Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הצעת מחיר או תיקון אצל "זגגות רכב משה" בחדרה

snirabam
שימו לב! השרשור הזה בן 3740 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני זמן מה החלה ברכב שלי חדירה של מים מחלקה העליון של השמשה הקדמית, פניתי אל משה הזגג באזור התעשייה של חדרה על מנת לבצע אצלו איטום של החלק העליון של השמשה. הוא לא הסכים לכך והציע במקום פתרון יקר הרבה יותר שהוא לפרק את כל השמשה ולהדביק אותה בחזרה, מה שהיה כרוך בסיכון של שבירת השמשה בהסרתה וכך הייתי נדרש לקנות שמשה על חשבוני בלי ברירה כאשר נותרתי עם שמשה שבורה. סירבתי לכך.

אני חייב לציין שהיחס שלו לא היה הולם, ונראה כאילו שלא הייתה לו סבלנות כנראה "לבזבז" את הזמן על תיקון פשוט וזול יותר מאשר זה שהוא הציע. התשובה שלו הייתה - "אני לא עושה תיקונים כאלו, תפנה לזגג אחר".

לבסוף אטמתי את הנזילה לבדי.

החודש חניתי את הרכב בתחנת הרכבת בחדרה וכאשר חזרתי לרכב ראיתי שהשמשה קיבלה מכה ונסדקה לרוחבה. רכבי מבוטח בביטוח שמשות Start אשר אמור לכסות על כל נזק של שמשה שבורה. פניתי אל הביטוח הנ"ל בעניין השמשה ופה הכל התחיל להסתבך, נדהמתי לגלות שכאשר הייתי אצל משה הזגג הוא דווח לכל חברות ביטוח השמשות האפשריות על כך שהייתי אצלו בעניין נזילת המים של השמשה, שהייתה בסך הכל על מנת לקבל חוות דעת והצעת מחיר על תיקונה.

אני חייב להדגיש שהרכב שלי לא נכנס אל תוך המוסך שלו ועמד בחוץ ברחוב, כך שהוא מיוזמתו האישית רשם את פרטי הרכב כגון מספר הרכב והדגם שלו וכו'.. ודווח עליו לביטוחים מסיבה לא ברורה.

כנראה שלא היה נאה לו לקבל סירוב על תיקון מיותר מאד שהוא הציע לבצע על הרכב שלי או שהוא נהנה ליצור פרובוקציות כאלו או אחרות. כעת בחברת הביטוח Start טענו ששברתי את השמשה על מנת לתקן את אותה הנזילה ולא היו מוכנים מלכסות את הנזק.

אני מבטח אצל Start כבר פעם שנייה את אותו רכב ובכל הרכבים הקודמים שלי, ומשלם להם מכספי בנאמנות שנים רבות.

כעת אני מגלה שדפי הפוליסה שלהם שנמצאים אצלי ברכב לא שווים יותר מסתם דפי טיוטה משומשים ושכעת נותר רק לזרוק אותם לפח. היה עדיף לחסוך את התשלומים ששילמתי להם במשך השנים ולקנות שמשה חדשה בסכום הזה על חשבוני.

אז לא ידעתי שכאשר אני הולך לזגג לשמוע חוות דעת ממנו על תיקון, אני צריך לחשוב פעמיים אם דבר זה ייצור לי בעיות בעתיד עם תביעת ביטוח וצריך לחשוב פעמיים איפה להחביא את הרכב כדי שלא ירשום את פרטיו וידווח עלי. אולי הוא דווח גם לשב"כ מי יודע.

אז את זה אני מספר לכם שתהיו מודעים להתנהלות הזגג ("זגגות רכב משה") וחברת הביטוח (Start)מול לקוחותיהם. לפני שאתם ניגשים לכל זגג רכב תבררו כמה שאפשר על בעל המוסך את יחסי האנוש ללקוח והאופי שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע, אבל גם אם קיימת חובת דיווח קשה לי להאמין שהיא מחייבת דיווח על כל שטות.

