Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מתאם usb aux וכרטיס זיכרון להונדה אקורד

rami6595543
שימו לב! השרשור הזה בן 4153 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מחפש מתאם usb וכרטיס זיכרון להונדה אקורד בדקתי באייבי זה עולה 320 שקל ומשלוח שבועיים ועכשיו בארץ כרגיל יקר..

איפה אפשר להביא את המתאם רדיו ויליאם רוצה על זה 750 שקל כולל התקנה שזה מחיר מוגזם יותר מדי איפה אפשר להביא את המתאם הזה בזול באזור באר שבע נתיבות תודה לעוזרים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מחפש מתאם usb וכרטיס זיכרון להונדה אקורד בדקתי באייבי זה עולה 320 שקל ומשלוח שבועיים ועכשיו בארץ כרגיל יקר..

איפה אפשר להביא את המתאם רדיו ויליאם רוצה על זה 750 שקל כולל התקנה שזה מחיר מוגזם יותר מדי איפה אפשר להביא את המתאם הזה בזול באזור באר שבע נתיבות תודה לעוזרים!

הקפצה!!!!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פתרון פשוט .

אצלי בהונדה שהיתה לי שנת 2004 הוצאתי את המקום אחסון ליד הידית הילוכים ושמתי פאנל עם רדיו דיסק.

1)יותר נוח לתפעול .

2) מה שתרצה תוכל לשים usb aux בלוטוס מגברים סאבים רמקולים .

3)בהרבה יותר איכותי.

זה לא הכמות זה האיכות !

hu:eclipse 5030-amplifier: celestra fa 475-comp: focal ps 165 -sub:dc audio lvl 2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה שאני לא מעוניין ברדיו דיסק יש את המערכת המקורית של הרכב ויש את המתאם ששמים אותו בתא כפפות ויש לך usb חיבור למכשיר וכרטיס זיכרון זה מה שאני צריך אבל רוצים עליו יקר ואייבי יש לי בעיה להזמין!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4153 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...