לא מזהה יותר את ה-EXT SDCARD... :roll::cry:

ראית את ה-CHANGELOG של הרום? האם כתוב של משהו על SD? יכול להיות שהמפתח לא הטמיע תמיכה בSD ברום, ולכן הוא לא קורא. מאידך יכול להיות שהמפתח עשה PORT ממכשיר אחר ולכן זה לא מזהה. תחליף לרום אחר, שתואם למכשיר שלך ב-100% ותבדוק. יכול להיות שגם ה-SD שבק.

עריכה: לאחר ההתקנה, ביצעת מחיקה של הDATA וה-CACHE וה-DALVIK?

אני משתגע רשמית

galaxy s3 - 4.1.2 - ultimarom 11.0

התראת הודעה חדשה לא נעלמת בנוסף חא יכול למחק הודעות

שאני לוחץ זמן רב על הודעה ומחק שרשור הוא מוחק את המלל אך משאיר לי את האיש קשר בהודעות.

כמובן שעשיתי איפוסים - מחיקת התהליך והפעלה מחדש..

מה ניתן לעשות?

באג במערכת. תחליף רום.

צריך גם קרם אני מאמין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באנדרואיד 4.2.2, יש אפשרות ליצור פרופיל סאונד?

אני רוצה למשל בעבודה שיהיה לי פרופיל עם צלצול מסויים לשיחות וצלצול מסויים ל-SMS, ובבית יהיה פרופיל אחר עם צלצולים אחרים.

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...