בקיצור, אני לא חושב שהוא היה חייב לדווח על כך שבאתי לשאול על חוות דעתו של ביצוע איטום שמשה, לפי דעתי זו פשוט

הייתה החלטתו האישית אם לדווח או לא.

בוא נחשוב על מקרה דומה: הלכת לתקן מכה באוטו חדש שלא מזמן קנית. ניגשת לפחח בלי לערב ביטוח, שאלת אותו עלות תיקון ולבסוף החלטת שלא לתקן את המכה אצלו, הוא מצדו דיווח לכל חברות הביטוח שהוא עובד איתן ואחת מהן היא שלך, אליה הגיע המידע על זה שיש על האוטו שלך מכה (לאוטו חדש שמקבל מכה לפעמים יש ירידת ערך), עקב כך חברת הביטוח עשתה ירידת ערך לאוטו שלך ואז במקרה כלשהו שבו תצטרך לקבל את עלות המחירון עליו יתגלה לך שהייתה ירידת ערך בגלל שהפחח דיווח על הרכב שלך לביטוח בגלל שבאת לשאול אותו על התיקון.

או במקרה אחר בו אירעה תאונה כאשר הרכב נפגע באותו מקום של המכה הקודמת אבל המכה הייתה חזקה יותר ופה החלטת כן לערב את הביטוח ומה שהיה קורה זה שהביטוח לא היה מכסה על פגיעה, בטענה שעשית תאונה מכוונת על מנת לתקן את המכה הקודמת שהייתה באותו מקום שעליה דיווח הפחח שלא תיקנת אצלו.

אם זה באמת ככה אז פשוט לא שווה לבטח רכב, כי חבל על הכסף שמשלמים להם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמיד כדאי לשמוע את שני הצדדים לפני שמביעים דיעה, אבל....

כרגע הסיפור הזה נשמע ממש מסריח ו"משה הזגג", זגגות רכב משה בחדרה (שיעלה יפה בגוגל, כמו "שטיפת רכב נחלים"), נשמע כאיש קטן ושפל.

לעניין, אין שום קשר בין נזילת מים אל תוך הרכב, משמשה שלמה ותקינה, לבין הפעלת הביטוח על שבר בשמשה.

חברת הביטוח שלך מנסה את שיטת מצליח.

תקן את החלון על חשבונך ושלח חשבונית לחברת הביטוח.

לא משלמים?

לך לתביעות קטנות.

אני יכול רק להאמין שאתה לא שברת את השמשה ואינך מעורב בנסיון הונאה ולכן, חובת ההוכחה שאתה שברת את השמשה - עליהם.

בהצלחה.

בבקשה תעדכן בפרטי הפרשה ואל תעלם כמו רבים וטובים לפניך.

אתה מחזיק עדיין ברכב עם מנוע TSI שנגמר לו האחריות? שמע, ביצים של שור.

תברח מהבית, תפיל הכל על אישתך.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מציע שתתייעץ עם עו"ד.

חברת הביטוח תצטרך להוכיח ששברת את השמשה בכוונה ע"מ להמנע מתשלום. אני מאמין משכתב איום מעו"ד או הגשת תביעה יגרמו לחברה להתקפל.

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה לי מקרה דומה, אבל שונה עם ביטוח השמשות שלי.

קניתי רכב, אחרי חודש בערך נסעתי בכביש מהיר וכנראה שאבן פיצית או משהו פגע לי בשמשה הקדמית וסדק אותה.

בבוקר זה היה נקודה קטנה, בערב שחזרתי לרכב - הסדק הלך והתקדם.

למחרת נסעתי לאוטו-גלס ברחוב המסגר בתל אביב - לשם הביטוח שמשות הפנה אותי.

הגעתי ואז התחילו הבעיות - הביטוח מכסה שמשה חליפית בלבד ולא מקורית - ניחא, הנחתי שזה מה שיקרה.

אבל כיוון שרכשתי את הרכב רק חודש לפני הם חשבו שאני מנסה לעבוד עליהם - אז הם שאלו אותי איפה הטופס בדיקת שמשות שעשיתי - כמובן שהייתי בשוק - אף אחד לא ביקש ממני לעשות בדיקת שמשות לפני הביטוח :shock: מי שמע על זה בכלל?

אחרי זה, הם החליטו להסתפק בטופס בדיקה, שלחתי את טופס הבדיקה של מכון קומפיוטסט הידוע כאן בפורום - זה לא היה מספיק טוב, לטענתם הבדיקה בלי תאריך ובלי קילומטרז' - מה שכמובן לא נכון, רק צריך להסתכל - הסברתי לפקידה בטלפון איפה זה, היא דיברה עם המנהל עבודה והוא חזרה אלי שזה עדיין לא מאושר. רתחתי מעצבים. קצת צרחות וההחלפה אושרה.

חזרתי לאוטוגלס ברחוב המסגר, הוזמנה שמשה חליפית, ובזמן שחיכיתי התחלתי להבין מה הולך שם - דוחפים לכל אחד תוספת מחיר של גומיות לשמשה - מה המחיר להחלפה? בכמה שבא לאחראי שמה (בחור עם קול מאוד גבוה) וכמובן צריך לשלם טיפ לפועל. ממש סוחטים את זה ממך.

אני מחכה, השמשה מגיעה - ו....הפלא ופלא - השמשה שקיבלתי אינה תוצרת היצרן הישראלי שדוחפים לכולם (לא זוכר את שמו) אלא מגיעה עם גומיות עליה מיצרן השמשות! מעולה. הם מדביקים, אני בא ללכת והפקידה שואלת את אותו בחור כמה אני צריך לשלם, והוא זורק לה מחיר, לא זוכר כמה על החלפת גומיות, אמרתי לו שהוא לא החליף גומיות, הגומיות הגיעו עם השמשה שהביטוח משלם עליה ואז הוא התחיל לצעוק שאני אמור להגיד תודה על זה שאני לא משלם תוספת על שמשה תוצרת חוץ ושבכלל לא היה צריך לאשר את ההחלפה ושהוא החליף גומיות ושאני אשלם לו על החלפה וגם ייתן טיפ לפועל ויגיד תודה.

:fist:

אז זאת עוד נוכלות מוכרת, ראו הוזהרתם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע, אבל גם אם קיימת חובת דיווח קשה לי להאמין שהיא מחייבת דיווח על כל שטות.

בקיצור, אני לא חושב שהוא היה חייב לדווח על כך שבאתי לשאול על חוות דעתו של ביצוע איטום שמשה, לפי דעתי זו פשוט

הייתה החלטתו האישית אם לדווח או לא.

בוא נחשוב על מקרה דומה: הלכת לתקן מכה באוטו חדש שלא מזמן קנית. ניגשת לפחח בלי לערב ביטוח, שאלת אותו עלות תיקון ולבסוף החלטת שלא לתקן את המכה אצלו, הוא מצדו דיווח לכל חברות הביטוח שהוא עובד איתן ואחת מהן היא שלך, אליה הגיע המידע על זה שיש על האוטו שלך מכה (לאוטו חדש שמקבל מכה לפעמים יש ירידת ערך), עקב כך חברת הביטוח עשתה ירידת ערך לאוטו שלך ואז במקרה כלשהו שבו תצטרך לקבל את עלות המחירון עליו יתגלה לך שהייתה ירידת ערך בגלל שהפחח דיווח על הרכב שלך לביטוח בגלל שבאת לשאול אותו על התיקון.

או במקרה אחר בו אירעה תאונה כאשר הרכב נפגע באותו מקום של המכה הקודמת אבל המכה הייתה חזקה יותר ופה החלטת כן לערב את הביטוח ומה שהיה קורה זה שהביטוח לא היה מכסה על פגיעה, בטענה שעשית תאונה מכוונת על מנת לתקן את המכה הקודמת שהייתה באותו מקום שעליה דיווח הפחח שלא תיקנת אצלו.

אם זה באמת ככה אז פשוט לא שווה לבטח רכב, כי חבל על הכסף שמשלמים להם.

יש בזה הרבה הגיון, במיוחד "במדינת התחמנים" - יש כאלה שלא יתקנו את המכה, ימתינו לתאונה הבאה, ואז יכניסו גם אותה.

למה חברת ביטוח של הפוגע בך מאחור בפקק צריכה לשלם על תיקון שפשוף שגרמת לעצמך ביציאה מהחניה בבית?

זה בערך ההגיון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום רב,

יש חדש בקשר לזגגות רכב משה בחדרה ?

או שפותח השרשור "נעלם" כמו רבים וטובים לפניו?

האם זגגות רכב משה בחדרה הוא נוכל או קורבן? :wink:

עידכונים בבקשה.

אתה מחזיק עדיין ברכב עם מנוע TSI שנגמר לו האחריות? שמע, ביצים של שור.

תברח מהבית, תפיל הכל על אישתך.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים זהו פורום אינטרנטי, לכן יש לקחת הכל בעירבון מוגבל.

מה שכן זה חידד את המשפט כבדהו וחשדהו כאשר נכנסים לעסק הנ"ל.

למכירה ידית פתיחת דלת נהג מברזל לאיביזה 2001-2

וכמו כן ממיר במצב מצויין. פרטים בה"פ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איגור - תודה על התובנות החשובות.

כמו כן, חשוב לזכור שלא מביטים בקנקן אלא במה שבתוכו.

איזהו חכם? הרואה את הנולד.

כסף לא גדל על העצים.

וכמובן שאם תרצו, אין זו אגדה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחיי נמאס כבר מהגועל נפש במדינה הזאת :evil: , עד כמה כולם רוצים לדפוק את כולם. צריך לקרוא לזה אורגיה המונית.

Leon 2014: HU: OEM | TW: MT23|MID: PROFI PHASE | AMP: Genesis Profile 4 | MONO: JL :

|Audio 250\1 | SUB: DLS Kw10|ALPINE PXE H650

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...

בראש ובראשונה אציין שאני חושב שראוי לשנות את הכותרת המלחיצה .

אז ככה נשברה לי השמשה והביטוח הפנה אותי למשה זגגות רכב בחדרה ,

חיפשתי קצת ונתקלתי בשרשור הזה וקצת חששתי , בנוסף גם קראתי שלוקחים "מס גומיות" בהחלפת שמשה.

היום התקשרתי למשה בשעה 12:00 שאלתי אם אני יכול להגיע לאחר ששבוע שעבר הוא הזמין לי שמשה לרכב,

משה טיפוס נחמד מאוד ישר ולעניין הוא צילם את השמשה, אמר לי להשאיר את המפתחות

ושהוא יתקשר אלי יותר מאוחר, בשעה 15:30 קיבלתי טלפון להגיע

לקחת את הרכב, כבר ציפיתי לאיזה קומבינה או איזה "מס גומיות" אך הדבר היחיד שהצריך ממני מאמץ :wink: זה חתימה על הטופס

וברכת "שא ברכה" .

ממש אחלה וההיפך הגמור ממה שפותח השרשור כתב.

לכן גם אני חושב שראוי לשנות את הכותרת כי זה ישר נותן סטיגמה שלילית ולא נכונה על בעל מקצוע.

חובב רכב , לא חובב תקלות :evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך אתם נופלים על מקומות שדורשים (לא מבקשים יפה) טיפ לעובד. (על זה אני פעם ראשונה שומע)

מרוב שזה מרגיז אני לא יודע מה לומר. מה הייתי אומר להם? זה סיפור אחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...